Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

Treba mi pomoc sveznajucih rur mudraca :) Za oko 15 dana idem na intezivne pripreme & treninge(7 dana po 4 sata dnevno). Ja nisam bio 4 meseca na treningu. Dakle imam 15 dana da navatam neku kondiciju da ne isputim dusu tamo ? 'el ima uopste svrhe truditi se ili da se nauruzam sa andolima vitaminima i guaranama ?

prvi 10 dana ispusti dusu ovde, trcanje, bajs, ako mozes i plivanje, kombinuj po dva sporta dnevno, i gazi se sto vise, ali vidi da svaki treci dan napravis laksi trening, bez preteranog napora, cisto kao opustanje. prostalih 5 dana isto radi laganije treninge, i ggnore ^_^

za dve nedelje mozhe solidna kondicija da se nabije sem ako nisi bash atrofirao :)

brate covek ide na cisco kurseve [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo prvih par dana limunade u velikim kolichinama (aka c vitamin i voda) da pregurash prvu upalu i posle pichi ko sto ljudi rekoshe

ono sto ce da te kolje u celoj prichi je sto ti je idealni trening sledeca 4 dana ili da trchish od 23-24 (znachi uveche kad je +30 ;oP), spavash, budish se u 5:30 pa trchish od 6 do 7 opet (ujutro kad je 26 stepeni =o)) i onda preko dana dishesh na shkrge

ili ako imash neku fensi klimatizovanu teretanu gde mozhesh da se zezash po ovom vremenu...vozhnju bicikla na 42 stepena netjesh prezhiveti, plivanje dolazi u opzir ali izgoretjesh ko ugljesha =o))

takodjeR kad si stao na noge onda krenesh da radish sprintove...znachi trchish 30 sec max brzo pa 30 sec hodash (ne stajesh nikad) i tako dokle mozhesh...i onda budesh imba ;o))

Link to comment
Share on other sites

Smarachina na poslu kao po obichaju. I uvek se iznerviram zbog istoh stvari, jer ako neshto moze da me izbaci iz takta, to je onda ljudska glupost. A, na zalost, glupih ljudi ima, za moj ukus, malo previshe...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

pa nemoj tako osudjujuce, mozda si i ti glupa u necijim ocima. radim kao mali mrav, napolju je mega vruce. kad dodjem gajbi idem da se izlezavam na terasi, hvatam podlogu za more, i cirkam neko ladno vopi...nista od bajsa ni danas, ne zelim da umrem mlad i zelen :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ladno ne mogu da nadjem ni jednu drugaricu da ide sa mnom na adu. :(

postajem toliki nolajfer da se sutra privaljujem sestri i njenom drustvu na lidu, pa sta bude.

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

@ stator, poslushaj savet nekoga ko je jednom davno iahso na pripreme:))

elem, posho vec idesh na iste, nije ti cilj da ovde nabijesh kondiciju nego samo da prebolish prvu upalu

5 dana ce ti biti dosta za celu akciju po chuku i po dnevno, nikakav bajs, samo trchanje i to 10-12 km, + sprintevi, kod kuce mozesh da radish trbushnjake i ta pricha.ako ne dobijesh upalu posle prvog dana, zabushavao si pico. sutradan ponovish to isto, tj samo sa neshto slabijim intezitetom, poshto max necesh moci zbog upale, isto pricha dok ti ne prodje upala, shto bi trebalo da se desi posle 5-6 dana;)

btw. andol piju samo pice, budi mushko i izdrzi malo;))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

sto mucis coveka mislim 10-12 km ?:D ja sam trenirao basket nikad nismo trcali toliko :D

dobro sad mozete da kazete e zato nisi uspeo :D ali stvarno mu je ne treba toliko kilometara....

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

i ja sam trenirao basket pa smo na pripremama toliko trchali svaki dan,10km nije mnogo, neka se chelichi:))

cilj mu ej samo da smanjuje vreme po km kako odmichu pripreme, pa ne trenira on brzo kucanje majku mu.

btw. gde idete statore?

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

btw, nicky, jesi nabavio disk hari potera? :))

ccc pa recheno ti je da nema nista sem CAM ili loshih TS verzija, a i gledala si film u bioskopu...prichekaj dvd rip ko sav normalan svet...ummm...ko sav svet koji misli da je normalno gledati hari potera i prichati o tome? hmm....dunno kakva je prava formulacija, al vec ce se neko naci sa vickastim penalom =o)))

temperatura u gradu je +38 u ladu, zhelja da devoluiram u nesto sa shkrgama raste...

Link to comment
Share on other sites

@stator,

jel imas treninge u tih 15 dana ?

ako imas, svu potrebnu kondiciju tamo nabacujes... samo iscimaj nekog da radite padove na brojanje. 3-4 puta po 150 padova sa dobrim tempom (tipa 15-20 padova u minutu) i ne treba ti vise nista ;]

don't forget da nama ne treba standardna "ja mogu da istrcim sedamsto 'iljada kilometara" kondicija...

@ thread

bio kod zubara, zavrsio za rekordnih pola sata (sa sve cekanjem da anestezija pocne da deluje z0mg!), i sad se krivim dok pijem kafu i jurim pljugu po ustima.. nekako je kul [:D]

posle malo zabod, mozda pogledam kako da animiram objekt u acadu, tj kako da napravim animaciju/prezentaciju, i ond anajverovatnije na trening (bitna rec je "najverovatnije" [:D])

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ccc pa recheno ti je da nema nista sem CAM ili loshih TS verzija, a i gledala si film u bioskopu...prichekaj dvd rip ko sav normalan svet...ummm...ko sav svet koji misli da je normalno gledati hari potera i prichati o tome? hmm....dunno kakva je prava formulacija, al vec ce se neko naci sa vickastim penalom =o)))

jbg, nestrpljiva sam... :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

12 KM el ste vi normalni ja pa da pretrcim 700 m mislim da bi umro na mestu :) Skapirao sam da mi najbolje da trcim uz stepenice. Em je MNOGO ladnije u zgradi em moze za manje vremena da se vise uradi. Od sutra pocinjem da vezbam hihiihih

Link to comment
Share on other sites

@ margi

ti si lud, 90% foruma bi overilo posle 2 kilometara, a ne 10-12 :O

@ stator

bolje odmah sebi pucaj u kolena, jer ces ih na stepenicama demolirati skroz :/

ne slusaj ih nista, ja znam najbolje, znas i sam kako sam uvek zdrav [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

trčanjem UZ stepenice neće sjebati kolena. štaviše, trčanje uzbrdo je mnogo prijatnije za sve zglobove od trčanja po ravnom. a tržanje NIZ stepenice nema poentu, vraćaj se dole liftom :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...