Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebeno ne mogu da spavam... Sanjao sam kako prolazim pored neke apoteke i u toj apoteci jedna mala drvena klupa gde uglavnom sede penzosi... I ono mrak je u gradu nema nikog, nishta zhivo ne radi, prolazim pored te apoteke kad odjednom onako zasvetleshe na blic svetla iz apoteke... i jebeno pochinju svetla da se pale i gase ubrzano... onako uzhurbanim korakom prolazim shto pre pored apoteke, jer ona sva blikce i u jednom trenutku okrecem se KAD NA KLUPICI BABA NEKA BLEJI U PATOS!!! ODJEDNOM PODIZHE GLAVU I POGLEDA U MENE, A OCHI SU JOJ ONAKO SKROZ CRNE!!! Ja u fazonu upadam u ulaz sav zadihan, lift ne radi, jurim stepenicama i pred vratima onako sav srecan misleci da nema uklete babetine, STOJI BAKUTA I GLEDA ME SA CRNIM OKAMA I ONIM BABSKIM KEZOM... Sledeci sekund, ona prolazi kroz mene kao duh i evo tu sam gde sam...

Probudio sam se jebeno ne mogu da spavam...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

reci sto je do jaja, evo citam i najezio sam se:)

pa to brate, treba zapamtiti ceo san i imas materijal za pricu, strip, pesmu, film, sta oces...ili barem inspiraciju.

evo, iscimacu ortaka da mi da kopirajt da postavim ovde njegov san sto je od pocetka do kraja uspeo da zapise neverovatno detaljno, skroz je bolestan i dobar, valjda ce da da:)

baj d vej, danas sam kunto popodne i, simptomaticno krajnje za mene, zaboravio sam san skroz (osim nekih blentavih neiskoristivih fragmenata), al naravno, podsvesno me je ujebo tako da osecam neku nelagodnost i anksioznost ceo dan, sad vec manje, al svejedno.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja bas dugo nisam sanjao (cak sam i pravio topic o tome) :) a nikada horor tripove sa padanjem, da me nesto gazi, ili da na bilo koji drugi nacin umirem.

Ali pre mozda dve nedelje prvi put u zivotu sam sanjao realan horor san.U mom kraju ima jedna planina Gucevo, na vrhu je spomen kosturnica palim borcima.Sanjam neku devojcicu i njenog mladjeg brata, kako se igraju oko spomenika, ali su oboje u narodnoj nosnji (ali ne jelek i folklor, vec bas seljacka odeca poderana, obicna) , i sve je u nekom fazonu kao stari filmovi, kao sephia, u tom tonu, sve bez boja.Uglavnom mali padne sa spomenika i pogine.Sledeca scena je u danasnjem svetu, devojcica je sada mlada zena sa muzem i svojom decom su dosli na izlet.Smeju se, pricaju, klinci se jure oko spomenika, i odjednom ona cuje glas malog decaka kako je zove: "Dodji molim te" (ne umem da opisem koliko taj glas zvuci zlokobno), ponovo nestaje sadasnjost, ona je ponovo u istoj odeci (ali je i dalje odrasla), kao braon-beli film.Ona ustaje i krece, niko ne primecuje da je ona ustala.Ona non-stop ponavlja "Gde si?" a on "Dodji molim te" placno-zlokobnim glasom.To se ponovi 2-3 puta potom ona dodje do provalije gde joj on kaze "Dodji molim te POTREBNA SI MI" ona zakoraci i padne.

Par dana posle toga sanjao sam slican san, isto Gucevo, isti decak, druga devojka.Sadasnjost je, na sredini su planine ( tu ima hotel sa terenima i parkom za klince), devojka je sa deckom, tu su zbog prvog maja.Mladi su, 20-ak godina, on je ljulja na ljuljasci, smeju se uzivaju.Pozove ga drug koji igra basket na terenu nedaleko od njih.On odlazi do njega i nesto pricaju sale se.Devojka je sretna, gleda ga kako prica sa drugom i smeska se.Odjednom se sve vraca u proslost, tipa 1950 godina, vidim samo nju nikoga nema u celom parku, ona se ljulja sama i decak je zove "Dodji, molim te" ona ustaje sa ljuljaske, i isto kao i njegova sestra iz prethodnog sna krece za glasom ponavljajuci "Gde si?" kao hipnotisana, i isti redosled dogadjaja sledi ona dolazi do provalije gde on kaze "Dodji POTREBNA SI MI" i ona gine.

