Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

uuuu igi jel imasch ceo taj komplet filmva johna hughesa? njegove prve 4 stvari od 16 candles do ferisa bjulera su like obavezna lektira ali zheleo bih da ih pogledam sad, pod stare dane ;o)...also ima i par filmova koje nije rezhirao on, ali je ta ekipa glumaca i taj talas generalno, molly ringwald, anthony m. hall, john cryer....tipa pretty in pink...

nemam kole, za sada nista osim ovog filma. Trenutno skidam Fast time at Ridgemont high... a 16 candles su isuvishe emo chick-flick film za moj ukus.

A u Breakfast Club-u mi se mnogo svidja Ally Sheedy ali pre one ponny puff princess transformacije, znachi kada izgleda kao beskucnik....hot hot hot

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imam ja kole i vozacku dozvolu i ferisa bjulera i breakfast club (koji bas ne potpada u teen komediju) i ono sa oba korija na nekom jezeru za letnji raspust gde se skijaju na vodi.

Dodji kod mene da gledamo cim ti prodje :)

Pored Wu-shu filmova moj omiljeni zanr :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pogledah napokon the machinist

- film je estetski sjajan, mnogo je dobro snimljen

- ne dajte da vas omete to što premisa nije naročito originalna, jer je ovo jedno od najboljih izvođenja

- kristijan bejl je jebeno hardkor, ja onako mršavog čoveka nisam video ako ne računamo snimke logoraša iz drugog svetskog rata

Link to comment
Share on other sites

pogledah napokon the machinist

- film je estetski sjajan, mnogo je dobro snimljen

- ne dajte da vas omete to što premisa nije naročito originalna, jer je ovo jedno od najboljih izvođenja

- kristijan bejl je jebeno hardkor, ja onako mršavog čoveka nisam video ako ne računamo snimke logoraša iz drugog svetskog rata

chuo sam za taj film i moracu da ga odgledam jer je chovek smrshao valjda 50 kg samo da bi ga snimio...omg,kapa down!

to na b92 shto bio film : >Budjenja< ??

De Niro ga uradio extra..

da taj brate,reci da nije dobro odglumeo!?

brutalno realano odglumljen,kako od de nira tako i od ostalih ljudi...nije bash za svakodnevnu upotrebu [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

twisted drugare jel ti ocesh da se svadjash ili kad se slazhesh sa nekim i iznosish isto misljenje krecesh ofanzivno? =o))) (ovo akonto toga da obijiica gotivite deniroa u awakeningsu al to ne pokazujesh u nachinu izlaganja ;o)))

sto se tiche balea, 50? - smanji malo pobitju decu ;oP

nije bitno sto je bale izgubio 30 kila za machinistu i sto je posle za 3 meseca nabacio 25 kila mishitja za betmena bitno je kako glumi...naravno posvetjenost ulozi koja se ogleda u tome sta je spreman od svog tela da uradi je impresivna ali postaje nebalansirano tek kad se na to doda kvalitet glume u tom stanju...kretanje manerizmi...

najbolje za proedjenje sa bejlom u machinisti je tom henks kad smrsha 20 kila za castawaya, fizichka zhrtva je impresivna ali to nije taj kvalitet glume ko bejl (a debeli tom ima oskare i realno zna da glumi kako valja kad zatreba ;o))

a sto se tiche topica

odgledao sam konachno holes, impresivno kako dobra ekranizacija...istina knjiga je prilichno jednostavna i kratka pa nije mnogo secheno za film, a i pomazhe kad pisac knjige uradi scenario... ritam se ponekad malo gubi (tj u knjizi je bolji nego na filmu) i zavrshnica nije toliko jaka kao u knjizi ali opet na mestu je sve...vrlo sam zadovoljan filmom, malo je slabiji cgi tj vidi se sta je cgi upadljivo no ne smeta previshe...generalno ovako treba filmovi da se rade - malo poznati a dobri glumci u glavnim ulogama a sporedne/pratece sve hevi djuti ekipa

preporuka

Link to comment
Share on other sites

Odgledao Kingdom - film nije losh u principu, ima dosta dobar zaplet ali je nekako previshe kratak i likovi nisu do kraja razradjeni. Ono shto je odlichno u filmu je kraj, koji za jedno 20-ak sekundi objashnjava sve shto se deshava danas u svetu gde ljudi ratuju. I da, ne znam da li su likovi koji su pravili film zeleli da pokazu koliko Ameri ne poshtuju nichiju kulturu osim svoje ili su jednostavno to uradili nesvesno, ali to kako se ponashaju likovi iz US of A u Saudijskoj Arabiji pokazuje koliko su oni ogranicheni u svom shvatanju ostatka sveta...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

kolence, meni je castaway baš primer dobre glume. tom henks ima gomilu hejtera ali realno tu je dao odličnu ulogu, a nije da nije bila zahtevna, s obzirom da u celom filmu ima 3 dijaloga, ostalo su njegovi monolozi i nema gluma.

Link to comment
Share on other sites

meni u castawayu izgleda da se trudi/glumi kako ume samo u sceni sa kolegom nakon sto se vrati...ono nakon zhurke... sve ostalo je na svom polukomicharskom autopilotu...ishao bih dotle da kazhem da je chak i u terminalu, kad ne lupa slavic-sounding-giberish, bolji od castawaya sto se tiche neme glume...moguce da je lichni utisak...dunno...

Link to comment
Share on other sites

ma brate mrzi me da stavljam smajlove da to bude kako treba,ne,nisam ofanzivan samo sam iskreno rekao da mi je film preterano dobar,znam da mozda zvuchi ironichno ali nije bash neshto do smeha itd.

@tema : odoh da gledam transporter :D

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

odgledah i ja danas the kingdom, ali mu ne bih udelio nikakav atribut. nema potrebe za time, ipak je u pitanju popcorn film. nudi nekakvu poruku na kraju, ali ne znam koja je, nisam pratio, bio sam previše zauzet zaboravljanjem filma koji sam upravo pogledao.

Link to comment
Share on other sites

clerks 2, dobar, par momenata za vrishttanje, ja zadovoljan

bornov ultimatum, superiska, dakle neverovatno ne secam se da sam gledao skoro trilogiju cija sva tri dela nude skoro identincan nivo zabave, koji je bio veoma visok (ha! kakva konstrukcija)

30 days of night, horor, onako kraljanje klasichno generalno zabavno ali sa par idiotskih scena

josh par komada sam gledao ali cim se ne secam sta komentari nisu ni vredni....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...