Jump to content

Zasto Hejtujete Maru?


Recommended Posts

lol ceka se jutro, i da laki iscita sve sto je napisano u medjuvremenu...

sad nece biti leptirica... bice neki ancient dire BF(G) or something [:D]

it is certain as death itself. (Grimgnaw & the Order of the Long Death ftw)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mara i Chizra su mi na ignoreu od danas

dosao je taj dan da neko bude smesten na moju ignore listu,i to vala tuzan dan,jer sam na ovom forumu od 2000te godine i nikad me niko nije tako zracio kao doticne dve osobe,a pojavljivali su se svakakvi debili i degeni za dugih 7 godina

osecam se ko konj kojem su stavili am

gazda bira koliko cu da vidim,posto razlog zbog kojeg mi je i stavljen am,nece nestati,nego cemo ga samo vidno "eliminisati"

vi sto ste sad odjednom stali na Marinu stranu(Chizra&co),posisajte penis,ta vasa kontra je tu cisto jer ste inadzije

ne vidim da je neko branio Darjana u vrhuncu njegove slave,osim mozda Laga,i to recenicom tipa "smorili ste sa hejtom"

i kao i u stvarnom zivotu,ako neko smeta mom drugu i on mi kaze "e brate to i to,veruj mi koji je degen",moje je prvo da procenim da li je to istina,i za to vreme(bas kao sto je bilo na forumu),moj hejt ka Mari nije poceo odmah njenim dolaskom,vec onog trenutka kad sam ja shvatio da je stvarno onakva kakvom mi je drug predstavio

e tad pocinje hejt

toliko od mene na ovom topiku

necu vise smarati

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kojot i ja smo se isprichali telefonom. bitje tu josh dosta da se pricha, al to u svakom sluchaju nije za forum. sve prozivke uputjene kojotu su bile u svrhu ilustracije "shiljenje kare" fazona na slabijem, a josh gore od svega na zhenskoj osobi. blago vama .. isto bih tako predlozhio da se zbog svega ovde pokazanog Ivanu oduzme admin funkcija jel je pokazao da za istu nije dorastao, al naravno to se netje desiti, al sve jedno to sam hteo da kazhem i rekao sam.

@rejz

tjutjemo se

Ispisham ti se u usta tjile (interna prozivka koja ne povlachi sankcionisanje?) A i da povlachi boli me uvo na moru sam 17 dana od danas ...

Ti si prvi drkosh koji kenja o LIKOVIMA ZA SHAMAR. E pa mara je lik za shamar, jbg zhensko je ali ko ih shisha i tako se bore za ravnopravnost, a ovde nije u pitanju fizicka vetj mentalna/verbalna pa nek se brani .... Sad si ti ispao macho i branish ribu ... omg ... niko je nije tukao pa da je u neravnopravnoj poziciji ... kolko znam zhenski mentalni potencijal je isti kao i mushki?

Meni vishe smeta kad mi neko na forumu jede govna jer se zajebem i prochitam post dok uzhivo se okrenem i odem, a ekvivalent toga na forumu ne zhelim jer mi je drag. Dok ti dragi tjile preskaches ochigledno postove na forumu ili si konstantno naduvan kuci dok citas dotichni pa ti nije bitno al zato kad izadjemo negde ti takvi likovi kao mara idu na kurac i konstantno mi govoris "OVAJ LIK JE ZA SHAMAR", "KAKO BI MU SKAKAO PO LOBANJI" i sl ...

I vratimo se na sushtinu koju ti zameram:

TVOJA ISTINA NIJE SVACHIJA ISTINA I ISTO KAO SHTO TI IMASH NEKE BUBICE IMAMO I MI OSTALI I NE MORAJU BITI ISTE KAO TVOJE. DA SMO SVI ISTI OVO BI BIO DOSADAN SVET ... A i ti se prvi ne druzish ni sa kim ko je tebi slichan ...

Da zakljuchim ... jako malo sam hejtovao maru i to uglavnom oneliner kad se bash neshto iskenja ali svaki put kad se zajebem i prochitam njen post okrene mi se stomak i zapitam se shto kod nas nema onih psihijatrijskih ordinacija kao u americhkim filmovima ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ispisham ti se u usta tjile (interna prozivka koja ne povlachi sankcionisanje?) A i da povlachi boli me uvo na moru sam 17 dana od danas ...

nema frke, sacekacu da se vratis :>

lol ceka se jutro, i da laki iscita sve sto je napisano u medjuvremenu...

Huh, ne znam sto svi potencirate te neke velike i "epske" dogadjaje koji ce proisteci iz ovog topica. Nece. U njemu je aktivno "potkaceno" jedno 5-6 ljudi, pitanje sa tih 5-6 ljudi ce se regulisati i to je to. Forum je "ziva stvar" u koju stalno dolaze novi clanovi, kojima treba prirediti sto bolju dobrodoslicu, jer ko zna sta ce od njih jednom postati :) Periodi dolaze i prolaze, i ne treba se puno osvrtati na one znacajne postove kao "u sad je ovo najbolji forum ikada" ili "uf ovde je postalo bas bezveze". To su osecanja koja se i kod drugih javljaju na dnevnom nivou "forum je od jutros bas zabavan" i slicno.