Sledeca scena je u sadasnjosti, njen decko i dalje prica sa drugarom i pogleda u ljuljasku koja se njise sama bez devojke.Pojavi mu se izraz na licu kao da je naslutio nesto lose i tu sam se probudio.

Od tada nisam to vise sanjao, niti ista drugo.

Link to comment
Share on other sites

Ja bas retko imam nocne more ali u poslednjih desetak dana sam ih se bas nasanjao, tipa tri u jednoj noci.

Sinoc je jedna trajala otprilike 5 sekundi: Negde oko 6 ujutru se samo budim i imam onaj trip kad jednostavno osecate da je jos neko u sobi. Tako, samo sto sam jos osetio kako mi drzi revolver (znaci ne pistolj) uperen u potiljak. Ja krecem da se okrecem da vidim ko je, i na pola okreta cujem.... klik! Nije bilo metka u burencetu. Taj klik me je i probudio.

Cesto sanjam te tripove, kao sanjam da se budim.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Scene u sadasnjosti gledam iz neke cudne polupticije perspektive, scene u proslosti bas kao kamera iz treceg lica, sem scena na provaliji, tad sam negde kod ivice valjda, gledam devojke sa njihove desne strane i nikada ne vidim kako padaju ako na to mislis, samo da zakorace i propadnu dole.

Link to comment
Share on other sites

I am a single father of a twenty one year old son named Mustafa who suffers from severe cerebral palsy. I have since the birth of Mustafa been intricately involved in his care and upbringing. Although Mustafa is seriously debilitated by his condition and faces enormous challenges in his life I have through a daily ritual of dedication, love, care and with abundance of patience been able to provide an environment of happiness and comfort, equal to that of any normal child.

I came to realise a few years ago that my son underwent the stage of puberty like all normal children and had sexual desires similar to all normal boys of his age. It came naturally in the development and care of my son to masturbate him in order to relieve his sexual desires.

Now social services are taking him away!

Help me RUR! :(

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

@Demian

Brate jel to onaj visoki spomenik sa kao 2 lava cuvara ,i nalazi se na vrhu planine?

Ako je to,taj spomenik,i sav tar vrh je na mene ostavio jedan od najjacih utisaka u zivotu,a ta provalija je nesto na sta sam se najvise najezio u zivotu,ma ne mogu to rijecima opisat... I na koji grad se vidi kad gledas sa vrha onog ? Brate da sam ja sanjao nesto tako,i bas jos sa svim utiscima koje mi je taj spomenik ostavio,kontam da ne bih mogao nastavit zivit normalno :D

Link to comment
Share on other sites

@ ivan i gruja

zapravo nije uopste bilo puno crnila, al kao da je bitno :)

@ thread

sanjao sam neke ajvece gluposti, al me je mrzelo da ustanem i sednem za komp kad sam se probudio... sad se naravno ne secam skoro nicega, osim da sam jurcao po nekim nivoima, preskakao neku ogromnnu travu sa tigrovima, da bi mi na kraju neki lik (koji je u snu bio moj najbolji ortak, a neam pojma ko je) pricao o nekom reality showu koji se zove Plug Life (ovo sam siguran da sam negde vec cuo), i to je nesto tipa VB, samo sto taj ko je u njemu ima kesha, radi bukvalno sta hoce, gde hoce, kako hoce...

i onda je na TV-u isao klip sa Rikimaruom, sa cvikama za sunce, sesirom, zlatnim satom i kubankom u ustima (mafia style), kako prica nesto o tom showu, kao "vidite kako je meni dojaja, blabla"

moram da smanjim dotu jebote [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

i onda je na TV-u isao klip sa Rikimaruom, sa cvikama za sunce, sesirom, zlatnim satom i kubankom u ustima (mafia style), kako prica nesto o tom showu, kao "vidite kako je meni dojaja, blabla"

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

bump :)

sinoc sam imao koshmar da me je pregazio kamion :( posto sam juce sa caletom isao u tempo a ja sam vozio i ima tamo ono usko grlo kod onog mostica plus se napravila guzhva jedno 20 shelepera i tako sam ishao uzbrdo stani kreni iza kamiona i cale mi je svo vreme ponavljao nemoj da se zavlacis iza kamiona moze da mu otkaze kocnica i slicno ... to je trajalo jedno pola sata posle toga sam bio gola voda ... i onda san ... kao iz price otkaze kocnica i ono krene da nas mrvi ja gledam caleta on mene i nista ne mozemo da uradimo... i tu sam se probudio :|

naravouchenije: na usponu drzhite dovoljnu distancu od jacheg vozila ispred vas :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...