Jump to content

Vozači GSP-a od 1. jula u teget odelima i sa kravatama


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U svim tramvajima koje sam video nosili su odela , a u basevima im puca **** za odelo

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem samo jednu stvar, ljudi stavljaju one video ekrane po onim krshevima na kojima idu neke reklame a ici ce i raspored voznje i stanice ako sam dobro zapamtio, daju se uniforme a ono sto je osnovno da bus/tramvaj bude klimatizovan i cist to niko ne zadovoljava, ne razumem uopste princip uvodjenja tih ekrana a da pritom osnovne stvari nisu u funkciji, ovde se sve radi sbrda na dole.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

A jel su u Zari kupovali odela ako su nesto preko sto eura? Posto su tamo odela toliko...

U zari sako kosta oko 4000-5000 din, ovo je sako, pantalone, kosulja (potencijalno kravata i kais), pa je samim tim cena cini mi se potpuno ok.

Sto se tice ovoga sto prica dei, ja ne znam sta je to, kakvi paneli i sta? Slazhem se za cistocu, ja sam pre za to da daju pare nekima da ciste te trole, buseve i tramvaje, pa nek ih ima i duplo vise, a pricu oko novih vozila sam vec vodio pa ne bih opet :)

Link to comment
Share on other sites

Posto je meni de1 na ignoru, bolje i za mene i njega, mislim da prica o plazma-lcd-tft u busevima na kojima idu muzicki spotovi (i da mozes da narucis pesmu sms-om). Video sam to u 45-ici pre mesec dana i sve bi bilo kul da ispod panela nije spavao smrdljivi krezubi cigan i smrdeo za medalju

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

klima sa fiksnom temperaturom = najgore zlo ikad smishljeno

klima koja je namestena da obori temperaturu u kolima/prostoriji -3 do -5 u odnosu na spoljashnju = odlichna stvar

Ako oborish temperaturu za minus 5 onda si otisao 5 stepeni u plus.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Verovatno hoće. Solidan deo putnika Beovoza čine cigani koji se švercuju, i ne mogu im ništa. Ovako će bar uzimati siguran procenat od države svakog meseca.

Vudu nije istina da se svercuju,u beovozu barem idu ovi smarachi

zanemarljiv je taj broj koji se svercuje u odnosu na gsp :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Htedoh napisati u ovom topicu, ali ga nisam mogao naci ...

Pre neki dan sam video par vozaca trole, posto su nesto stajale na stanici 2-3, i oni kao nesto pricaju i to, i super stvarno deluju u odelima i kravatama, nisu onako vise u masnim majicama i to :)

Link to comment
Share on other sites

i ja htedoh to da napisem. stalno vidjam "majstore", posto mi je okretnica na par stotina metara od gajbe, gde prolazim kada idem bajsem na kej. stvarno gotivno izgleda kad bleje u odelima, imas osecaj da si u evropi, a ne u indiji ili meksiku...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Uvedeni nova minibus linija i zimski red vožnje

PREVOZ - Radnim danom će na ulice izlaziti 117 tramvaja, 103 trolejbusa, 673 autobusa GSP „Beograd" i još 383 autobusa privatnih prevoznika. Tokom leta, putnike je prevozilo 973 vozila GSP-a.

Nedeljom će prevoz biti znatno redukovan, pa će na ulice izlaziti 76 tramvaja, 62 trolejbusa, 355 autobusa GSP „Beograd" i 201 autobus privatnih prevoznika, ukupno 694 vozila.

Zbog početka zimske sezone, od danas se ukidaju sezonske linije do Ade Ciganlije i Avale. Autobuske linije 511 i 512 će od danas, posle više meseci, ponovo saobraćati ulicom Stevana Filipovića u Železniku, gde je završena izgradnja vodovodne mreže.

Direkcija za javni prevoz od danas uvodi novu minibus liniju E3, koja će saobraćati na relaciji Cerak vinogradi – Novi Beograd, Blok 70. Na novoj minibus liniji putnike će prevoziti sedam vozila koja će polaziti na svakih 18 minuta. Cena karte je 60 dinara. Linija E3 koristiće stajališta Cerak vinogradi, Cerski venac, Vinogradski venac, Zapadno susedstvo, Jablanička, Josipa Debeljaka, Žarkovo spomenik, Julino brdo, Trebevićka, Kijevska, Dom zdravlja, Škola „Josif Pančić", Bioskop „Šumadija", Fabrika šećera, Jugopetrol, Gospodarska mehana, Ruska, Sajam, Sava centar, Blok 24, Treći bulevar, Španskih boraca 1, Bulevar umetnosti, Omladinskih brigada 1, Servisi, Mašinska škola, Omladinskih brigada, Blok 70, Jurija Gagarina.

Trase minibuseva:

Linija E1 - Konjarnik, Ustanička, Vojislava Ilića, Mekenzijeva, Nemanjina, Karađorđeva, Stari savski most, Bulevar Mihajla Pupina, Jurija Gagarina, Blok 45

Linija E2 - Petlovo Brdo, Oplenačka, Požeška, Paštrovićeva, Mostar, Kneza Miloša, Trg Nikole Pašića, Terazije, Francuska, Dorćol(SRC „Dr Milan Gale Muškatirović")

Linija E3 - Cerak vinogradi, Ibarska magistrala, Požeška, Paštrovićeva, Gazela, Treći bulevar , Omladinskih brigada, Gandijeva, Blok 70

Linija E4 - Ustanička, Bulevar kralja Aleksandra, Beogradska, Svetogorska, Zeleni venac, Pariske Komune, Partizanske avijacije, Ivana Ribara, Bežanija

Linija E5 - Požeška, Ratka Mitrovića, Pilota Mihajla Petrovića, Borska, Save Maškovića, Braće Jerković, Vojislava Ilića, Gospodara Vučića - Zvezdara (pijaca)

Linija E6 - Mirijevo 4, Partizanski put, Despota Stefana, Bulevar Mihajla Pupina, Tvornička, Vrtlarska, Prvomajska, Zemun (Bačka)

Linija E7 - Vukov spomenik, Kraljice Marije, Beogradska, Slavija, Železnička stanica, PC „Ušće", Bulevar AVNOJ-a, Tošin bunar, Aerodrom „Nikola Tesla"

Linija E8 - Braće Jerković, Zaplanjska, Kruševačka, Maksima Gorkog, Sinđelićeva, Bulevar kralja Aleksandra, Mije Kovačevića, Marijane Gregoran, Karaburma 2

LINK

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...