Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ustao , istusirao , sabio plazmu i ko nov sam :)

Sad pravac na fax na konsultacije ... valjda cu da prezivim...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

shto, bash je odlichan znak ;D

@laki

sjajan strip :>

i proklet bio za suljpa :<

ja se inache vratio sa shljake, istushirao, i sad overavam forum, pa tju posle da hasam. treba kao naveche na fest, a previshe sam umoran. shto je najgore, treba itji i na exile da podrzhim svog brata coku u njegovom usponu ka tronu. a ne mozhe se sve postitji... realno, ko jebe beer fest :D

Link to comment
Share on other sites

dao sam krv i dobio majicu sa oznakom krvne grupe, ali su morali da je useru b92 znakom. :(
jel si je vratio sa rechima, evo vam vasha govnjiva majica sa usranim logom, ne dajem ja krv zato shto vi apelujete preko tv-a

;)

aj da pogledam, mozda je nesto malo ostalo... i tako sam nasla 1000 kinti

ja sam tako jednom davno nashoa 250dem, kupio neki diskmen, bio je skup ko djavo tad:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

jel si je vratio sa rechima, evo vam vasha govnjiva majica sa usranim logom, ne dajem ja krv zato shto vi apelujete preko tv-a

;)

nisam, jebi ga, tek sam na gajbi video logo. al svakako nije bio niko iz b92 tamo; da sam ih video, otišao bih u institut da dam krv.

Link to comment
Share on other sites

5ipo sati na beer festu, odlichno se proveo, ne zbog piva no zbog drustva, cak nisam ni desperados overio u silnom veselju

onda dodjem kutji upalim tv i vidim deza kad po prvi put kazhe "See you in another lifetime brother"...vrh je ta epizoda totalno...

ajd ln...

Link to comment
Share on other sites

ortak mi doneo neke "edukativne" klipove sa telefona. frapirao sam se kad sam prepoznao par ortakinja(starih ortakinja) i jednu devojku sa kojom sam se kao klinac igrao u pesku. eh ova mitrovica je dostigla vrhunac dekadencije

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...