Jump to content

SD Partizan 2007/08


Lex

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opet su odigrali vrhunski, jes da su bile 2 stative za cukaricki ali igraju za publiku i to mi se mnogo svidja...

Atraktivno, sve iz prve... Svaka im cast.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Bozic i Kecman potpisali (ponovo) na godinu dana, doshao Palasio(trebalo bi da je solidan play, odigrao preko 450 utakmica u NBA u proseku 20min) i pricha se da bi mozda trebao da dodje i Mirsad Jahovic.

EDIT: Jovetic potpisao na 2 godine i to je njegov prvi profesionalni ugovor. Ugovor moze da se produzi na josh godinu dana.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Bozic i Kecman potpisali (ponovo) na godinu dana, doshao Palasio(trebalo bi da je solidan play, odigrao preko 450 utakmica u NBA u proseku 20min) i pricha se da bi mozda trebao da dodje i Mirsad Jahovic.

EDIT: Jovetic potpisao na 2 godine i to je njegov prvi profesionalni ugovor. Ugovor moze da se produzi na josh godinu dana.

prica se to godinama...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

tesko da je ovaj jaci od onog shto je igrao LS, sa duljajom, ilicem i kompanijom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Igraci Partizana do 17 godina osvojili drugo mesto na turniru u konkurenciji Sao Paola, Real Madrida, Klub Amerike, Albasetea, Penjarola, Malija, Sevilje, Red Bula, Juventusa, PSV Ajndhovena, Barselone, Rome, Leiksoeša, Glazgov Rendžersa i Steaue ... u finalu izgubili od Sao Paola 1:0

Link to comment
Share on other sites

ma ne nece, oni ne gotive pare

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kadeti Partizana ponovili su uspeh od prošle godine i odbranili "Trofej Nereo Rocco" u Firenci na kome je učestvovalo 16 ekipa iz Evrope. Puleni trenera Trbojevića danas pre podne u finalnom meču pobedili su italijansku Peruđu sa 5:0 (3:0), a golove su postigli Šćepović u 4',18',42', Đoković u 9' i Ljajić u 50'.

U toku je predaja pobedničkog pehara, koji izgleda impozantno sa svojom visonom od skoro 1 metra, a za najboljeg igrača turnira proglašen je Darko Roksa. Odmah po predaji pehara, organizatori su uz oduševljenje našim klincima, koje su iskazali rečima - complimenti, complimenti...uručili poziv i za iduću godinu, kada će crno-beli pokušati da naprave het - trik, i po treći put osvoje trofej.

(partizan.co.yu)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dobismo Barsu u basketu. :) 81:78

Zanimljiva utakmica, bili smo jednako katastrofalni u trojkama, mi smo bili loshiji u slobodnim bacanjima, ali bolji za dva i u skoku.

Pekovitj sulud - 29 poena, 13/14 za dva, index 40.

Mogli smo i opushtenije da dobijemo, ali smo imali dva katastrofalna minuta pri kraju kad smo bacili 10 poena prednosti.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Jel su pomrli svi Grobari sa rura sem mene? :)

Zanima me shta Bartuc i Formica misle o ovom Vranesu? Jel ima potencijala da bude nesto vise od bandere? :))

dok cekas njihovo odgovor ja cu reci svoj :D NE :D

jedino da mu posvete paznju kao kosti perovicu :D i naravno onda bi bio prosecan igrac :Dsto dalje implicira da bi naucio da igra sa 29 -30 godina :D sto opet implicira da ne vredi cimati se oko njega :D

odlicna igra partizana :D a pekovic nije cudo nego je hemija cudo :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

svaka chast komshije

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jel su pomrli svi Grobari sa rura sem mene? :)

Zanima me shta Bartuc i Formica misle o ovom Vranesu? Jel ima potencijala da bude nesto vise od bandere? :))

ne ulazim previshe u sd topic jer sve neshto rachunam da se pricha o fudbalu :D

elem, drago mi je shto smo doveli vranesha sa strane da cu manje gledati borovnjaka na terenu, ali josh vishe zbog toga shto nam moze dati 10-15 (a u slabijim tekmama i 20ak) minuta solidne odbrane i mozda ponekog korisnog poteza u napadu dok se pekovic, koji svakako nije navikao na 35 minuta na terenu, odmara.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...