Jump to content

i stan u beogradu..


Recommended Posts

Sta bre lock bre?!

Ocu ja da kazem kako ja znam jednu zenu koja je dobila stan ovde kod mene (u belim zgradama) i doselila se u isti pre neke dve godine or so.

I znam jos neke ljude koji su dobijali jake nagrade, tako da ne verujem da je vecina igara namestena.

I Laki je jednom dobio Coca Cola radio! :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

pazi.. chula sam ja da su ljudi dobijali sholje.. majice.. kachkete.. frizhidere.. sqtere.. kola josh ne.. al za stanove sam se uvek pitala.. pa da li se to njima zaista isplati? to je poenta ovog topika..

i smara me kad neka pametna dusha krene da me h8tuje..

nek mu istog momenta kazhe: "sine odoh na shtajgu" otac: "sine ja sam gej i ja nisam tvoj bioloshki otac, tvoja majka i ja smo se sporazumno dogovorili da ona ode u banq sperme.." itd.. itd.. bla bla..

smarate..

oO

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dobio motor kad sam bio klinac, i to neki dobar...moji ga prodali.

Dobio sam i 2 bicikla, i neke sitnije nagrade...

U skorije vreme, nishta.

Ustvari, dobio sam 5-icu na lotou pre jedno 3 meseca, al` to je igra na srecu pa se ne vazi [:)]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

I Laki je jednom dobio Coca Cola radio! :)

ma brate, to ne racunam ... tu ne znam sta nisam dobio. ono, zidne satove, pizze, majice, lopte, torbe, ranceve, taj radio i gomile drugih gluposti, ali je sve to sitno iz onog dela "i jos hiljadu togaitoga" :)

Link to comment
Share on other sites

velika tabla, slicna sahovskoj?

crveni i mislim crni zetoni??

velika crno-bela bubamara??

mislim da sam nesto slicno i ja osvojio :)

DA

DA

DA

+ knjizica sa totalno nejasnim pravilima.

;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ortak je zabo glavnu nagradu 98me na World cup albumu,isao je u Francusku i gledao neku tekmu,ne secam se koju,isti je zabo i yugo 55,i neku vesh mashinu i jos milion kurcheva,on je bas ono kenjator najgori

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mene je bash htelo tamo...cak se i secam sta sam dobio - Prvi put je bila igrica Shivers, a drugi put ili mozda prvi neka medicinska enciklopedija na cd-u sa kojom nismo znali sta cemo pa smo napravili sat.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...