Jump to content

svirka za unu i toshu


Recommended Posts

Ne znam koliko vas zna, ali pre par dana Tosha (Vladimir Todorovic) inace, clan benda Flipout i njegova devojka Una su doziveli saobracajnu nesrecu u Dominikanskoj Republici. Una je preminula na putu za bolnicu, a Tosha je u komi i trenutno je hospitalizovan u obliznjem gradu. Zbog ogromnih troskova lecenja i same operacije cifra je vec dosla na 7.000 dolara, a predvidja se da ce izaci na 15 - 20.000 dolara. Ovim pozivom zelimo, da pomognemo i Uninoj porodici jer ce i oni imati ogromne troskove (oko 12.000 dolara) oko prenosa tela nazad u Srbiju.

Shodno tome, zamolio bih sve koju su u situaciji, da novcano pomognu koliko god je to moguce. Vazno je samo da napravimo sto vecu akciju i da ovu pricu prosirimo sto dalje jer je i vreme vrlo vazan faktor.

Ako neko mozda ima mogucnost da ovu pricu podigne na neki visi nivo (npr. novine, ziro racun i ostalo), neka mi se javi jer bi to ubrzalo stvari.

Naravno, novac mozete doneti i licno.

Za sve informacije: mob: 064 135 68 77, fix: 011 2154 500 Petar Kilibarda (Cope)

Unapred se zahvaljujemo,

Flipout

------------------------

Otvoren je ziro racun za uplate od strane fizickih i pravnih lica (firmi).

Svrha uplate: Pomoc clanu porodice

Primalac: Todorovic Aleksandar

Sifra placanja: 189

Racun primaoca: 180-1513900018002-20

model i poziv na broj (odobrenje): 99

^^starija informacija..

organizuju se svirke 20/21.07.2007..

dodjite i uchestvujte..

flajerzaspace01.jpg

Edited by moi
Link to comment
Share on other sites

Sve je to...nooble gest ali kolike su shanse da taj lik prezivi? I mislish li da ce liku biti ok da zna da mu organizuju zurku sa saznanjem da mu je osoba koju voli najvishe na svetu umrla jbte to mu dodje kao da odesh nekome na sahranu u belom a pritom da nisi u japanu nego u srbiji!!!

Ne hejtujem ali malo mi je ne normalno tako neshto...bez obzira na sve nadam se da ce izaci iz kome lik i da nece prsnuti.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Prvo, ovo nije žurka nego humanitarni koncert. Žurka je kad pederi u klubu krenu da se vataju za kare.

Drugo, cela akcija je jako pohvalna, bez obzira na žalostan ishod. Ljudi su se setili da pomognu, umesto što da su rekli ko mu jebe mater šta je tražio u Dominikanskoj republici. Aj razumem da su sankcije i ratovi ostavili traga na našim mozgovima, al ne moramo baš sve hejtovati.

I treće, omg Rapid Force, Consecration, Fullsize! Jebem mu mater, pored 52 nedelje u godini, gde baš u prethodnoj...

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Sve je to...nooble gest ali kolike su shanse da taj lik prezivi? I mislish li da ce liku biti ok da zna da mu organizuju zurku sa saznanjem da mu je osoba koju voli najvishe na svetu umrla jbte to mu dodje kao da odesh nekome na sahranu u belom a pritom da nisi u japanu nego u srbiji!!!

Ne hejtujem ali malo mi je ne normalno tako neshto...bez obzira na sve nadam se da ce izaci iz kome lik i da nece prsnuti.

koliko sam chuo izashao je iz kome i van zhivotne je opasnosti, tako da nema potrebe da se pricha o sahranama u belom.

i "noble" se ne pishe sa dva o

Link to comment
Share on other sites

ja neam pare da idem u dominikansku repoobliku..........nikad čuo za flipaut...

nekako mislim da je hoomano pomoći ljudima koji nemaju.................neko ko ima da 5 soma dolara za dvoje na dominikani....taj nije ugrožen................žao mi je ljudi kao ljudi............al treba pomoći sirotinju i bolesne koji stvarno nemaju............peto...90% ovih bendova sa liste nigde ni ne sviraju.......a ovih 10% nisu nige svirali godinama.....pa da se ne izblamiraju za 10 minuta svirke.........koliko kapiram sve pare će ionako da da....onaj ko je dao čep za prodaju piva sutra i danas u skc-u...i ostali sponzori....

sa krstarice.. isti lik..

:/

ondak admin ili mod..

Morala sam da izbrisem telefone i ziro racun, ko zeli nek ti se javi na pp za informacije.

PO MILIONITI PUT KAZHEM..

KRSTARICA JE RETARDIRAN 4UM..

!!!

Edited by moi
Link to comment
Share on other sites

svi su retardirani...

a ovaj shto me ispravlja...prvo skontaj shta sam napisao pa tek onda me uchi engleskom jeziku!!!

Nadam se da ste se lepo proveli i podsetite lika kada bude bio sam bez igde ikoga kako je bila lepa humanitarna zurka!!!

Edited by twisted system

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

svi su retardirani...

a ovaj shto me ispravlja...prvo skontaj shta sam napisao pa tek onda me uchi engleskom jeziku!!!

Nadam se da ste se lepo proveli i podsetite lika kada bude bio sam bez igde ikoga kako je bila lepa humanitarna zurka!!!

"Zbog ogromnih troskova lecenja i same operacije cifra je vec dosla na 7.000 dolara, a predvidja se da ce izaci na 15 - 20.000 dolara. Ovim pozivom zelimo, da pomognemo i Uninoj porodici jer ce i oni imati ogromne troskove (oko 12.000 dolara) oko prenosa tela nazad u Srbiju."

Glup si, upucaj se.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...