Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

upravo odgledah ponovo Constantinea

naravno skoro svi su ga vetj bar jednom pogledali i znaju da je film odlichan, da je vizuelno predivan i da je piter stormare jedan od najboljih djavola u istoriji kinematografije...

ono zbog chega sam osetio potrebu da podelim ovo reprizno gledanje sa vama je zadnja scena u filmu koju sam propustio u bioskopu jer ili nisam ostao do posle shpice ili su ugasili tokom iste...

uglavnom, dobra je...gives some sequel potential =o)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto je najbolje, posle ovog sto si ispricao, ne znam da li da gledam ili odma delete

Pa sta ga znam ... meni se ni 30 days of night nije nesto specijalno dopao, ali mi je na primer dosta ispred ovoga. Mozda je najbolje da pustis ono pa FF-ujes kroz film i odgledas ga za 10 minuta :)

Link to comment
Share on other sites

Jel gledao neko The Man from Earth ? (http://imdb.com/title/tt0756683/). Jel vredi da ga skidam ?

Edited by Dushan_

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

AVP2

Nije bash da bi radije kupio pljeskavicu za pare koje sam dao za bioskopsku kartu, al nije ni nesto posebno spektakularno. Najpre pocinje sa alienom koji se radja u brodu predatora, nakon ceka se brod rush blizu nekog gradica u Coloradu. Ubrzo ceo grad postaje preplavljen alienima, dok samo jedan jedini predator silazi da ih lomi. Efekti su ok, glumci su osrednji, ko da im je ovo 2-3 film koji rade, dok su same scene previshe razbacane. Cas uz porodicu gde se zena tek vratila iz iraka, cas sa likom koji se svadja sa burazerom dok juri ribu na koju se lozi ceo zivot, te uz kloshare u kanalizaciji, vojsku koja dolazi da intervenishe, etc. Imao sam utisak kao da gledam dokumentarac neke bitke koji je sastavljan od 10 razlicitih snimaka iz raznih perspektiva, da bi kraj bio gotovo neocekivan a i ujedno ulaznica za sledeci nastavak AVP-a.

Nije nesto ekstra, prvi deo je bolji ali ako nemate sta da radite pogledajte, u protivnom - pljeskavice ! :P

6/10

Link to comment
Share on other sites

dead zone

i firewall

dead zone > skroz mi je kul film. al vise deluje kao dugacka epizoda serije nego film.(da. znam da postoji serija. hvala vam puno na toj informaciji)

firewall > u sustini sranje film al skroz zabavan. scena na kraju kad ide zagrljen sa decom i zenom i kercic koji skakuce je sjajan! znaci odusevio sam se :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Morao sam da skinem i odgledam ponovo tu scenu sa Djavolom iliti Stormaera, covek je tako nenormalno dobar da nemam reci, da nije Djavo, rekao bih da je Bog.

Inace sam odradio review Constantinea u jednom od RUSHeva i nije tako los, mislim, po film.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

iako chovek ghde god se pojavi glumi kao zmaj

pitera stormarea difinishu 3 zhivotne uloge:

1. lu u constantineu - svi znamo zasto

2. lik iz fargoa koji eventualno odradjuje buschemija glodalicom

3. kosmonaut andropov iz najboljeg die hard filma ;o)

chuo sam priche oko hellblazera, od toga da john treba da izgleda kao sting u dini a ne kao prokleti kijanu do manjih nedoslednosti sa stripom. lichno meni se film jako svideo i bahs zato nisam pojurio strip da se ne smorim razlikom izmedju njega i filma....

Link to comment
Share on other sites

^ Ghay. :) Shoot em up je bash sexy.

Constantine je skroz ok, imajuci u vidu kakve nam sve stripske ekranizacije serviraju. Nabavih ga skoro u HD-u, vreme je za ponovno gledanje. :)

Odgledah Troju juche na Pinku po prvi put. [xx(] Jebote, znao sam da cu se razocharati, ali ono je stvarno previshe...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ima da se kupi po megamarketima filmova znj produkcije za 99 din

