Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

ja sam pročitao, grujo, ali otkud znam gde da kupiš leptir mašnu. odlepio si. :)

odo na tenis.

Stvarno ovaj gruja, 'de znam gde ima leptir mashni, valjda u prodavnici odela? :)

jebote ako vas dvojica ne znate,onda sam siguran da nema nigde u Srbiji lol :))

ma jok,nigde nisam nasao,samo mrtve kravate

:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa idesh i dalje 45-com, samo shto netje itji kroz glavnu nego pored bolnice, uz ugrinovachku direktno.

ja bio na ruchku, prezhiveo kolaps u saobratjaju, i sad se spremam na novi. idem do grada da se vidim sa sekom malo... pali u london za par dana. ostaj da zhivi tamo. shto je super i bedak. super za nju, bedak shto se netjemo vidjati ko zna koliko :/

da, da, taj rad, nego sam coban pa nisam pogledao info koji je covek postovao...

odo u ateljz0r da dravv

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

da vidim jednu prodavnicu bicikala i da svratim malo do savane.

mogu ja mozhda da ti iskopam onaj kontakt onog shomyjevog ortaka preko kojeg sam ja kupio bajs, a kasnije i peja ako se ne varam. Meni radi ok :)

Sto se guzve tice, manje vise je ista, s tim sto ti ja preporucujem stari zeleznicki most, a ti idi kuda god hoces. Jeste mozda malo okolo do autokomande, al' je brzhe.

Link to comment
Share on other sites

sad se osvestio posle poslovnog krkanluka neke teletine ispod sacha... auh kako li cu ovo podnositi za dvadesetak godina...

sad kao na neki basket nesto... pfff.. a radije bih progutao pola gajbe piva koliko je sve slano bilo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jebote ako vas dvojica ne znate,onda sam siguran da nema nigde u Srbiji lol :))

ma jok,nigde nisam nasao,samo mrtve kravate

:)

knez prema kalishu, 1 ili 2 ulica pre kraja koja je seche desno ima 2 prodavnice u kojima sam video pre par dana.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ma jok,nigde nisam nasao,samo mrtve kravate

:)

digni nekom kelneru ili udji na zadnja vrata restorana i potrazhi garderobu ;)

A kad reche, mozda ima onaj Neven sto pravi kravate i te leptir mashne. On je pored australijske ambasade preko puta Hugo Boss-a u Cika Ljubinoj.

Stale sad trole ovde kod mene u kraju, pa majstori izasli da se malo popricaju, i recite vi sta hocete, ali zaista izgleda lepse kad su u odelu i kosulji nego da su onako pocepani i masni kao sto su do sada bili. Doduse, stale su trole, ali sta sad, ne mozes imati sve ;)

Link to comment
Share on other sites

kasnije oko 2,3 snimamo dok film u kraju:)

hahaha :)

ovo me seti kad smo par nas, ima tome više godina, hteli da snimamo neku šegu u stilu zaklane čeljadi, na poljima oko pruge pored nove pazove :) s tim što bi svi bili maskirani a tekstovi bi bili vezani za poljoprivredu.

naravno, sve je propalo, kako zbog toga što je to već bio kraj leta pa je svako otišao svojim poslom, tako i zbog toga što smo sve te akcije ugovarali mrtvi pijani, pa nas bude blam ujutru kad se otreznimo :))

Link to comment
Share on other sites

Kad god neshto ugovarash pijan, uvek te ujutru bude sramota :)

@topic

Chekam ortaka da idemo da malo izblejimo, pa onda ponovo sve po starom. Smor. + me i net jebe T_T

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

na nogama ceo dan, od bataje, preko zemuna, nbgd-a, centra, do vrachara... umrEo sam. a josh bih trebao itji i na povetarac sa par curica, not very likely :D

e da, prilichno sam siguran da sam sreo alexa na stanici ovde u zemunu (karadjordjv trg), sa nekim crnim rancem. alex, ako si bio ti, sorry. gledam, nisi me prepoznao, a generalno nisam tip koji ide i pricha polu-strancima ko je i shta je :]

pozdrav in any case!

Link to comment
Share on other sites

hahaha :)

ovo me seti kad smo par nas, ima tome više godina, hteli da snimamo neku šegu u stilu zaklane čeljadi, na poljima oko pruge pored nove pazove :) s tim što bi svi bili maskirani a tekstovi bi bili vezani za poljoprivredu.

naravno, sve je propalo, kako zbog toga što je to već bio kraj leta pa je svako otišao svojim poslom, tako i zbog toga što smo sve te akcije ugovarali mrtvi pijani, pa nas bude blam ujutru kad se otreznimo :))

haha,ovo ce biti neko kenjanje o kraju i kultnim prichama:)

lui brate,nije duda samo glumac..duda je i reziser...a duda i montira:D

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

celo popodne na nogama. prvo sam se sreo sa sestrom u zemunu da joj pomognem crtanjem nekih detalja za njenu sledecu kolekciju za oktobarski fashion weeek, a ona je obecala da ce me upoznati sa katarinom rebrachom :). Posle produzio do grada da malo procunjam centrom i sreo neku dobru ortakinju iz gimnazije koja me je pozvala na neko plesno veche u subotu u Havanu, na Adi. i da, josh sam dobio poziv za jedan poslovni intervju, ovaj put u struci, za subotu. Samo da se radi....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

na nogama ceo dan, od bataje, preko zemuna, nbgd-a, centra, do vrachara... umrEo sam. a josh bih trebao itji i na povetarac sa par curica, not very likely :D

e da, prilichno sam siguran da sam sreo alexa na stanici ovde u zemunu (karadjordjv trg), sa nekim crnim rancem. alex, ako si bio ti, sorry. gledam, nisi me prepoznao, a generalno nisam tip koji ide i pricha polu-strancima ko je i shta je :]

pozdrav in any case!

sreo si ga.

na nogama ceo dan, od bataje, preko zemuna, nbgd-a, centra, do vrachara... umrEo sam. a josh bih trebao itji i na povetarac sa par curica, not very likely :D

e da, prilichno sam siguran da sam sreo alexa na stanici ovde u zemunu (karadjordjv trg), sa nekim crnim rancem. alex, ako si bio ti, sorry. gledam, nisi me prepoznao, a generalno nisam tip koji ide i pricha polu-strancima ko je i shta je :]

pozdrav in any case!

sreo si ga.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Jbt, uvek kad kupim dva dvd-rw-a, jedan mora da pravi probleme :(. Inace mi je toliko muka (valjda od Fornetti-ja, 'bem li ga) da mislim da cu dusu ispovracati...

pozdrav za sve fanove fornetija [:p] [:p]

vishnja ftw!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ramirez, trebao si da se javis...ja sam bio u euforiji jerbo sam isao da pazarim novi fon pa nisam znao gde sam od srece ;)

A i imam obicaj da kad se nesto zamislim, ne vidim nikoga oko sebe....tako sam na Terazijama prosao pored sestre i iskulirao je :D :D :D

@topic

Kupio telefon pa sam sad srecan ko malo dete....idem da se igram ;)

Link to comment
Share on other sites

e da, prilichno sam siguran da sam sreo alexa na stanici ovde u zemunu (karadjordjv trg), sa nekim crnim rancem. alex, ako si bio ti, sorry. gledam, nisi me prepoznao, a generalno nisam tip koji ide i pricha polu-strancima ko je i shta je :]

pozdrav in any case!

Dobro je da ga nisi nista dirao ili ga pitao, jer bi se nasao na putu izmedju njega i novog telefona, a to se ne bi dobro zavrsilo po tebe. Ima dana, videcete se vi jos ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...