Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odgledo. Kul [:D]

Specijalno kada sam izvalio da sam u toj banci vadio karticu, i tipa prolazim tu svakog dana kad idem na fax.

lol

Nego gled'o sam:

Flashbacks of a Fool

Pomesani utisci. Univerzalno mislim da se nece svideti ljudima. Zaplet nije bas hardcore. Nije akcija, sporiji je film. Zivot. Scene. Zivotne situacije. Svidja mi se kako je snimljen. Sa retrospektivom. Izasao sam iz bioskopa, i bilo mi je skroz drago sto sam izabrao to da gledam a ne 21.

Ustvari sad kad razmislim. Gledao bih ga opet. I preporucujem~ ime nesto u njemu.

Edited by ~Domi
Link to comment
Share on other sites

Gledam sad Indija 3 na Foxu, jebote koliko je nerealan film (da, znam, to i treba da je nerealan film) da sam se hvatao za glavu u par momenata. Lete avionom a kape im stoje na glavi i ne miču se, kao da su u zatvorenoj sobi, onda se zakucaju avionom u kuću u punoj brzini, i nagnu se pri udarcu kao da su se zaustavila kola iz brzine od 10 na sat... neke filmove zaista ne treba ponovo gledati kad prevališ 20 godina.

Link to comment
Share on other sites

e moj vudu, realno koga za to zabole kurac..to je indiana jones jebeni..i treci deo je keva

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Street Kings - ok film, ali mi je smetalo par stvari od kojih bi prvo istakao Hju Lorija koji za mene nikada nece biti uverljiv Amerikanac. Inache ona malo matorija crnkinja je med medeni.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

doomsday

ne znam, meni je ovaj film skroz superiska :)

ima par scena u fazonu "ma da li ste vi jebeno normalni" ali mi je inace sjajan film

jedino mi je malo glupo sto su ovi drugi u fazonu sredji vek, daleko bi jace bilo da su nesto poput bos-a, bilo bi realnije, jer ipak dosta njih tu su ex vojnici, lekari i sl. to bi ostavilo sjajnu ideju za sledeci deo, potencijal za rat izmedju ovih i njih

scena sa bentlijem je omg koji ste idiJoti

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ne znam, meni je ovaj film skroz superiska :)

omgay!

gledao sam "meet the fokers" (ili kako se vec zove) umro sam od smeha lol!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Uprkos kancelarijskom smoru jako me mrzi da citam ove vase romane. Aj ako neko zna neki uber dobar novi psiholoski triler ili dramu ili pak neki "podzemni" koji sam mogla da propustim nek se oglasi.

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

haha

brate... nisi ga pogledao :))) to sranje.. jednostavno moras videti :D

gibsonu je jebeno uspelo sa apokaliptom, a za ove.. vise srece drugi put.

Sta mu je jebeno uspelo?

Da napravi predator 1 u svetu inka? Jedne od naprednijih civilizacija tog perioda sa nekim i dalje neshvatjenim nauchnim reshenjima?

Grad i arhitektura se vidi u 3 scene (kad ih dovode u grad, kad ih zrtvuju, kad ih vode na ono "streljanje") ... sve ostalo je jurnjava po dzungli ... KAKO MU JE USPELO TO JBT :| dobro nije shvarceneger glumio ... ne ulazim u tehnicku izvedbu filma jer je to za holivud danas minimum koji moras da ispostujes ali je potencijal teme totalno podbacio ...

Uprkos kancelarijskom smoru jako me mrzi da citam ove vase romane. Aj ako neko zna neki uber dobar novi psiholoski triler ili dramu ili pak neki "podzemni" koji sam mogla da propustim nek se oglasi.

zhensko si ... mogla si mnogo toga od navedenog da propustis ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Sta mu je jebeno uspelo?

Da napravi predator 1 u svetu inka? Jedne od naprednijih civilizacija tog perioda sa nekim i dalje neshvatjenim nauchnim reshenjima?

Grad i arhitektura se vidi u 3 scene (kad ih dovode u grad, kad ih zrtvuju, kad ih vode na ono "streljanje") ... sve ostalo je jurnjava po dzungli ... KAKO MU JE USPELO TO JBT :| dobro nije shvarceneger glumio ... ne ulazim u tehnicku izvedbu filma jer je to za holivud danas minimum koji moras da ispostujes ali je potencijal teme totalno podbacio ...

zhensko si ... mogla si mnogo toga od navedenog da propustis ...

Samo mi reci cemu tvoj post?

Postavila sam pitanje....

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt0310775/

Revenge is a dish best served by Chan-wook Park

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Sta mu je jebeno uspelo?

Da napravi predator 1 u svetu inka? Jedne od naprednijih civilizacija tog perioda sa nekim i dalje neshvatjenim nauchnim reshenjima?

Grad i arhitektura se vidi u 3 scene (kad ih dovode u grad, kad ih zrtvuju, kad ih vode na ono "streljanje") ... sve ostalo je jurnjava po dzungli ... KAKO MU JE USPELO TO JBT :| dobro nije shvarceneger glumio ... ne ulazim u tehnicku izvedbu filma jer je to za holivud danas minimum koji moras da ispostujes ali je potencijal teme totalno podbacio ...

MAJE, mohi, a ne inke ili asteci

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ali istaknuto je da je sa alom, kaod a je to enka garancija kvaliteta, to ti je kao ona pricha, od producenata matrixa sada stize to i to, a shto je film sranje to nikom nihsta:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Margi moras da se opustis. Naravno da ce da istakne da je sa Alom, sigurno ne bi istakao tamo nekog levog glumca za koga niko ne zna. Vidim ja da ti dota fali petkom, a izgleda da ja necu doci ni ovaj. Sta ce biti, sta ce biti?!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Samo mi reci cemu tvoj post?

Postavila sam pitanje....

Menjaj posao pod hitno ...

a i nije bitno shta sam mislio ... obichna shovinisticka shala ... al kao sto rekoh menjaj posao, its getting to ya.

MAJE, mohi, a ne inke ili asteci

Ah, oprosti moj wikipedija obrskrbljeni druzhe, ali su meni one scene iz filma lichile na ande i amazonske prashume ekvatorskog pojasa juzne amerike koje su nastanjivale inke, a ne na prostore danasnjeg meksika gde se nalazila civilizacija maja ... Mozda je po sredi umetnicka sloboda, ili je teritorija meksika tada toliko drugacije izgledala. Sta god da je nije bitno za diskusiju in question ... dobra tehnicka izvedba ne chini film dobrim ... sta trci lola trci ukrshtjen sa predatorom 1 i vuola ... [puke]

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...