Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

@Heroj

Uh, ah, ala ste se razbacali, narocito Brka. Dakle, Kole, ne mozemo ulaziti u filozofiju slobode, jer u najmanju ruku kaskamo sa znanjem nekoliko stotina godina. Moja poenta je bila: visoka odgovornost, velika moc, a sloboda je na potpuno drugacijem nivou diskusije od coveka niske odgovornosti, dakle, male moci. Ali ok, manje-vise, jasno je sta smo hteli da kazemo.

E sad, Brko, mislim da si sve pobrko. Ne poznajem nesto specijalno kinesku filozofiju, kulturu i istoriju, ali sam se obrazovao u tom smislu malo. Ono sta sam mogao da shvatim to je da se zapadna i istocna filozofija prilicno razlikuju, ali ne u sustiniskim pitanjima nego u njihovom rangiranju. Itd. itd. Ovo bi potrajalo, a moram da palim. Do sutra.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U poslednje vreme: Ocean's 13, Die Hard 4 i Bourne Ultimatum.

Die Hard 4 je OK, osim onog dela sa avionom. Pa nije ono jebeni helikopter pa da onako leti, a i ne znam kako je reziserima palo na pamet da Brus Vilis skoci na taj avion (?!?) ali nema veze.

Ocean's 13 i Bourne Ultimatum - ne zna se koje je vece sranje. Oba filma smaraju, sve je vec vidjeno i prezvakano po 100 puta...

Link to comment
Share on other sites

f35 je pokreljiviji od harriera u tom modu kretanja (check out teh intarwebz for details) pa samim tim po analogiji ako mogu art malik i aca schwarciger mozhe i teh bruuus...mislim, prihvatitt ceo dh 4 ali TO ti nije na mestu...pomalo diskvalifikujesh samog sebe da ne zhelim da ulazim u "argumente" koje si prilozhio uz ostala 2 filma...

Link to comment
Share on other sites

ona scena sa avionom je moguća (sve do momenta kada brus skoči na njega i kada avion izgubi kontrlu pa krene da se okreće oko vertikalne ose - to rade helikopteri kada im se sjebe repni rotor, a vtol avion bi se prevrnuo ako mu se nešto sjebe), samo ne i verovatna. ne bi jurio kamion da ga sjebe topovima (ima li JSF topove uopšte?) već bi ga locirao, lokovao i sjebao raketom sa 100 kilometara :)

Link to comment
Share on other sites

3:10 TO YUMA

200px-310_to_Yuma_poster.jpg

Ugh, kako retardiran, uvredljivo glup i besmislen film. Džabe Kristijan, džabe Rasel, ovo je trebalo da bude čist slam dunk a nekako su uspeli da zaseru... [xx(]

I 100% AGREE !!!

i ono sto je najgore jeste da je ovaj film na 158 mestu na imdb, OMFG stvarno sramota

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

gledao sam stardust

ako je dobar film ocena 10

a los film ocena 1

ja stvarno ne znam kako da klasifikujem

"ubi osakati skrnavi grob"

film je ocajan iskasapljen ogavan

ne gledati ni pod razno

jedino sto ima zajednicko sa knjigom je ime filma i imena junaka.

sve ostalo je promenjeno

neke po meni neophodne stvari su izbacili da bi ubacili vise od pola sata totalnih gluposti samo da zadovolje imbecile koji vole da gledaju fajt fajt fajt

likovi u filmu su tako lose uradjeni da je to strasno, znaci ni jedan lik nije ni priblizno dobro uradjen, od glavnog lika i zvezde, preko septimusa i primusa do na kraju vestica. znaci gledao sam film i svakih pet sekundi sam zeleo da ga izvadim pljunem i obrisem bulju sa istim...

gledati u slucaju da volite da gledate kako neko moze da skrnavi savrseno dobru knjigu ili u slucaju da ste jebeni mazohista...

zaista tuzno je kad vidis sta je ucinjeno od jednog odlicnog literalnog dela koje je dobro po vise aspekata da se pretvori u film koji nije dobar ni po jednom aspektu...

jebeni imbecili u bioskopu ne mogu jebeno da prevedu "stormhold" kao Olujiste vec samo napisu "stronghold" ELLOOOOOOO

ono sto mi je najtuznije jeste to sto je sam nil gejmen preradio knjigu za film, kako nije mogao da vidi da je od super knjige prepravio u gomilu djubreta... rezisera treba okaciti za muda a glumce sve redom treba poslati na casove glume

my 2 cents...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Resident Evil Extinction, ovako neshto sam i ocekivao. Preterali su i mega usrali kraj. Moglo je da bude dosta bolje bez nepotrebnih gluposti. Eto, barem je zanimljivo kad se mlate zombiji, jedina svetla tacka filma.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Pogledah sada Nuovo cinema Paradiso ( http://www.imdb.com/title/tt0095765/ ) i imam samo jednu rec - VRH.

:)

Sto se tice ratnih filmova bionic-man, umetnicki najbolji ti je ovaj http://www.imdb.com/title/tt0108052/ ili ovaj http://www.imdb.com/title/tt0050825/,

a film koji ti pokazuje, bolje da kazem zoomira rat i koji kad pogledas svaki drugi ratni film bude smesan, ti je ovaj http://www.imdb.com/title/tt0091251/ i moj savet ti je bolje da ga ne gledas jer od ovog filma ja mislim da ne moze biti negativniji.

Edited by Brkata Nakaza

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Jel gledao neko American Gangster ? Ima visoku ocenu na imdbu, al prestao sam da gledam to pa da ne skidam džabe.

sta god da skinesh, bice ocajna kopija jer je wide release 2 novembra. osim naravno ako si mazohista pa volish da gledash skrinere

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

GLedao Reign over me http://www.imdb.com/title/tt0490204/ i film je dobar skroz i Adam Sandler i Don Cheadle su skroz dobro odradili , gluma je odlicna

Edited by Brkata Nakaza

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

gledao sam juce na pinku film cellular http://www.imdb.com/title/tt0337921/ sa kim basinger u glavnoj ulozi..

film govori o 'pokvarenim' policajcima koji ubijaju 3 clana jedne bande i od njih uzimaju 2 torbe pune droge. to je sve snimio kamerom muzh od kim basinger, sasvim slucajno, i posle toga nju otimaju a ona se nekako dokopa telefona i sasvim random dobije nekog lika na mobilni koji joj posle toga pomaze!!! nevidjena glupost, ali me je film uhvatio zato sto sam poceo da ga gledam, a retko kada prekidam filmove posto krenem da ih gledam..

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Longli, mislis na ovaj film http://www.imdb.com/title/tt0078841/

Ako je taj, to je vrhunski film, retko dobar. Najveci problem takvog tipa filma je sto je suvise blizak knjizevnosti, a znamo ko u takvim situacija odnosi pobedu.

Upravo taj, film je bash vrhunski, naravno - preporuka svakome!

edit: Inache u video klubu sam pitao da li ima "beeing there" i dobio pogled od strane radnika kao da sam debil, onda sam 10 minuta objasnjavao koji je to film da bi mi na kraju radnik rekao nesto u fazonu "LOL pa to je good mornig mr.Chance LMAO ROFLKOPTER"

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...