Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

Sad stigoh kuci, Grujane mislim da sam video gde ima leptir masne :D:D:D:D, ako te jos uvek interesuje ofc. Ima prodavnica u Kralja Milana, kada gledas od Slavije, ide Narodna skupstina, Terranova pa ta radnja, u izlogu su neka odela, kosulje, kravate, etc... a mislim da sam video da imaju i leptir masne, ako budem cunjao opet tuda dok bude radilo provericu zasigurno :)

to macane,ispitacu situaciju ubrzo :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dosao sa mora jutros, leglo bi mi jos par dana da se odmorim u onom predivnom raju, ali boze moj...izasao novi coffee shop, jea, idem da proverim koliko mi je para b92 krcnuo na racun, pa uvece sa drugarima na vopi, a sutra da vidim na koje zvucnike da potrosim te pare, stvarno je nekad lepo ziveti ^^

Serijal kompilacija Belgrade Coffee Shop koji jednom godišnje nudi pregled aktuelne produkcije elektronskog i klupskog zvuka sa domaće scene dosao je u 2007. do sedmog nastavka. Pored coffee shop debitanata koji intrigiraju zrelim pristupom i kvalitetom (Crab People, Droog), talenata u usponu (Kruko, Marko Milosavljević, Flip) i autora sa odavno potvrdjenim diskografskim i izvodjačkim kredibilitetom kao što su Marko Nastić i J.U.S.T. nastavlja se tendencija nastala sa prethodnim izdanjem pa i novo ima internacionalni karakter i goste iz Zagreba, Berlina, Moskve, Londona (Bechari, Gebrüder Teichmann, BVoice & KHZ, Billy Nasty) koji se pojavljuju u raznim vidovima saradnje sa domaćim autorima, od remiksa do zajedničkih produkcija.

3815_belgrade_coffee_shop.jpg

8)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Krule mi te volimo, Krule mi te volimo!

Stigoh kuci. I gledam nesto ovu svoju ulicu satro "asfaltiranu", i pitam se ko je tu koga zajebao. Znaci asfalt je tako posut da ono prelazi pola trotoara, pa negde onako nabacana gomilica, pa niko nije dosao da to opere nakon montiranja, pa mis'im, strava jedna. Ok, znam ja da nisam u glavnoj ulici u gradu pa da to mora super da izgleda, ali opet.

Link to comment
Share on other sites

reinstalirao win i sredjivao komp celo popodne

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ko od rurovaca živi u paviljonima? video sam nekog danas u majici kako izlazi na zadnjoj 16-ici.

Ništa lično (tebe sam citirao samo zato što me sad nije mrzelo), ali me neviđeno iritiraju postovi tipa "JOJ VIDELA SAM NEKOGA S RUR MAJOM OMG PICA MI JE VLAŽNA KO JE TO?", koji se od raspodele tih majica pojavljuju na forumu.

Je li vas interesuje i ko je lik ko ima "Nike" majicu kao i vi? Ili ne daj Bože, iste bele čarape?

To što stotinak ljudi ima majice s istim logoom ne znači da sad svi treba da se drže za ruke i traže put do Kanzasa...

Bejah sad da gledam Simpse opet, nažalost u Pančevu; verujem da tu grešku neću ponoviti više, bar kada je u pitanju tip filma koji privlači i decu.

Prvo su retardi 10 minuta pre početka projekcije u sali puštali dečije pesme tipa "Zakleo se bumbar", a potom su deca aplaudirala na svaki Homerov postupak i početak/kraj filma (i ne samo deca, nažalost).

Kada sam prošle nedelje gledao film u Taku, bilo je mnogo više dece, a opet nisam zapazio takvo ponašanje - iako sma ga očekivao. U pravu je Ćebe.

Jedino što valja u Pančevu je pohovani kačkavalj.

Link to comment
Share on other sites

Ništa lično (tebe sam citirao samo zato što me sad nije mrzelo), ali me neviđeno iritiraju postovi tipa "JOJ VIDELA SAM NEKOGA S RUR MAJOM OMG PICA MI JE VLAŽNA KO JE TO?", koji se od raspodele tih majica pojavljuju na forumu.

