Jump to content

e vidi ideje!


f4ts0

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

=o)))

ne mogu da verujem

chovek ponovo pricha 2x o chemu se radi, ponavljaju/prevode i drugi za ove sto ne kapiraju i opet nikom nije jasno sta je to lezherna igra sa drugarima...

a ja odoh da pokusham da razumem dal igor po forumu zeza vatjinu wow-ovaca ili samo mene pravetji se da ne kapira stvari za koje me je cimao irl da mu u detalje izobjashnjavam =o)))

lezherna igra....ti o wow-u pricash zar ne? :P

Link to comment
Share on other sites

Igore, razumemo te mi (valjda svi :P) ali tvoja ideja nema plan. Sta, gde, kada, u koliko, kako, sa kim, sa cim itd...

"Ljudi, ja imam ideju, plan smislite vi ako se on sam ne smisli :P"

Idem sad da kupim Game Card, srecan sam ko malo dete :D, ako ga ne nadjem, ubicu se!

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

@ramiz - ma igor igra i dalje tj nije ni prekidao, samo sad je na onoj tachci u razvoju wow-psihopatologije kada mu se prvi "drugarski" gild raspao i razmislja o tome da li je virtuelna ambicija dovoljno jaka da pochne da ide u smeru HC-a =o) a istovremeno bi da vrati one trenutke kada je pochinjao sa igrom i sve mu bilo veselo, opusteno i neobavezno =o)))

@psihotic - jashta, wow ima mnogo lica, pitanje je vremena pre nego sto vidish vetjinu njih =o))

@Xzor - plan je naravno da se stvori server na koji ce on moci da dodje kad se smori sa svojim limbo-likom i da ima 10ak ljudi sa kojima ce da se zajebava online...greshka u planu je sto 2-3h nije dovoljno i nikom nije tih 2-3h u isto doba dana tako da za 2 meseca imash likove 70og, 50og i 30og nivoa...i svi igrali opusteno po 2-3h dnevno =o))

Link to comment
Share on other sites

@Ramiz - igorova ne igoreva jebote

@Xzor - pravicu plan kad se bar javi 10-ak normalnih (podvlacim) ljudi.

@Kole - igor upao u HC gildu :( Zaboga moram da budem spreman 10 minuta pre raida na dogovorenom mestu da mi ne daju neke kaznene poene...rIofl sto bi rekao dranijela.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kad se smorish sa svojim prajmom onda se naduvash i ukljuchish dotu igore i kao tu se druzhish sa drugarima 2h i ugasish i svi ste priblizhno isti lvl svaki put kad upalish dotu =) [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@Kole - igor upao u HC gildu :( Zaboga moram da budem spreman 10 minuta pre raida na dogovorenom mestu da mi ne daju neke kaznene poene...rIofl sto bi rekao dranijela.

told you so

told you so

told you, told you

told you so

=o))

jebiga...gledaj na to pozitivno...sad cesh lepo HC par meseci, taman dok ti ne pochne posao, i onda ako se smorish mozhesh mirne dushe da prekinesh ili da krenesh x novih neobaveznih likova =o))

Link to comment
Share on other sites

@Xzor - pravicu plan kad se bar javi 10-ak normalnih (podvlacim) ljudi.

Kupih Game Card, addujem broj, logujem se, i shvaim, omg, ne igra mi se WoW, XD ja nisam normalno. Znaci odpadam :(

Obracas mi se sa Xzor a znas me irl, posle pola godine od kako sam na ovom forumu mislio sam da ces znati ko sam, jel znas ? :)

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

@ramiz - ma igor igra i dalje tj nije ni prekidao, samo sad je na onoj tachci u razvoju wow-psihopatologije kada mu se prvi "drugarski" gild raspao i razmislja o tome da li je virtuelna ambicija dovoljno jaka da pochne da ide u smeru HC-a =o) a istovremeno bi da vrati one trenutke kada je pochinjao sa igrom i sve mu bilo veselo, opusteno i neobavezno =o)))

@psihotic - jashta, wow ima mnogo lica, pitanje je vremena pre nego sto vidish vetjinu njih =o))

@Xzor - plan je naravno da se stvori server na koji ce on moci da dodje kad se smori sa svojim limbo-likom i da ima 10ak ljudi sa kojima ce da se zajebava online...greshka u planu je sto 2-3h nije dovoljno i nikom nije tih 2-3h u isto doba dana tako da za 2 meseca imash likove 70og, 50og i 30og nivoa...i svi igrali opusteno po 2-3h dnevno =o))

heh veruj mi posle 2.5 god igranja wowa probao sam skoro sve nacine igre i jedino mogu da ti kazem da lezerna igra ne ide ni u koju kombinaciju,pogotovo organizovano(nisam ja ovo napisao da bih tovario ikoga nego kao iskreni savet da se ne upushtate u bilo kakve projekte zato shto se te se samo iznervirati).wow se igra samo hc ili se i ne igra uopshte.A to shto je MaudDib napisao za dotu je totalno upravu :P A shto se tiche mog 1. posta na ovom topicu raspitajte se malo o tom projektu pa vidite kako se zavrshio...

ps.bilo kakvo plansko organizovanje u wow-u kao i u milion drugih stvari nece upaliti iz 2 razloga: 1. previshe Srba na jednom mestu. 2.Previshe Srba na jednom mestu :P

