Jump to content

e vidi ideje!


f4ts0

Recommended Posts

Verovatno je osudjena na propast, ali!

Da li mislite da ima ikakve sanse da se recimo skupimo nas ekipa relativno normalnih na nekom serveru svejedno pvp/pve/rp i da igramo ko ljudi i da uzivamo?

Ono 2-3 sata na dan, ispocetka.

Posebno mislim na nas koji nisu iskusili cari bwl-a, naxxa,aq40...

Nema a :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wulfi igra wow ? O_O

Sad si me razocharao i kao choveka, i kao patriotu i kolegu.

Bar nisam kao komunistu! ;D Sem toga, nismo vishe kolege. :( Ja sam sad nepriznat u Srbiju. Ne dadoshe nam licencu. :(

Inache, ne znam kakva su ti iskustva, ali WoW je sam po sebi sjajan. Najveci problem igre je zapravo retardiranost ljudi koji je igraju.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za, ali da se neko bounduje za mene :)

Mrzi me da lvlujem sam, inace bi bio lola port!!! yes im noob kido

Obcavam exalted sa svim rasama do lvl 40!

any1 ? bind on me, plx ?

BTW sutra kupujem Game Card posle milion godina, \o/ yay!!!!

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

edit :

kenjam ... nisam lepo procitao prvi post :)

gl ^^

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Koji bre crni projekat, kakv crni reroll?

Mislio sam neki server gde bi igrali sat-dva dnevno zajedno, neki u puzi svog imbawtfzomgpvp-a, neki u pauzi raidovanja, neki onako...ono, vozic oko barrensa, zajedno kvestovanje da ide lakse i slicno. U drustvu i sali se mnogo lepse igra, a kao sto wulfi rece igra je sjajna

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zaprepascujuce je koliko ne kapirate sta zelim reci i ozbiljnost sa kojom vi shvatate ovu igru :(

Jos 1 :

Da napravimo nove karaktere (ne reroll) koji ce sluziti za zabavu, druzenje, igranje 1-2 sata dnevno, itd itd, bez opterecenja.

Moze cak i RP server :)

Znaci ne reroll - ne srpska gilda i tako to.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ne planiram ja nista :)

Kolko mi se cini nista od ovoga, odo ja da pokusam bar nekako da razumem sta je dkp sistem.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

=o)))

ne mogu da verujem

chovek ponovo pricha 2x o chemu se radi, ponavljaju/prevode i drugi za ove sto ne kapiraju i opet nikom nije jasno sta je to lezherna igra sa drugarima...

a ja odoh da pokusham da razumem dal igor po forumu zeza vatjinu wow-ovaca ili samo mene pravetji se da ne kapira stvari za koje me je cimao irl da mu u detalje izobjashnjavam =o)))

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ti kad mi pricas, ja sam izgubljen u tvojim modrim okicama.

Mislim kapiram ja taj dkp sistem otprilike, ali moram ga dobro razumeti, zamisli da se izblamiram pred 16-godisnjacima.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...