Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

Imalo bi smisla to sto kazes da na vecini televizija ne ide pred sam film/seriju ono "Ovaj program nije namenjen osobama ispod xy godina". To znaci da citav taj program nije za te osobe, a ne samo njegovi delovi. Pomalo mi je i suludo da neki montazher (ili ko vec) tacno zna kada ce da se pojavi eksplicitna scena u filmu pa ubaci taj znak, ne verujem da smo toliko napredni :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trupersi su bre vrh! definitivno jedan od boljih verhovenovih filmova (holivudskih ofc) muzika je odlichna, poluretrospektivni uvod ne nervira i naravno clancy brown koji je bog =o)

takodje film me je josh onomad kad se pojavio naterao da prochitam knjigu...koja je totalno drugachija i odlichna na svoj nachin

also dina meyer >>> denise richards ;o)

edit

mislim da se sa "krugovima" zajebava neko u samom emisionom....ono, da je totalno proizvoljno i bez mozga jer na nekim stanicama je konstantno (ili bar kad "pogledavam) dok se na drugim gubi s vremena na vreme...i da mu je "planirana svrha" da upozori roditelja koji ulazi u sobu i vidi klinca koji gleda nedozvoljeni sadrzhaj da ga makne od TVa...naravno sve to gubi smisao posle ponoci ez in - koji lepi ti je budno dete od 14 godina u 1 ujutro?

Link to comment
Share on other sites

Pa da, ali ne ide tokom filma, sto je moja poenta. Sta vredi sto je islo pre filma ako se neko ukljucio u desetom minutu istog? Ne dovodim sad u pitanju da li je tako nesto zaista potrebno da se objavljuje, vec cisto pricamo o sistemu objavljivanja.

Link to comment
Share on other sites

kad sam ga prvi put gledao mene je onako zestoko smorio, jer nisam video poentu te ozbiljne neozbiljnosti i celog pristupa filmu, bilo mi je zao shto sam dao pare za kartu. danas onako, shta znam, i dalje bi mi bilo zao da platim da ga gledam, na tvu ok, dok ide u pozadini dokr adim enshto drugo.

denise vs dina hmm?nije bash neka bitka kad se gleda ovako

55013__denise_richards_playboy_dec04_1_489lo.jpg

dina_meyer0017.jpg

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

da objasni ljudima kako holivud mozhe da uzme savrsheno funkcionalan old-skul vestern, ispisha se po scenariju za isti, dodeli glavne uloge vrhunskim glumcima i za tako stvorenu glupost pokupi pohvale potplacenih kritichara i uzme pare na boxofisu...same ol ;o)

Link to comment
Share on other sites

neprecizno sam formulisao pitanje, kolence. ti si mi odgovorio zašto studiji plaćaju snimanje filmova, a mene je zanimalo šta su nudili kao razlog da iole informisan gledalac (što ja u ovom slučaju nisam bio jer sam film skinuo zato što sam video da je izašao dobar dvdrip) plati kartu.

Link to comment
Share on other sites

pa ne mozhesh da se informishesh oko kvaliteta realno, to je problem

jer kritichari hvale ovaj film ko da je ne znam sta, a sem glume ove dvojice (i evenutalno alana tudyka) u ovom filmu zaista nema sta da se gleda

a kako da se informishesh o ovom filmu ako ne preko kritika?

video si mozda trejler, on ne otkriva masivno vitoperenje originalnog scenarija

tako da ulazish u gledanje ovoga na 3 potencijalna nachina (odgovori na tvoje pitanje, formulisani kao reklamni slogani, stoje u zagradi)

- fan si originala pa da vidish sta ima ("One of westerns classics, newly envisioned...")

- fan si nekog od glumaca i (pogreshno) rezonujesh "ma nece oni da glume u gluposti" ("...with Christian Bale and the Academy Award winning actor Russel Crowe...")

- video si trejler i gleda ti se akcioni vestern bez mozga ("...in this legendary action packed adventure!")

svaki od ovih ulaza ima samo 1 izlaz - film ti se nece svideti ...smor

Link to comment
Share on other sites

Dina Meyer je prelepa i jednsotavno zrachi nechim :P dok je denise uvek bila u fazonu All your cock belong to us!! stop ima svoj aspekt ali gde je tu romantika :P

anyway gledao sam pod groznicom ponovo big lebowski da se podsetim kako je to genijalan film :)

anyway jel gledao neko http://www.imdb.com/title/tt0190198/ ? da li moze da se skine negde uopste :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jasno mi je i to, kole, mada mi je drago što sam ti dao šlagvort da istreseš još malo naših zajedničkih frustracija. no, formulišimo moje pitanje ovako: šta oni žele da ti misliš o njihovom filmu kad izađeš iz bioskopa? ili računaju da će većina publike tripovati da ne vide poentu jer su glupi i nisu shvatili film, a ne zato što poente nema?

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam sta da ti kazhem posto realno sve sto pishem vec znash/mozhesh sam da zakljuchish

njihovo (evil producenti) je da te odvuku da odesh u bioskop i kupish kartu, pitje i snacks za 20ak $ pa sve to x2-3 jer necesh ici sam...to sto cesh izatji iz sale nakon 45 min kad je kofetina kokica presutih karamelom prazna i nema vishe kokakole i necesh se vratiti da dovrshish gledanje filma to ih zabole...

mislim, potroshach = posetilac, nema nachin da se zastiti od losheg filma jer je starpower+profesionalne kritike (kad nesto kazhu na "ebert & roperu" to je pola posla obavljeno) jache privlachi u biskope one koji josh nisu gledali nego hejtovanje od strane ljudi koji jesu...

+ verovanto si u pravu da ce neki da se tripuju "al ovo je film sa krouom i bejlom mora da je super a da ja nisam nesto skapirao" - nema drugog objashnjenja zasto je prosechna ocena za ovaj film od strane gledalaca VECA od one koju su dali kritichari...

Globalno gledano poseta bioskopima opada zbog 3 stvari. Prva je sto je trenutno projekcioni kvalitet bolji kutji nego u bioskopu jer sve vishe ljudi ima big screen tv + home cinema vs razjebani bioskopi (izuzetak su imax projekcije) Druga stvar je to sto gajbi nemash trejdmarkovane likove - glasnu zhenu koja komentarishe ( © scary movie), - smrdljivog tipa koji je nashao bash pored tebe da sedne i prdi, - dete koje shutira stolicu iza tebe, - revnosnog roditelja koje je povelo svoje 4-godishnje zlato da mu chita lotr/matrix/whatever. Trece je to sto kazhesh - renitrano djubre od filma (ili chak i kupljeno (prosechni dvd je 20$ da se kupi = karta+snachks za 1 osobu)) te boli po dzhepu manje od bioskopa pa ne morash da ga gledash do kraja.

i opet...sve sto sam ovde napisao znash i slazhesh se i sigurno opet zhelish bolji razlog zasto ovaj film postoji no boljeg razloga nema...za 4-5 nedelja uspeli su da iscede 56 mill usd iz ljudi dok se isti nisu smorili ovim filmom...tako da ukupno sigurno su na gubitku jer reklama + crowe+ bale + produkcioni troskovi sigurno prevazilaze 60 mill $ no to tebe koji si puko 110 min na ovaj film sigurno ne chini sretnijim =o))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...