Jump to content

SD Partizan 2007/08


Lex

Recommended Posts

Kada je posle utakmice Milan-Zvezda nas tim opomenut,i stavljen na uslovnu,u revansu,na severu se nekoliko puta opominjalo kako baklje nece biti paljene,upozoravani su pojedinci da ne cine to isto,kao i da slucajno ne dodje do fizickih obracuna na tribini,niti bilo kakvih drugih ispada...i sve to od strane vodje...

To mozda govori da se ipak nesto moze promeniti...e sad,da li je to postigla uefa,ili zdrav razum,ostaje na nama da odlucimo...

edit:

@Starbak pa jel ti zelis da umesto stadiona imamo pozoriste?

Edited by LeSiN@r aka LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@lesko, kad te prodje detinjstvo, ukapiraces da svakom normalnom idu na kurac ti "navijaci"

Prvo zato sto ne znaju ni ko igra za njihov tim.

Ostalo je jos gore.

Kao navijacu partizana, drago mi je sto se ovo desilo, nadam se, opet kazem, da ce partizan imati snage da prevazidje ovo i resi problem sa svojim "vernim navijacima"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ma ne to grujo...

Nego su drugim timovima oprastali,eto sa izuzetkom Fejnorda i Legija ove sezone...

Sve u svemu,ne kazem ja da ne treba da budu kaznjeni,ali je to kaznjavanje trebalo ranije da pocne,i da se nikom ne gleda kroz prste...

Pa u tome je spika,sankcije su krenule od prosle sezone i sad nema vise gledanja kroz prste nikom

do pre 2 godine si mogao da urlices ko majmun koliko hoces,vise ne mozes

sve se menja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

na kraju ce te ograniciti da neces smeti da napustis svojih pola metra kvadratnih za koje si dao 20e, ono, nema aplauza, nema grickajna semenki, jedino sto ces moci da grickas semenke...

dobro, mozda sam preterao, ali tome se tezi.

svi pominju englesku, a verujem da vecina ne zna da se tamo odvijaja drugo poluvreme kada se zavrsi utakmica. ulice postaju ratna podrucja.. na stadionu su mirni, ok, ali kada se i to promeni onda cemo moci da se ugledamo na engleze.

e, da, i stadioni, ako se donese taj zakon (apsolutno se slazem da treba da se usvoji) dajte ljudi da se stadioni pobodljsaju, a ne da lice na samo bolje uredjenu njivu.

Link to comment
Share on other sites

^ tako nije samo u engleskoj

svuda se navijachi dogovaraju gde da se nadju i divljaju, ili se relativno random jure po gradu, a stadioni ostaju relativno mirni.

praviti prekid zbog gadjanja kamenjem na utakmici je idiotluk i mora biti kazhnjen

isto kao i gadjanje igracha i bacanje baklji u teren

uefa je krenula oshtro ovog puta i po tom oshtrom smo zasluzhili da izletimo.

istina, to shto je zrinjski za sada nevin u svemu je sramota uefe

dodushe, od organizacije koja je pustila milan da se takmichi u lsh proshle sezone ne mozhe se mnogo dobrog ochekivati.

samo da navijachi zvezde budu pametni, kao i navijachi reprezentacije, poshto i njih chekaju na zicer.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako....

Partizan je do prilike da ipak odigra revanš meč došao zahvaljujući dobrom čitanju UEFA-inog Disciplinskog pravilnika. Po članu 51, paragraf 2 predsedavajući Odbora za žalbe doneo je odluku da se prvobitna kazna "crno-belim" suspenduje, jer bi u slučaju da žalba Partizana na jednogodišnju suspenziju, trenutnu eliminaciju iz Kupa UEFA i novčanu kaznu od 30.000 evra bude prihvaćena – ta odluka bi bila besmislena, pošto bi već prošao rok za odigravanje revanš meča. Ovako će UEFA o kazni za događaje u Mostaru odlučivati u redovnom terminu, kada će se procenjivati prekršaji na svim mečevima prvog kola.

Termin odigravanja utakmice Partizan - Zrinjski biće objavljen kasnije u utorak, a prvobitno je planirano da meč počne u 20 časova i 30 minuta. Partizan je u prvoj utakmici pobedio u Mostaru sa 6:1.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

to bre!

idemo sad, uzimamo hostages iz UEFA-e. dok nas ne unbannuju nema da ih pustimo. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Stvar je prilichno jednostavna. Imali smo prava na zhalbu od ponedeljka i iskoristili smo je. UEFA (zvanichno) nije mogla da donese odluku o zhalbi pre 10. avgusta i utakmica mora da se igra. A mogutje je i da su provalili da im Zrinjski ne odgovara mnogo pa bi i njih da se reshe. ;)

Elem, mozhe da se desi i da izbacimo Zrinjski, a da nas ipak ne pomiluju pa u 2. kolu neka ekipa bude slobodna.

A mozhe da se desi i da se Zeka kladi na 0:6 pa nas Zrinjski sportski izbaci. :D

Ili da neko u chetvrtak ubaci baklju u teren i popasemo vishe od jedne godine.

Enihu, ako utakmica prodje kako treba na tribinama verovatno dizhemo shanse da ostanemo u kupu UEFA, ali mislim da je to i dalje jako mala shansa.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ili da neko u chetvrtak ubaci baklju u teren i popasemo vishe od jedne godine.

Enihu, ako utakmica prodje kako treba na tribinama verovatno dizhemo shanse da ostanemo u kupu UEFA, ali mislim da je to i dalje jako mala shansa.

pa posto su navijaci, u ovom slucaju vracaju se na jug, u ratu sa upravom, verujem da nece biti samo jedna baklja. kontam da ce se paliti baklje, pevati pesme protiv hrvatske ustasa, podrzavanje mladica i karadzica, ali da nece biti onih incidenata koji su prethodili dobijanju kazne i prekidu tekme.

ne znam da li dolaze njihovi navijacu bg, ali ako budu dosl tesko da ce proci bez incidenata.

Ako ne bude incidenata SIGURAN sam da ce nam smanjiti kaznu. Dakle, pamet u glavu.

Jel zna neko koliko ce kostati, kada i gde ce se prodavati karte? Bartuce?

200 jug sever, 400 istok zapad, koliko sam ja cuo, na glavnoj blagajni ispod teniskih terena..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...