Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

upravo sam pogledao predivan dokumentarac

"Donau Kulinarisch" (Dunav, kulinarski) ep 10/13 - koja se, pogadjate, bavi Srbijom...i ono, nije naglasak bash na kujni nego je vishe lep presek nasheg podunavlja, istorija gradova, kultura + klopa i lokalni speicjaliteti...milina...jedino sto kad su im u smederevu pravili karadjordjevu sniclu nisu pomenuli devojachku rados' ;o)) al ono...garant im je i to neko rekao ;o)

sve u svemu nahvalishe nas bratja nemci ko da smo neki egzotichni raj na zemlji...ono, za njih realno i jesmo ;o))...uglavnom vidi se da je malo "obojeno na njihov" nachin, ali poshtovanje ka srbiji u emisiji se ne mozhe poretji, bash me lepo iznenadilo

Link to comment
Share on other sites

platoon

pogledao juce posle sto godina. dobar film, berindzer i defo su maestralni (masa oslicnih glumaca, tu su i dzoni dep, forest vitaker, dzon mekginli), dok je charli shin bas los. skoro smo cile, margi, igi i ja imali pricu koji je njegov najbolji film, i nismo se setili ovog (doduse, ne njegovom zaslugom)

ipak, i apokalipsa i full metal su mi bolji

znam da je apokalipsa umetnicko delo i gluma je vrh i sve to .... ali meni je samo prvih pola sata i zadnjih pola sata apokalipse vrh a ona jebana sredina me smori za medalju tako da bih ja ovako postavio full metal>platoon>apokalipsa

a tebi jel bolji full od apokalipse, ipak po meni u fullu se onaj matori najebao keve za sve pare?

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

The Game Plan - Dwayne "The Rock" Johnson igra u komediji caleta-ragbistu [:D] Jedna od boljih komedija 2007, Rock je stvoren za ovakve uloge!

Mr. Woodcock - komedija u fazonu "moj archnemesis iz detinjstva se zeni mojom kevom". Igraju Billy Bob Thornton i Seann William Scott i u principu nisu loshi, ali mislim da je to moglo da bude mnogo bolje...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

hehe ovaj srba gleda iste filmove ko ja =o)

iskreno gotivim rocka od kecherskih dana jer improvizuje nevidjeno, njegova najbolja komicharska uloga je u djubretu od filma "be cool" kad pored travolte, ume i koga sve ne na kraju rock kao gay telohranitelj koji oce da postane kantri pevach bukvalno ukrade ceo film =o))

game plan mislim da pati od toga sto je diznijev pg film, nikad ne dozvoljavaju komediji da postane "grublja", no i dalje zabavan je film, klinka glumi zapanjujuce dobro

za mr woodcocka se slazhem, kao da su napisali pola scenaria i rekli - ma imamo troje dobrih glumaca sa'cemo mi to...sadly hema hemije izmedju bily boba i s.w.scotta koliko bi trebalo za ovaj film

@topic - odgledao prvu epizodu lettermana u 2008oj, robin viliams bio gost, obozhavam da gledam robina u talk show-ovima jer kako je chovek hiperaktivan bukvalno preuzme show od voditelja i ode sve u njegovom pravcu - odlichno za gledanje

edit - pojavio se proper dvdrip filma He Was A Quiet Man na torentima, ko nije gledao na cinemaniji oma da ga skine i pogleda

Link to comment
Share on other sites

Odgledao "The Kingdom"... i bas mi se dopao. Zadnja recenica u filmu je bas upecatljiva.

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

da dobar je kingdom... u zadnjih mesec dva pokusavam da nadoknadim sve sto sam propustio ove godine a dosta toga jesam :)

anyway transformersi su me odushevili :) sjajno bas ono sto sam ocekivaoooo..... kad ce nastavak :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

evo, gledao sam neki fajt jean na jean iz kralja artura i moram priznati da je najbolje uradjeni fajt koji sam do sada video na filmu, moracu da pogledam ceo film nekad...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Dobar je Kralj Artur.. Ima dobar soundtrack i paljevinske scene borbe... Opaka je ona scena na ledenom jezeru [:D]

Inace, gledao sam malopre Hadersfild... Glogovac ga iskidao sa glumom.. Veoma zajeban film [:0]

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam 28 nedelja posle. Ne znam sto ste bas toliko ishejtovali film kada generalno uopste nije toliko losh. Dopala mi se muzicka podloga i citav taj ambijent koji je onako - "resident evil"-ovski, sto nije tesko postici imajuci u vidu temu filma, ali opet. Takodje, ja sam uvek voleo te "nerealne" filmove gde postoje puste ulice, bombardovanje celog grada i tako to.

OK mi je i koncept promene prikaza filma (kao ono pred kraj kad ova sheta sa nightvision-om) i dobro, kraj koji je pomalo ocekivan :) Sve u svemu, i da je losh film, ne znam koji bi drugi horor mogao da uzme titulu best of 2007, posto se o tome pricalo u onom IGN topicu.

Link to comment
Share on other sites

a i tu ej baja Robert Carlyle

28weeks.jpg

i do jaja scena jurnjave kad se onako spushtaju svi sa brda ka njemu:)))

nisam josh gledao ali to mi ej onako bash naprz, akd uhvatim vremena, medju prvim mi je na listi:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Da, naravno, i on je tu, u dosta interesantnoj ulozi moram da priznam. Malo sam se iznenadio na pocetku :) A ta jurnjava deluje kao ono kad jure sudiju posle fudbalskog mecha ;)

U medjuvremenu, opet stijina "preporuka" - Lake Dead.

http://www.imdb.com/title/tt0839880/

Sta ga znam ... grupa devojaka i nekoliko tipova odlaze da jedna od njih nasledi motel svog dede, i u sred te nekakve shume gde je i jezero i svasta nesto, krenu da ih jure neki ludaci sa sekirama. Plot je dobar da se napravi potpuni tresh horor i da svi budemo srecni, medjutim, oni su se odlucili ipak za "teen horor" recept pa je film zbog toga nesto slabiji. Ima par interesantnih scena, ali generalno nista sto niste vec imali prilike da vidite u bilo kom drugom horor filmu.

Link to comment
Share on other sites

@ G!!! Pogledaj I see you, onako film nije ni preterano dobar, ali nije ni los, nekakva porodicna zezancija, pogledaj... :D

@tema Gledao sam taj film "I see you.com" onako film moze proci, evo linka http://www.imdb.com/title/tt0489085/. Pogledajte i filmove Wrong Turn, i prvi i drugi deo, naravno zanr je horor.

Edited by Anta_
Link to comment
Share on other sites

Famke Jansen, Jessica Alba, Gretchen Moll i vatjarenje prijatno zaobljenih delova zhenske anatomije - ne to nije Bolketov mokri san!

Sex, droga, nasilje, crtani film, anal rape - ne, to nije prvi susret izmedju Voodoa i G!-a

To je The Ten , indie film napravljen ovog leta sa buljukom poznatih glumaca koji kroz 10 krakih pricha obradjuje 10 zapovesti na smeshan nachin. Ok, komedija je malo sirova, ali funkcionishe odlichno. Raspad od smeha za Winonu Ryder koja se zeza na rachun sopstvene kleptomanije!

Ako niste kliknuli na link gore, i josh uvek ne znate nista o ovom filmu - skinite ga i pogledajte, zahvaljujuci tome da nema uvodne spice sa imenima glumaca bicete potpuno nepripremljeni za najbolji momenat u filmu i odlepicete! Velika preporuka!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...