Link to comment
Share on other sites

ovo najnizhi trenutak u postojanju ovog foruma

true.

vi sto ste sad odjednom stali na Marinu stranu(Chizra&co),posisajte penis,ta vasa kontra je tu cisto jer ste inadzije

ne vidim da je neko branio Darjana u vrhuncu njegove slave,osim mozda Laga,i to recenicom tipa "smorili ste sa hejtom"

i kao i u stvarnom zivotu,ako neko smeta mom drugu i on mi kaze "e brate to i to,veruj mi koji je degen",moje je prvo da procenim da li je to istina,i za to vreme(bas kao sto je bilo na forumu),moj hejt ka Mari nije poceo odmah njenim dolaskom,vec onog trenutka kad sam ja shvatio da je stvarno onakva kakvom mi je drug predstavio

e tad pocinje hejt

toliko od mene na ovom topiku

necu vise smarati

ne nego ocesh da budesh urban

Ti si prvi drkosh koji kenja o LIKOVIMA ZA SHAMAR. E pa mara je lik za shamar, jbg zhensko je ali ko ih shisha i tako se bore za ravnopravnost, a ovde nije u pitanju fizicka vetj mentalna/verbalna pa nek se brani .... Sad si ti ispao macho i branish ribu ... omg ... niko je nije tukao pa da je u neravnopravnoj poziciji ... kolko znam zhenski mentalni potencijal je isti kao i mushki?

-ravnopravnost je prozivka 1vs1 a ne 100vs1

Svashta bi ja odavno napisala da mnogi odavde nisu moji ortaci, tako da se suzdrzavam. :(

oO

 

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

значи, који смех...

Лале, теби риспект. да не знам да си Ћелави Медвед, мислио бих да си неки антисоцијални убер-избалансирани геј.

Ћиле, брате, чувај живце и не хејтуј старог Кјоота. иначе си углавном у праву.

Иване, иди на море, уби те овај Београд.

Маро, ситуација је критична, мора брзо да се ради, нема се времена за фул психоанализу. Иди у КСТ и напиј се као будала. своди се на исто. иначе, постаћеш горка мала злиња и мрзећеш себе више него што те други мрзе.

Лагоњо, причали смо о овоме. причаћемо још. не дај себи да паднеш.

Мохи, срећан пут. одмори се... јеб'о те Чеда. ;)

Јована, :*

Кјооте, први си на листи "сејв д _____" (уписати име). биће ти алоцирана издашна помоћ у здравој менталној енергији у најкраћем року.

Драле, враћај се послу.

:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Лале, теби риспект. да не знам да си Ћелави Медвед, мислио бих да си неки антисоцијални убер-избалансирани геј.

hvala ti drasko, volim i ja tebe! :*

Link to comment
Share on other sites

E najcrnje od svega je sto ni ja ne znam o cemu se radi, taman bi mogli meni da pojasne o cemu se radi.

A sto se posta tice, ja sam vam lepo rekao da se nista drasticno nece promeniti, osim sto cemo sada sankcionisati sve ono sto nije prikladno ovom forumu ili bilo kom drugom forumu ili bilo kojoj drugoj situaciji.

Link to comment
Share on other sites

ne nego ocesh da budesh urban

Ti znas da li ja hocu da budem urban?Da hocu da budem urban isao bih na chill i pisao slovima u boji

Bitno da si ti goth/bisex urbana...Otkad sam na forumu nisam video da si sklopila vise od dve prostoprosirene recenice

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a izdrndavanje te devojke po ostalima je kul. ne?

Sam znas da njeno izdrndavanje nije isto kao i izdrndavanje njih 100 prema njoj a i ja do sada nisam primetio(izvinjavam se ako gresim) da je ona bilo kome prva uputila neke uvrede, da budem iskren i mene smara vecina njenih topica ali moje vaspitanje mi ne dozvoljava da joj govorim takve stvari kakve joj vecina govori, ako jedino sto imate da kazete za njen topic je uvreda onda predjite preko toga ili je stavite na ignore, to je toliko prosto. Cinjenica je da je ona postala meta za izlive frustracija nekih ljudi koji imaju probleme u zivotu pa im ovo dodje kao lecenje kompleksa da pokazu u svom okruzenju da nisu niko i nista.

Niko ne zasluzuje da bude vredjan preko foruma ako zelite nesto da kazete nekome recite mu u lice privatno a ne javno da vas nekolicina nekoga vredja i ponizava. Smejati se na vredjanja i uvrede je krajnje neumesno i to je nedostatak kucnog vaspitanja. Ja na ovom forumu ne zelim nikoga da vredjam i da mu govorim da je ovakav ili onakav iako mozda za nekoga mislim nesto opet to necu nikada da mu govorim preko foruma vec u "4 oka".

