Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

ахахха сад и мени смета ово што није симетрично, а и немам бету, изнервиро сам се што сам погледао слику само:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Titan Quest je Baldurs Gate za ovo... Jel moguce da su ovoliko uprostili stat poene i skilove. Diablo 2 nije bio savrsen ali sam bar mogao da igram jednu klasu na vise nacina.

Jeste Diablo 3 zabavan ali su ga mnooogo uprostili. Mozda cu ga uzeti kada bude bio na nekom popustu.

Link to comment
Share on other sites

Titan Quest je Baldurs Gate za ovo... Jel moguce da su ovoliko uprostili stat poene i skilove. Diablo 2 nije bio savrsen ali sam bar mogao da igram jednu klasu na vise nacina.

Jeste Diablo 3 zabavan ali su ga mnooogo uprostili. Mozda cu ga uzeti kada bude bio na nekom popustu.

Dal si ti lud sta uporedujes Baldurs Gate sa Diablo III / Diablo II ?

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nije bukvalno poredjenje, samo sam hteo da kazem da su previse uprostili igru i da Titan Quest i Diablo 2 izgledaju uberkompleksno u poredjenju sa Diablo 3.

@voodoo_ Mislim da sam video wow na popustu 50 % krajem prosle godine.

Edited by Herr Flick
Link to comment
Share on other sites

jes uprosteno do zla boga, i mene nervira isto sto je sve tako jebeno casual. ne mozes da se zajebes i napravis tenka koji nema dmg-a, ili glass cannon build, pa da si stalno napregnut da te ne roknu.

jebena debilizacija svega sto postoji...

mrzim decu.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Dal si ti lud sta uporedujes Baldurs Gate sa Diablo III / Diablo II ?

Лол, то је поређење по одређеној линији, могао је да пореди и са секвојама ако је јасна линија.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam brate, nadam se da ce biti nesto...

i isto se nadam da necu biti primoran da igram u partyju na highest lvlima, nego da cu moci da napravim lika koji ce moci solo da obrne igru. ja sam solomancer, i solo grinder.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam brate, nadam se da ce biti nesto...

i isto se nadam da necu biti primoran da igram u partyju na highest lvlima, nego da cu moci da napravim lika koji ce moci solo da obrne igru. ja sam solomancer, i solo grinder.

There's a few key differences and features that should help you out:

  • Level cap is 60, and is paced out to be something you hit around when you beat Hell difficulty. You can absolutely hit level 60 playing alone
  • If you're struggling at some point you'll of course want to evaluate your gear, skill, rune, and passive selections to ensure you can't make any improvements or changes
  • There's an awesome matchmaking system for co-op whereby you select what quest you want to play, hit a button, and we automatically match you with other people who are at the same point in the game. You can make some new friends from there, add them to your list, and begin to build a friends list of people you want to keep playing with

Source: http://us.battle.net...10463?page=2#28

Btw, videli ste igru do 13 levela / skeleton kinga, govorite o tome kako je prosta i nije kompleksna :)

Al, dobro meni npr se ne svidja sto sam mogao u Diablo III da sa jednom klasom igram 1000 builda.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

+1, za sada sam resen da ipak uzmem gw2. mada auction house zvuci cool i celo to prodavanje itema.

I ja se isto dvoumim, pa cu najverovatnije uzmem obe da pikam, pa koja mi se manje svidja da prodam :)

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

zar GW nije vise okrenut ka mmorpg-u i PvP nego d3 ? nije mi bas neko poredjenje

d3 zapravo i nije mmo

Poredjenje shta ti se vishe svidja, a ne shta je bolje [:p]

Mnogo da se igra oba.. plus sad leto dolazi [:)]

Plus mi stizu roleri sl nedelje [:D]

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Kao i svaka Blizzard igra, D3 je dobra igra, sve je utegnuto iako je beta, UI mi se svidja, brzo se ucitava igra, borba je brza i zarazna, klase zanimljive (mada su meni ipak D2 klase keva).

Problem je sto je ovo sve vec vidjeno + je sad jos uprosceno u D3.

Drugim recima, Blizzard se samo jebe u cmar a ja bih da probam nesto drugo, nesto divlje! [:D]

Drzim se za sad GW dvojke koja makar pokusava da unese neku inovaciju u (svoj) zanr.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Diablo 1 - dobar

Diablo 2 - dobar/odlican

Diablo 3 - odlican za sad

Vidim ovde da mnogi pricaju kako su D2 mogli da igraju sa svim klasama sa beskonacno build-ova. Nije mi jasno na sta tacno mislite? Na to da ste mogli da kombinujete da Paladin ima Zeal/Fanaticism ili da bude Hammeradin? Ili Amazon koja je Javazon ili Bowazon? Bitno je da ste zaboravili da skillovi (do skora) nisu mogli da se resetuju, pa ako ste se zajebali (npr) da budzite kosture sa Necromancerom mogli ste da se pozdravite sa svojim likom cim udjete malo dublje u Nightmare.

Znaci netacno.

Vidim da mnogi kukaju kako je uprosceno sto nema raspodele skill poena nego to igra automatski radi. Hm... a to je bitno i pozeljno jer...? Aaaaa da, zaboravio sam kako u D2 sam morao da bacim skill poene u intellect kao Amazon jerbo najjace oruzje u igri trazi toliko i toliko intellect-a. Ocigledno je to bolje nego ovo.

OVO je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-da DIABLO. To je igra u kojoj se ide od tacke A do tacke B i lome se kicme, glave i noge svemu sto susretnete. Da citiram Knight's Tale "We were committing the oldest sins in the newest ways".

Ima dovoljno klasa, dovoljno su razlicite, nema (d2)rune-a/runeword-ova (smrc :( ali nadam se da ce ubaciti kao i jos 2/3 nove klase u ekspanziji), dodat je crafting, izmenjen je sistem borbe dovoljno da bude meni zanimljiviji nego pre, ima PUNO vise kombinacija skill-ova, skillovi su useful i kasnije (sto je napredak u odnosu na d2 hm?).

Zasto patite od "old times" sindroma? Ko kaze da nastavak mora da bude gori od prethodnog dela? I zasto ste svi (koji placete) uplakali sa toliko nekim nerealnim procenama i zakljuccima? Skoro kao da ste rekli OMG POSLEDNJI BOSS JE PRELAK?!?!?! WTF IS THIS SHIT? A videli ste igru do 9-13tog nivoa na NORMALU. Clap clappity clap clap.

Pro tip:

Options/gamplay/right hand options/elective mode ON

I uzivajte custom-ovanju skillova za Vase klase po svom nahodjenju. Vidim da vecina ne zna da i levi i desni klik i 1/2 mogu da sadrze npr Primary skill i sl. Pa sad placite kako nemate kombinacija i sl.

....

Uf... mnogo pizdim ponekad kad citam RuR.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...