Link to comment
Share on other sites

=o)) ajd dobro mada se ne bih slozhio sa tobom, ja sam prestao HC u aprilu prosle godine i opet sam igrao 2 meseca non-hc i bilo mi je fino, diskutabilno mnogo prijatnije nego poslednji mesec HCa kad mi je isti potpuno ugasio uzhivanje u igri...

istina, kada sam igrao sada ta 2 meseca (jan i feb) imao sam tendenciju da uletim u powerovanje likova, da kvestujem bez kochenja no nikad vishe hc nikad vishe onaj rep farm i super mi je, i dalje ima dovoljno stvari u igri da mi bude zabavna =o))

Link to comment
Share on other sites

takva ideja moze da se sprovede na nekom od servera gde ima najvise srba

frostmane , sylvanas , haomarush itd ...

Ali cisto sumnjam da 10+ ljudi ima vremena da napravi alta koga bi igrao 2-3 h dnevno jer mu to dodje kao neka obaveza a ne alt onda

alt se igrao povremeno

a sa druge strane niko nije lood da prekida da igra maina da bi levelovao opet od prvog lvla i to for fun :/

Ali ono napravio bi pink gnoma cisto da uradim /dance ako negde pocnete [:D]

Link to comment
Share on other sites

Svi mi raidujemo, igramo arene i sve zivo... investirali smo mnogo vremena u main karaktere... ono sto kapiram da je predlozeno ovde jeste mind free guild ljudi sa RuRa gde bi smo rolali altove igrali deadmines i tako to kao ODMOR od maina...

Ne reroll, ne transfer... samo par sati dnevno za druzenje... svidja mi se ideja... jer sve ostale ideje stavljaju na kocku nase karaktere i veliku kolicinu vremena... a ne uspe zbog velikih ciljeva...

Predlozi sa moje strane za ime gilda:

- <KEZUAL>

- <Killy je Hardkor>

- <RuRAll Stars>

- <Opusteni ili Otpusteni>

- <Pushteni na Vikend>

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

ma kaki igor malko, znao je on iz nashih pricha itekako shta podrazumeva ozbiljna gilda :P

@kole

mislim da je bio nesporazum. znam ja da igor igra wow po ceo dan, non stop, bez prestanka( [:D] ) i da ne pomishlja da prekida... ja sam rekao za sebe. jednom me je dotichni, zajedno sa josh jednim mozgom, ubedio da se vratim wow-u :[

i sama ideja mi je simpatichna. to smo realno mogli i ranije da uradimo... dok sam ja igrao :]

ali ako krenem opet, taman i netju imati vishe vremena nego tih 2-3 sata za zezanje.

Link to comment
Share on other sites

ma kaki igor malko, znao je on iz nashih pricha itekako shta podrazumeva ozbiljna gilda :P

@kole

mislim da je bio nesporazum. znam ja da igor igra wow po ceo dan, non stop, bez prestanka( [:D] ) i da ne pomishlja da prekida... ja sam rekao za sebe. jednom me je dotichni, zajedno sa josh jednim mozgom, ubedio da se vratim wow-u :[

i sama ideja mi je simpatichna. to smo realno mogli i ranije da uradimo... dok sam ja igrao :]

ali ako krenem opet, taman i netju imati vishe vremena nego tih 2-3 sata za zezanje.

Zapravo i nisam znao sta je ozbiljna gilda iz vasih prica...znao sam sta su 5 zgubidana u stanju da ucine :)

Realno kako mi se cini sad kad sam u "ozb. gildi" i nema potrebe vise da igram nesto. 2-3 puta nedeljno raid i to je to. Dosadilo.

Krivo mi je i dalje sto nisam probao ony, naxx, bwl, aq i slicno, gledao sam, citao, i da definitivno mi je super zanimljivo. Al jebi ga.

Moja ideja je super, ali bice ostvarljiva za 5 godina realno ;)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ololo samo 2-3 dana u nedelji raid? pa to je tek da se nasluti ozbiljnost =o) kad raidujesh 6 dana u nedelji po 8h hc pa onda vikednom se "odmarash" uz 20 manove e to je posao =o)))

+ ladno mi se chini da su igoru 10+ ljudi objashnjavali sve iste stvari x puta ali da je njemu mozak offline kad nije u wowu,m siroma oce da spava jer mu igor ne da od silnih heroica koje okrece 24/7 ;o))

Link to comment
Share on other sites

Imate 3 stepenice hca ... 6 dana raid 8 sati raid duration i to je prva , sledeca je 7 dana raid 20 sati igranje i treca je = guilde tipa nihilum kojima raidovi traju non stop gde se smenjuju ko ide na spawanje ko se kada budi itd raidovi krecu u 3 popodne 6 ujutro ili 00 uvece;)

Ja kapiram da fatso hoce ovaj nihilum type :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

f4ts0:

1) pick server (nemoj LB, necu da imam uopste opciju da pricam sa mojima iz gilda)

2) pick faction

3) pick char

//skup - subota popodne... reci vreme, tad verujem da retko ko ima raidove... skupimo se i opravimo sta nam treba... pa vidimo dokle traje - traje... nemamo sta da izgubimo osim vremena... a to ionako gubimo u WoWu :D

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...