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

grujo, darijana sam ubedljivo najvise branio ja, bez ikakve rasprave, dabogda me jebali crnci u cmar i u usta 24 sata bez prestanka zbog toga:(((

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

život nije boks; ovde se svi bijemo u istoj kategoriji. zato ne treba da te iznenadi kada se neko popne na prste i zamahne najviše što može, pa te opet zabode duboko ispod pojasa. naravno, neki se namerno spuštaju...

meni samo nije jasno zašto se ovde stalno potencira da je moje hejtovanje mare odraz nekakvih psihičkih problema. odluka da hejtujem maru je verovatno najracionalnija koju sam doneo te nedelje. kada se pojavila, i kada je lag odmah opleo po njoj, složio sam zbunjenu facu i pomislio "wtf, koji je malom?!". brisao sam mu postove, a prema mari sam pokušao da budem kul (što mi je vratila jučerašnjom MUVAO SI ME A JA TE ISKULIRALA OLOL forom). onda je prvi put na neko prijateljsko zajebavanje odgovorila prostačkim hejtom, pa drugi, pa treći... onda me je posle prave prozivke startovala na mesindžeru i baš fino izvređala, nakon čega je usledio block contact i odluka da mara mora nestati sa foruma. tu sam se prvi put zajebao, jer mara nije odustala kao svi raniji slučajevi, posle 2-3 bana i tone hejta, pa se sve pretvorilo u šaradu, a ja sam nastavio da joj bacam hejt svaki put kada uradi nešto glupo, čisto eto tako, po autopilotu.

drugi put sam se zajebao što sam uopšte postovao na ovom topiku, i tako stavio sebe "u rovove", umesto da sam ostao po strani i onda nedelju dana kasnije došao sa TRSH administratorskim postom poput lakijevog. samo, to je po vas odlično, jer ja ne bih upozoravao već bih pobanovao pola učesnika, jer ne dajem pet para na reputaciju "ćelavog mede" i verujem da roditelji treba da tuku svoju decu :)

elem, da ne bih došao u još veći konflikt sa ljudima koje znam x godina zbog nekog kao što je mara, biću primoran da prestanem otvoreno da iskazujem svoje mišljenje o njoj. to, naravno, ne menja moju agendu, koja glasi: mara mora nestati.

Link to comment
Share on other sites

Ivane napravi mi dete

ololo,ja na forumu zastupam samo interese Laga i Ivana,ja nemam svoje misljenje,sve sto radim,radim jer oni tako nalazu i zele :((

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

vidis ivane, kad napises neki ovakav post, onda ja mogu da probam da kontam sta se tu desava i zasto, ali ne mogu kad vidim da mara napise 'blablatruc', a onda vas pedeset dodje i kaze joj dabogda crkla i dobila sidu...

kad vidis petoricu kako biju jednog stanglama, tebi nije u glavi 'ma sigurno im je silovao sestre i pokrao devize' nego si u fazonu 'vidi cobane' i ni neces dalje da se raspitujes. onda svejedno dodjes i pitas sto ga bijete i oni ti opet ne kazu nego kazu nesto tipa 'retard je, ne ume da kaze slovo r' ili nesto tipa 'nosi braon jaknu'. eto tako izgleda ovaj topic nevinim posmatracima.

takodje sam vidjao postove gde mara (ili moi ili kako god) kaze nesto tipa 'danas sam bila u gradu' na topicu 'pricajte' nakon cega krene lavina 'koga boli kurac sto si bila u gradu', 'napisi nesto pametno' i sl. onda pola sata gledam u mojih 20 postova 'danas sam bio u gradu' i nista mi nije jasno:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

napisi ti ovako svaki od tih 20 postova i bice ti jasno

Danas

sam

bila u

gradu

lol

ne prduckaj

puckaju me emocije

rolajz:

retard je, ne ume da kaze slovo r' ili nesto tipa 'nosi braon jaknu'. eto tako izgleda ovaj topic nevinim posmatracim

A kako tim istim nevinim posmatracima izgleda ;): Bebac mi se ispovraca u krlio, blesava sam na 5 coska, sagnite mi se svi sa foruma, jedna recenica 20 novih redova,ne prduckaj ...

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

dule, na ovom topiku su svi koji aktivno hejtuju maru zapravo objasnili zašto to rade. potraži na prvih 4-5 strana lagove, grujine, weaselove, moje... postove.

da nije ovog topika, to što si napisao bi pilo vodu, sa aspekta nekoga ko nije ovde redovan pa nije stigao da je zamrzi.

i nema nas sto, već u najgorem (najboljem?) slučaju petorica. ispada da vas dušebrižnika koji je branite ima više.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...