Ima tu i fascinantnih filmova

"predmet obozavanja" - toliko glupo da je buahahah glupo, sve preporuke :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Odgledah Becomin Jane, film o tome "kako je Jane Ostin postala Jane Ostin". Znam da Kole svaki dan misli na gospojicu Hetavej, ali film je toliko besmislen da ja nemam reci. OK je sto je duzi, takvi su svi filmovi ovog tipa, ali ljudi moji koga zabole za Jane Ostin i njen "tezak" film, da ne govorim da film ne poseduje ni jednu jedinu originalnu scenu niti kadar, ni glumu, ama bas nista. Imao sam utisak da ponovo gledam neki film koji sam gledao kada sam bio klinac. Jedino ko mi se dopao to je njena keva u filmu, glumica koju do sada nisam video, sve ostalo je strava jedna od proseka. Izgleda da je bolje da film bude los nego prosecan.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

kako mi je jedna on nyrezolucija da cu prestati da verujem da je svemir kolecentrichan prihvaticu radnu teoriju da si to napisao samo zato sto si bole a ne da bi mene namerno cimao treceg januara....

visoki plavi lik u tom filmu je jedan od najboljih glumaca atm na svetu, pogotovo scene sa maggie smith...a ako si kevu tek sada video onda vishe britanskih filmova in your diet, nema druge =o)

+ to sto glumish da nisi u kontaktu sa svojom zhenskom stranom - pogledaj "jane ausen book club" pa reci koga zabole - ona je bre zhenama na globalnom nivou ko tolkin mushkarcima, postoji nepresushno trzhishte za all things austen =o))

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne, Kole, ne, bas sam se trudio zbog tebe da budem blag. I ne, ne kazem da Jane nije bitna za zene shirom sveta, samo hocu da kazem da je ovaj film trebalo da bude napravljen pre 50 godina, ovako je jednostavno potpuno bezlican. Onaj plavusan je dobar, i ja obozavam Kromvela i Megi izgleda fenomenalno za svoje godine iako joj je uloga katastrofalno losa (nije ona losa, nego uloga, jelte) i znam da nisam dovoljno gledao Dzuli Valters i Dzejm Mekoj ima dobru ulogu, ali nikako ne mozes da kazes da je film dobar.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

jel ti chitash one textove koje ja saljem sa rush? ;o)

and it's mcavoy (i brate sto njega guraju u vishe filmova od danijela krejga u poslednje vreme...mada jes da dechko zla da glumi i infintezimalno manje je antipatichan od pomenutog groba...?)

Link to comment
Share on other sites

Catacombs - po istinitoj prichi

radila ih je produkcijska kuca kao i za Saw - Twisted pictures (tako neshto) a i film se neshto ne razlikuje od Testere..

kao oni prave neku zhurku u tim podzemnim grobnicama (gde je ''sahranjeno'' 7 miliona ljudi) i jedna se tu izgubi i ceo film trazhi izlaz i posle je nalazi sestra i pricha joj da je sve bilo smishljeno tj. da je jurilo neko chudovishte...

sve u svemu, po mom mishljenju film je njesra, samo me privuklo to shto je istinita priha..

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam film "National Treasure" ali prosli prvi deo snjimljen 2004. godine.

Gledao sam film po 2 puta i dosta je zanimljiv a sada krajem januara trebalo bi da se pojavi drugi deo ovog filma pod nazivom "National Treasure: Book of Secrets".

Ovde mozete pogledati trailer prvog dela filma <-- Link

A ovde mozete videti ovaj drugi deo koji tek izlazi <-- Link

Edited by Anta93
Link to comment
Share on other sites

Konachno odgledah No Country for Old Men i iznenadio sam se, uopste nije ono sto sam ochekivao...istina ima na moemnte onoga zbog chega neki zovu ovo "juzhnjachki fargo" ali iako slichno sniman tempo filma i pristup likovima je totalno drugachiji....takodje ne znam da li sam ikada gledao ovako spor film a da ne bude dosadan, naprotiv, napetost je takva da mozhe da se mazhe na lebac =o)

ono sto me odma' nakon gledanja filma zazhuljalo - zasto je bardem nominovan za SPOREDNU ulogu za ovo kad je totalno ravnopravan sa joshom brolinom u filmu? ono, nije hipernepravda kao prema beniciu del torou za traffic kad je dobio oskara za sporednu a chovek nosi ceo film na sebi no ovde je bardem toliko upecatljiv da ne mogu da ga pojmim kao sporednu ulogu...

pogledati obavezno

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...