Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

Odgledao Gone baby gone iliti Nestalo dete

Lep triler, Morgan Frimen u glavnoj ulozi... naslov govori o temi filma...odgledajte ...

Pigs

Mnogo opasna komedija, kao ovaj treba da po'ebe sve zhenske po abecedi (a, b, c, d ... x [:D]) dobra je!!

Edited by InfernOwn
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zavrsio sam Jericho, ono sto sam cekao celu seriju desilo se u pozlednje 3-4 epizode.... generalno nije losa serija ali sam ocekivao nesto drugacije za tu tematiku....

ovim se i zavrsava moje vishednevno gledanje filomova i serija te se vracam sa bolovanja i krecem na posao.... malte ne vise ne znam ni sta da gledam jer sam popravio moj prosek odgledanih filmova za godinu dana...

ajd sad rurovci da cujem predloge :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Running with Scissors

http://www.imdb.com/title/tt0439289/

Fenomenalna glumacka postava i vrhunski uklopljena muzika, bas onako nevidjeno vrhunski. Steta je sto je film na osnovu memoara glavnog lika, jer je prva polovina mnogo dobra, a posle krece lagani pad. Malo je razvucen i ako ni zbog cega drugog treba odgledati zbog glume i muzike (da ponovim jos jednom).

edit:

Prva polovina filma me je mnog podsetila na Wes Andersonove filmove.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

gledam copling po 20ti put

kako je prejaka serija to je strasno...

aj preporucite neku bas dobru seriju, sve novije sam gledao. nesto staro i dobro :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pogledao nationa treasure 2....tragichno losh film...josh sa m ja jedan od onih sto je branio da je prvi film gledljiv...ovaj nije

mada, pored sve one ljuge, patetike i bezmozhnosti opet sam se sit nasmejao u par navrata...u svakom treshu mozhe nesto da se nadje i guess...

uglavnom posto mislim da ni u jednom od prethodnih postova akonto NT2 niko nije iszrichito napisao:

"ako cenite svoje vreme ne gledajte ovaj film, ima mnogo, mnogo, mnogo boljih stvari za gledanje uz koje mozhe da se izbleji"

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan dobar film.Klinac chatuje sa predsednikom Amerike i krene da mu daje savete u politici, neposredno pred izbore, i naravno rejting mu skoči za 8%, klinac je genije za politiku iako ima samo 13 godina.To je manje važna stvar, ovo je priča o prijateljstvu, između klinca i presednika, koji je zamalo odustao od njega, da ne bi izgubio izbore, ako bi neko saznao da mu je klinja pomagao u kampanji, naravno na kraju kad je čuo da je klinac zapao u sranja, zato što je bežao iz škole da bi pomagao njemu i da nema sa kim na školsku igranku i da je kažnjen od strane roditelja, odlučuje da rizikuje i da svima pokaže da klinac nije lagao već da je stvarno pomagao predsedniku, i naravno svi problemi su mu se rešili i na igranku je išao sa predsednikovom ćerkom i postao je presednik škole i glavna faca!

http://www.imdb.com/title/tt0197655/%20" target="_blank"> http://www.imdb.com/title/tt0197655/

Edited by back4round2

I do it backwards but I don't wake up...

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan dobar film.Klinac chatuje sa predsednikom Amerike i krene da mu daje savete u politici, neposredno pred izbore, i naravno rejting mu skoči za 8%, klinac je genije za politiku iako ima samo 13 godina.To je manje važna stvar, ovo je priča o prijateljstvu, između klinca i presednika, koji je zamalo odustao od njega, da ne bi izgubio izbore, ako bi neko saznao da mu je klinja pomagao u kampanji, naravno na kraju kad je čuo da je klinac zapao u sranja, zato što je bežao iz škole da bi pomagao njemu i da nema sa kim na školsku igranku i da je kažnjen od strane roditelja, odlučuje da rizikuje i da svima pokaže da klinac nije lagao već da je stvarno pomagao predsedniku, i naravno svi problemi su mu se rešili i na igranku je išao sa predsednikovom ćerkom i postao je presednik škole i glavna faca!

http://www.imdb.com/title/tt0197655/%20" target="_blank"> http://www.imdb.com/title/tt0197655/ </a>

mali tip za pocetnike:

kad vidite na imdb-u pored naziva filma ovako nesto (TV) ili ovo (V) slobodno zaobidjite film jer je film sranje u 95% slucajeva.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Away from Her

http://www.imdb.com/title/tt0491747/

Ovo je pravi film. Tezak, tako da ne preporucujem nikome ko nije spreman da mu bude tesko. Dzuli Kristi je cista magija. I jos da primetim kako se zene reziseri bas razlikuju od muskaraca rezisera.

Kada bi ljudi pravili samo ovako kvalitetne filmove, ne bi bilo potrebe za vise od 2 mesecno na celom svetu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Posle par meseci intenzivnog igranja COD2 u multiju, krenuo opet sa Band of Brothers.... [:D]

Majku mu kako su dobro skinuli neke lokacije u igri, došlo mi da vičem likovima u seriji "pazi, doćiće ti sa stepeništa" ili "spucaće te sa prozora one tamo zgrade"... [:D]

Inače, sama serija je megavrh, sve je urađeno valjda najrealnije i najbliže stvarnosti što je moguće, što i nije čudo s obzirom da su actual likovi koji su učestvovali u akcijama i glavni konsultanti filma i da je sve bazirano na njihovoj službi u Evropi u završnici rata. Čak i prija što nema tako puno rokanja, kome se stalo do toga pravac COD2

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

the departed - sviđa mi se dualizam u filmu i sve te paralele, kul je koncept i super je odrađen, ali nekako sam očekivao više

american gangster - priča je dobra, denzel je dobar, istorijski period je ok prikazan, ali film svejedno ne isporučuje ono što na početku očekuješ

reklo bi se da je ceo žanr (gangsterski filmovi) dao šta je imao da da i da je vreme da malo odmori, osim ako se gangsteraj ne iskoristi samo kao setting za neku drugačiju priču. ovako, ograničen je broj načina na koji može da se opiše uspon, vladavina, sunovrat i smrt glavnog gangsta junaka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...