Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

glavobolja pwnage again..

doduse, sinoc sam cirkao ledeno pivo pored jezera kod kog vetar duva kao nenormalan, pa jos i ajde da razumem zasto...

osim toga, u kuci neka blaga tenzija, svi reze, pa sam se ja zavukao u sobu i bole me kaurac za sve...

lejtr palim na Baklave pt2.

a posle toga, ko zna...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja evo grindam neshto oko club mendzmenta (shirim posao van beograda) i oko bookinga, ovo vreme me zheshtje ubija, skontao sam da za zhivot kakav bih zheleo mi treba ravno 50 miliona evra + nekih 100 miliona za impuls kupovinu - a onda sam skotao da sa 400eu nedeljeno sam daleko od tih para (zapravo odprilike 30x daleko) i da definitivno moram da odem u akcionare :/

Probudih se pre sat vremena a iskreno nznm shto se probudih, mogo sam lagano da prespavam ceo dan...

Gledam sad ovaj topic o mari, kompletno sam preskochio ceo klimaks topica - istripovah se da je topic zavrshio svoje pa ga nisam motrio...bozhe shta sam tamo sve video - usvs neki novi momenti i saznanja za neke ljude sa foruma.

U sredu palim na jedan dan u Budvu, smorili se ortak i ja u Beogradu pa idemo kolima da promenimo malo atmosferu xD

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

svratila mi jutros (u 3 popodne lol) kuma sa drugaricom, o bozhe shto je lepo kad te dve lepe devojke probude. prosheto kera, pratio malo rezultate fudbala, trenutno chekam red za kupatilo, da se tushnem, vecheram i onda kanter sa rur ekipom, pa ako zavrshimo ranije mozhda sidjem na teren da se opijam sa lokalnim pijancima :)

sve u svemu apsolutno neproduktivan dan, al bole me bash kurac. uzo sam juche i nov bajs tako da od sutra ujutru krecem sa vozhnjom, poshto zhelim postati jebach ko ivke. matorci mi odlaze u utorak na 4-5 dana, pokushavam babu da nagovorim da ode kod ujke pa da mogu da organizujem neku pijanku bez prestanka, a da mi bakuta ne upada oko ponoci da joj merim pritisak :)

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

Dos'o dovla da bacimo pokoji VT3, i tomi Haas rulaja over Hjuit, a bogami i Blejk over Hjuit. Hjuit je imao svoje svetle trenutke protivu Denta i Rodika, tako da je na kraju sve ispalo kako treba. A onda smo nesto krenuli da vrtimo kanale i pali u komu od smeja jerbo u 19h na domacoj tleviziji nema aspolutno nicega osim konjickih trka, nekih likova "repera" iz unutrasnosti, filma iz pedeset pete i slicno.

Link to comment
Share on other sites

a onda sam skotao da sa 400eu nedeljeno sam daleko od tih para (zapravo odprilike 30x daleko) i da definitivno moram da odem u akcionare :/

Aha De1, ovaj zaradjuje vise od tebe!!

ja ne mogu da zamislim sebe kako igram sa nekim drugim osim sa dooliom teh rock0t serverom:)

Smorio me rodik da ti kazhem, kad vec pomenu servis. Jeste da kad zabode max da je to kraj, ali mnogo ga je tesko zabosti plus mu se brzo pomera "nisan". Ono, mnogo bolje serviram sa recimo Dentom.

Link to comment
Share on other sites

Evo sad mi net proradio... Smor sve u svemu, chekam druga da dodje po mene pa da blejimo, i slusham na HRT 1 kako ustashe velichaju "pobedu" sa sve Tompsonovim pesmama... Na kurac ih sve nabijem

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

nisam iskombinovao ono shto sam planirao al je uletela druga akcija tako da svejedno otpalih .. nzn samo kako da se obuchem zbog ovog vremena .. samo da ne rokne kisha.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

laki:

ne znam, ja se naviko na brz nisan i na ubadanje maxa, al dobro, zato ne znam nista drugo, ako lose serviram, ode poen u kurac:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

a De1 se isto bavi Clubbing Managmentom i Bookingom? Al opet ja imam ne pisanu obavezu zbog posla da "isposhtavam" kolege pa tako pola od toga pobacam u drugim lokalima...mada nije da mi teshko padne...

Pa zapravo ne, koliko sam ja upucen, mada nije nemoguce. A dobra vam je ta fora za medjusobnim pomaganjem, nije losa uopste :) Ostanu pare u struci :)

Link to comment
Share on other sites

legao u 10 sa glavoboljom, i probudio se u 00 lol...

sad ide kafica, pa pravac Faerun [:D]

inace, situacija od sinoc :

dogovorimo se sa ortakom da se nadjemo ispred bluesrock cluba u pola 11, da uvatimo mesto. i ortakova devojka je kasnila nesto, ja sam bio u tim kolima u kojima i ona, i mi zakasnimo nekih 20 minuta. vidimo ortaka koji pizdi, i koji pritom ne izlazi tamo nesto redovno (ustvari jedino sam ja redovan u kafani, pa sam ih iscimao da idemo tamo). i pizdi on, i kao klasika "gde ste kurac kasnite blaaaa". ispostavi se da je on dosao i usao, i da je razgovor sa nekim novijim konobarom isao ovako :

ortak : e cao, jel stigao ch1zra mozda ?

konobar : ko ?

ortak : ma onaj sa dugom kosom lik...

konobar : ...

u jebenom bluesrock clubu, gde na 100 ljudi, njih 10 mozda nema dugu kosu...

[roflmao]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...