Je li vas interesuje i ko je lik ko ima "Nike" majicu kao i vi? Ili ne daj Bože, iste bele čarape?

To što stotinak ljudi ima majice s istim logoom ne znači da sad svi treba da se drže za ruke i traže put do Kanzasa...

Ko je tebi srushio sneshka?

Link to comment
Share on other sites

Bio na slavi,najeo se ko svinjche :)) Mnogo volim mrsne slave [jupi]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ništa lično (tebe sam citirao samo zato što me sad nije mrzelo), ali me neviđeno iritiraju postovi tipa "JOJ VIDELA SAM NEKOGA S RUR MAJOM OMG PICA MI JE VLAŽNA KO JE TO?", koji se od raspodele tih majica pojavljuju na forumu.

Je li vas interesuje i ko je lik ko ima "Nike" majicu kao i vi? Ili ne daj Bože, iste bele čarape?

To što stotinak ljudi ima majice s istim logoom ne znači da sad svi treba da se drže za ruke i traže put do Kanzasa...

Zapravo, pitao sam to jer mi se čini da je u pitanju bio Urgh. Međutim, kako na forumu ima dosta tako nižih a bucmastih, čisto da budem on the safe side, kako bih znao da li čovek tu živi ili je samo naleteo, tim pre što živim na pet minuta odatle.

Link to comment
Share on other sites

Sveti Ilija Gromovnik...

a ja sam mislio da si ti Lale, moderan ali ipak tradicionalan, narodski porodichan covek koji zna kada su zadusnice, gospojina i kada pochinje veliki post.

Kao klinac uvek (duuuuring the war) sam voleo tu slavu jer je tada bio vashar u Arandjelovcu, gde su baba i deda imali kucu.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Bejah sad da gledam Simpse opet, nažalost u Pančevu; verujem da tu grešku neću ponoviti više, bar kada je u pitanju tip filma koji privlači i decu.

Prvo su retardi 10 minuta pre početka projekcije u sali puštali dečije pesme tipa "Zakleo se bumbar", a potom su deca aplaudirala na svaki Homerov postupak i početak/kraj filma (i ne samo deca, nažalost).

Kada sam prošle nedelje gledao film u Taku, bilo je mnogo više dece, a opet nisam zapazio takvo ponašanje - iako sma ga očekivao. U pravu je Ćebe.

Jedino što valja u Pančevu je pohovani kačkavalj.

E pa vidish ja sam recimo pre koje godine bio na premijeri LoTR:RotK u Sava Cenutru,i nakom filma sam bio u fazonu boze kakvi su ovo retardi.Na svaki potez Legolasa i kompanije oni su aplaudirali,uzdahivali,bodrili,aplaudirali...Ako nishta drugo posle sam u Jg Bioskopu na miru odgledao film(jes da je sranje 'skop,al bar su ljudi mirni :) )

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

a ja sam mislio da si ti Lale, moderan ali ipak tradicionalan, narodski porodichan covek koji zna kada su zadusnice, gospojina i kada pochinje veliki post.

Mozda sam ja moderan ali tradicionalan ;), tek, sa tim "letnjim" slavama sam bas jako, jako slab. Ove "zimske" su mi ok, ali valjda zato sto ih je puno pa covek nekako zapamti. Jedino sto znam ovo Ilije je da "Posle svetog Ilije, sunce sija milije" :)

Link to comment
Share on other sites

igrao basket danas, isao da kupujem neke stvari po gradu - cene su nenormalne.

vracam se u usa za 9 dana. eh

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ko od rurovaca živi u paviljonima? video sam nekog danas u majici kako izlazi na zadnjoj 16-ici.

o/ samo ne zivim u paviljonima vishe, nego ovamo blize studenjaku, na granici:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Bui kod druga na 18,. napio se duppe ne znm gde sam..........

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ovi postovi su najjaci, ne znam zasto, ali i ja ponekad imam obicaj kad mrtav pijan dodjem gajbi da nekako dobauljam do kompa i postujem neku polurazumljivu recenicu:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...