Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Ne znam za vas ali ja uzeo odmor od 21 do 25 maja :D

Svidja mi se bas, a i zarazno je rekao bih cim sa ovu betu od pola cuke presao sto puta...Blizzard je sam rekao da je norman laganica faceroll tutorial. Da se ne lazemo...ni d2 normal nije bio tezak, jedino sto je moglo da te ubije je element enhanced eksplozija na kraju...a iz d3 bete je izbacen arcane(valjda) enhanced koji je sabijao bukvalno 2-3shot cao :) steta, trebali su to da ostave...

T_T

Link to comment
Share on other sites

Diablo 1 - dobar

Diablo 2 - dobar/odlican

Diablo 3 - odlican za sad

Vidim ovde da mnogi pricaju kako su D2 mogli da igraju sa svim klasama sa beskonacno build-ova. Nije mi jasno na sta tacno mislite? Na to da ste mogli da kombinujete da Paladin ima Zeal/Fanaticism ili da bude Hammeradin? Ili Amazon koja je Javazon ili Bowazon? Bitno je da ste zaboravili da skillovi (do skora) nisu mogli da se resetuju, pa ako ste se zajebali (npr) da budzite kosture sa Necromancerom mogli ste da se pozdravite sa svojim likom cim udjete malo dublje u Nightmare.

derane, fishymancer je mama :)

Znaci netacno.

Vidim da mnogi kukaju kako je uprosceno sto nema raspodele skill poena nego to igra automatski radi. Hm... a to je bitno i pozeljno jer...? Aaaaa da, zaboravio sam kako u D2 sam morao da bacim skill poene u intellect kao Amazon jerbo najjace oruzje u igri trazi toliko i toliko intellect-a. Ocigledno je to bolje nego ovo.

da, zato sto moras da razmisljas malo unapred, a ne da sednes, iskljucis mozak i ubijas sve sto naidje. za d2 ti je trebala strategija, znanje i vestina.

OVO je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-da DIABLO. To je igra u kojoj se ide od tacke A do tacke B i lome se kicme, glave i noge svemu sto susretnete. Da citiram Knight's Tale "We were committing the oldest sins in the newest ways".

true. slazem se :)

da ne bude da samo pljujem.

Ima dovoljno klasa, dovoljno su razlicite, nema (d2)rune-a/runeword-ova (smrc :( ali nadam se da ce ubaciti kao i jos 2/3 nove klase u ekspanziji), dodat je crafting, izmenjen je sistem borbe dovoljno da bude meni zanimljiviji nego pre, ima PUNO vise kombinacija skill-ova, skillovi su useful i kasnije (sto je napredak u odnosu na d2 hm?).

opet se vracam na skelliemancera, bowler druida...

Zasto patite od "old times" sindroma? Ko kaze da nastavak mora da bude gori od prethodnog dela? I zasto ste svi (koji placete) uplakali sa toliko nekim nerealnim procenama i zakljuccima? Skoro kao da ste rekli OMG POSLEDNJI BOSS JE PRELAK?!?!?! WTF IS THIS SHIT? A videli ste igru do 9-13tog nivoa na NORMALU. Clap clappity clap clap.

Pro tip:

Options/gamplay/right hand options/elective mode ON

true, ovo me je jako obradovalo.

I uzivajte custom-ovanju skillova za Vase klase po svom nahodjenju. Vidim da vecina ne zna da i levi i desni klik i 1/2 mogu da sadrze npr Primary skill i sl. Pa sad placite kako nemate kombinacija i sl.

....

Uf... mnogo pizdim ponekad kad citam RuR.

i tako :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Svremena na vremea prelistam diablo topic iako su male sanse da cu igrati. Elem primetio sam da su se neki ljudi raspitivali kako da naprave paypal nalog. Naleteh slucajno na ovaj post na nekom forumu. Cela procedura izgleda komplikovano ali zapravo i nije i meni se cini tehnicki izvodljivo. Nisam siguran dal ovo radi iz Srbije ali ko hoce da se smara sa RMAH i treba mu paypal moze da pokusa ovo.

http://cheatingnetwork.net/forums/helpful-guides-faqs/29297-activate-your-paypal-account-neteller-works-all-country.html

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

derane, fishymancer je mama :)

da, zato sto moras da razmisljas malo unapred, a ne da sednes, iskljucis mozak i ubijas sve sto naidje. za d2 ti je trebala strategija, znanje i vestina.

true. slazem se :)

da ne bude da samo pljujem.

opet se vracam na skelliemancera, bowler druida...

true, ovo me je jako obradovalo.

i tako :)

Mozda je sad summoner Necro ok, onda je bilo QQ i more QQ na forumima ljudi koji nisu znali sta ce posle Normala.

To nije strategija niti zahteva razmisljanje unapred sem ako nisi seo sa premisom - "Hm, mozda ce me igra zajebati tako sto ce za item this/that traziti neki stat koji mojoj klasi apsolutno ne treba, pa hajde da sacuvam x+ poena da se ne bih ubio posle 20000 dana igranja". Samo zamisli Napoleona koji nije predvideo da treba da se potpisuje u donjem desnom cosku, umesto u levom i da je zbog toga izgubio rat.

