Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sicko je jedan od najstrashnijih filmova koje cete ikada videti. Istina da je okrenut americhkoj publici, sa svim patosom koji to povlachi za sobom, ali uostalom u pitanju je kritika njihovih problema... btw zbog "francuskog segmenta" u filmu choveku je jasno zasto je dozhiveo standing ovations u Kanu =o))
Link to comment
Share on other sites

crank http://www.imdb.com/title/tt0479884/

nisam gleda stupidniju akciju skoro

slazem se... :D

ne da je glup film nego... ali scena na sred trga je kulisa i daje bolju notu filmu :D:D:D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam sad crtac

The Searchers (1956) i pogledao sam ga celog jer je Ford rezirao i mogu ga preporuciti Lazi Trejsiju ako ga vec nije pogledao.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Serendipity

http://www.imdb.com/title/tt0240890/

Nisam do sada odgledao ovaj film u komadu. Odlican. Naravno Kejt je odmah da se zeni. Muzika je vrhunska.

zomg bole tek sad???

jedan od mojih omiljenih filmova, i to ne samo zato sto u njemu kejt izgleda diskutabilno najlepshe ikada, vrh ovog filma su jeremy piven i ortakinja iz SNLa kao i tjale iz american piea (pre samog piea ofc) u totalno klishe ulozi prodavca ali je opet 2nd best ever (oma iza rowana atkinsona u love actualy =o))

Link to comment
Share on other sites

e i ja isto :)

gotivan film, super pricha + obozhavam trip zavrshetke (sve sto si video se nije desilo:))

Dobro je pa nisi svima rekao kakav je kraj [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

chekirao oceas 13, gotivan, kao i uvek, david holmes odradio super muziku, kao i uvek.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

treba mi pomoc

ne pomoc u pravom smislu :)

gledo sam Zodiaka al je screner bio sa francuskog i sve je bilo ok dok nije doso kraj i ceo epilog je bio na francuskom :(

e sad ako bi neko bio ljubazan da napise sta je sve pisalo na kraju ali sto detaljnije moguce

Fala

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Napokon odgledah Spajdermena 3 - koliko patetike u stripskom filmu ono je stvarno nenormalno! Ako hocu da gledam dramu gledacu Gone With the Wind, a kada gledam film o stripskom junaku ocu da bude akcija, zabava, funny momenti itd. U ovom filmu nema ni jednog smeshnog momenta!!! Ej! I sav taj ljubavni trougao i smaranje je jadno... Jedina dva mesta koja su mi se svidela su poslednja bitka i ono malo scena kada postane "zao". Sve ostalo je smooorr... I to posle onako gotivnog drugog dela :(

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Meni je isto drugi gotivan, dok je treci totalno njesra

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam sad crtac

The Searchers (1956) i pogledao sam ga celog jer je Ford rezirao i mogu ga preporuciti Lazi Trejsiju ako ga vec nije pogledao.

Očekujem da će ovo biti obrisano, ali ću za svaki slučaj biti fin.

1. Skini mi se s vrata.

2. Potpiši neki post svojim imenom/nikom, ovakvo prozivanje ti i ne daje neki kredibilitet.

U slučaju da kažeš da nije alt, biće mi vrlo teško da poverujem u to, pošto -

Kod mene je problem sto sanjam jedan isti san svaku noc i tako mesec dana pa mogu da ga zapamtim ,u pocetku je zanimljivo ali kasnije to toliko smara da nema smisla, normalno nema sanse da se setim sna koji samo jednom sanjam.

Evo naprimer pre 2 godine sam sanjao 2 meseca ovakav san:

Ja na tribinama a dole teniski teren i 2 teniska igraca beze po terenu jer je teniska loptica 10 puta veca od igraca i automatski skace sa jedne strane terena na drugu i igraci je izbegavaju.I to traje do besvesti dok ja ne poludim i ne probudim se i zamislite tako 2 meseca kakav smor a prva 2-3 puta je bilo zanimljivo.Normalno da je san odjednom prestao i nije se nista meni desilo tad u zivotu kao kod ovog kome se sestra udala pa prestao da sanja zenu sa detetom.

E sada ako mi se nesto desi zbog ovih zuba ja cu javiti (cisto da znate sta vas ceka ako budete sanjali) mada ne verujem ali idem na more jos malo tako da cu biti oprezan jer ja volim da ronim dosta.

ovakav post može biti napisan samo namerno.

A sad, jebi ga, ako ti to nekim čudom nije alt, već ti je običan nastup takav, onda se bar neću obazirati na random prozivke CS materijala.

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

Pathfinder, pa dobro, i bilo je vreme za novog konana/tarzana, whatevah :) S tim sto je ovo ipak pristojno, a i ideja se, bar meni, odma' svidela, Vikings vs Indians gogogo :)

Prvi deo filma ima onaj osecaj apocalypta, mirno pleme bla bla, dolaze vikinzi spaljuju sve bla bla, dok kasnije atmosfera vishe vuche na trinaestog ratnika, tako da je na kraju ispala zanimljiva kombinacija.

No subtle plot or dialog here, al' je gluma kol'ko-tol'ko ok, dovoljno da ne bude dosadan film.

I vikinzi nemaju one njihove kape, nego k'o da su izasli LOTR-a, al dobro, bar su bradati i chachkaju zube toljagama.

Na kraju, ipak imam pozitivan utisak, iako je u pitanju koncept vidjen previse puta, solidno je odmeren odnos akcije/svega ostlaog, krvi ima dovoljno (but hey, all necessary for the plot), i ovde bar nemamo glavnog protagonistu koji urla FRIIIDAAAM na svom jeziku, vec samo obichnog lika koje se bori sa svojm demonima.

I glavna indijanka je ardghaadh...

MoonBloodg_Grant_7474588_400.jpg

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

Pogledah Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) i onako ,svideo mi se. Dobar je Paul Newman nema sta a i to je neki moderni western pa Lazo mogao bi da bacis pogled ako vec nisi. I Lazo sad ozbiljno RESPECT, nema nikakvog hejta, samo topla preporuka.Ne znam shta da ti kazem nisam mislio da ces se toliko uvrediti, jbg izvini necu te vise smarati.

Sto se tice Apocalypto (2006) ja sam taj film uzeo jednom da gledam u pola 4 ujutru mrtav umoran da bi me uspavalo nesto i da bi zaspao ali ispade da nikad brze nije proslo 140 minuta.Znaci film se zavrsio i ja WTF mislio sam da je proslo pola sata, znaci za 140 minuta tog filma nije mi palo na pamet da uzmem nesto da popijem ili pojedem. Film je malo paljevinski ali ga je Mel rezirao nema sta.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Van Helsing, i svidja mi se, pojedinacni elementi filma su dobri, borba sa Drakulinim nevestama, jurnjava na kochijama.... sve sabrano, moglo je i bolje, posebno mi se svidja glumica koja ugra Anu...ne mogu da je izbacim iz glave vec 3 dana [:I] mlogo mi se svidja :]

Hteo bi da odem da pogledam Umri muski 4. i Oceans 13 ovih dana!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...