Svaka klasa je imala max DVA build-a koja vrede, dok npr sad koliko sam cuo negde se knjiga svela na jedno slovo samo (npr Hammeradin). To je sve samo ne ENDLESS UNLIMITED POTENTIAL koji ovde vecina whiner-a promovise.

Super je D2 (da ne bude da pljujem :P), uzivao sam u igri - ali kad cujem sta ljudi pricaju sad o d2/d3 pitam se da li sam igrao uopste istu igru kao oni.

Link to comment
Share on other sites

Barcase, sve to što tebe nervira u D2 (a nervira i mene, pa zato nikada nisam ni igrao mnogo Hell lol), nema toliko veze sa sistemom skilova i atributa, koliko sa endgameom koji zahteva imbecilne stvari od igrača.

Sa druge strane, valjda donekle i treba tako, da bi Hell nivo težine bio zaista pakleno težak, a ne da bi svako mogao sam sve da pređe.

Ovaj build D3 bete je do sada ubedljivo najbolji i najmanje retard-friendly od svih, u smislu da rune koje se kače na skillove zapravo donose tu debelo potrebnu raznolikost i mogućnost kombinovanja.

Sigruan sam da će viši nivoi težine biti zabavniji sa ovim sisteom, ali ne znam koliko me to dotiče, pošto ću igru obrnuti jednom na Normalu sa jednim ili dva lika. :P

Ostalo uprošćavanje (town portal, identify) mi se, i to pričam od početka, dopada. Ali i dalje mi se ne dopada što ne mogu sam da određujem atribute, ne zato što plačem za starim vremenima, nego zato što mi se to više dopada. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ja razumem rezon iza tih promena, ali takodje ukazujem da su te stare "smarachke" stvari bilo dobar deo cari igre, kad zalvlujes i kliknes tamo pa pogledas dmg pa malo skines ovaj item pa stavis drugi, istrazujes opcije. Wow su uzeli da teraju tim rezonom, jos pre godinu dana, na kraju ce rpg igra da izgleda ko platforma za SNES, gde ides i stiskas (malo vishe) skillova a pritom nemas nikakav izbor ni customisation istih, vec je tu paravan koji kaze: "Imas ti sve skillove, samo ti mudro odaberi koje hoces, a ako failuje jbga treba ti 5 sec da promenis". Misim, sistem nije punishing a nije ni rewarding nego je vanilla.

Igracu diablo zato sto je diablo ali siguran sam da se necu odushevljavati kao pre.

Link to comment
Share on other sites

u D2 je svaki build viable :)

samo zavisi koliko si vremena voljan da utrosis u njega i koliki si mazohista.

evo i dokaza : http://diablo.incgamers.com/forums/showthread.php?480035-how-far-can-superdave-go

doduse, jedan je SuperDave.

Svaki patch ima svoje cookie buildove, ali to ne znaci da su samo ti buildovi igrivi.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih bez razmisljanja igrao HC da je ili veci izazov u smislu tezine, ili da je bolji loot. Ovako s obzirom da je Bashiok izjavio da je sve identicno kao i softcore, ne vidim poentu da izdvojim vreme kog iovako nemam mnogo da bih igrao i onda zbog glupog pucanja interneta izgubim heroja...

Edited by Beli Eurokrem
Link to comment
Share on other sites

Ne bih rekao.. ukoliko imalo pratis sta pisu developeri, sve su vece sanse da ce RMAH biti prisutan i u HC, do skoro mi je makar odsustvo rmah imalo neku draz igranja HC, sad kad je potpuno isto kao SC, koja je to poenta igranja koju ja ne vidim ako ce svaki balavac moci karticom da izgiruje lika i u HC?

Pritom sam izneo vrlo vrlo dovoljan argument, a to je da sa konekcijom koju ja imam (avkom kablovski internet a ni drugi provajderi nisu mnogo pouzdaniji) , meni internet puca svaka 2-3 dana .

I tebi je poenta da igras HC i da posvetis vreme i da zbog faktora na koji ne mozes da utices izgubis sve to ?

Edited by Beli Eurokrem
Link to comment
Share on other sites

poenta HC je "kurch element".

extra edge i tako te munje... ja sam se npr jako smorio kad sam skontao da u beti kad umres respawnujes se na poslednjem waypointu sa svim itemima.

nema vise fore da te sjebu a da ti nisi uzeo waypoint za 3 oblasti zato sto si se teleportovao sa single element sorcom pored mobova koji su imuni na tvoj dmg.

ili da te ubiju lister i drugari, pa da se spawnujes golishav u sred 'ladnog Harrogatha :D

sve je mekano... osim eventualno HC-a. to je poenta.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Drugari, ubedjen sam 100% da je okaceno negde vec ranije al ne mogu da citam 102 stranice :), da li se zna kakva konfiguracija ce se zahtevati da bi Diablo III radio na racunaru onako fino tipa medium, konkretno dal ce 3gb ddr2 rama na 800mhz, GeForce GT 520 DDR3 1gb i budjav intel celeron 2.8ghz procesor moci da gura ovo?

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

meni na 8gb ddr3, 3.1 quadcore amd, ati5700 sa 1gb rama ume da zamelje u nekim trenucima kad je masa. i cenim da me physx najvise jebe od svega. a i treba da zveknem nov sistem, i mozda drajvere za grafu.

speaking of, stvarno mi nije jasno zasto mi sere igra na ovakvoj masini...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...