Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Pa i jeste isti kurac, na kraju krajeva svi će da probavaju sa raznim skillovima isto kao da ih beru sa drveta i na kraju će da se opredele za 1 build koji će blizz da nerfuje iz patcha u patch i održava "moving target" podjebavanje ili možda čak nekoliko "viable" buildova, akcenat igre je ionako na gearingu i zarađivanju para blizzardu kroz auction house :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Relano, ko je igrao WoW (a na WoW-u je Blizzard debelo ispekao zanat za Diablo 3), od šarenolikog i razgranatog skill stabla se na kraju izbistri nekoliko buildova zavisno od uloge, sa sve sajtovima na kojima piše u šta tačno da ulažeš ako hoćeš tu i tu funkciju u partiju, tako da se na kraju svede na to da si se verovatno zajebao i da si trebao onako kako su oni zamislili da bi igrao normalno.

Zato ovo što su sklonili uklanja tu "magiju" i iluziju slobode u rpg-u, a u praksi je isti kurac.

pa ista stvar je sa rts-ovima, pa opet nismo zavrsili da ti igra sama izbacuje jedinice koje su ti u tom momentu potrebne... sistem koji su oni uzeli umnogome im olaksava mnogo toga, ali normalno da se gubi "privid" da je igra dublja... u ostalom u nekakvom rpg-u cela stvar je u tome da imas iluziju slobode, nigde je skoro i nemas

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa ista stvar je sa rts-ovima, pa opet nismo zavrsili da ti igra sama izbacuje jedinice koje su ti u tom momentu potrebne...

RTS nije "masovni" žanr, kad dođe red na njih da skoče u MMO videćemo, Blizzard će verovatno da odluči da je recimo menadžment resursa prekomplikovan za 80% novog ciljnog tržišta, da je "tech tree" nepotrebna prepreka za 60% igrača... verovatno će i "strategija" da se prekrsti u "taktika" i imaćemo WarcraftIV kao taktičku simulaciju bez resursa, sa redukovanim tech tree-jem na nivo taktičkih odluka u toku 30-45 minuta koliko bi najduže trebalo da traje partija, nešto ko reverse-Dota, nema heroja, nema aktivnih građevina, jedinice se štancuju stalnim tempom+- modifikacije, jedini resurs koji imaš se generiše automatski u zavisnosti od stanja na mapi, sve je mikrovanje - kapiram da takve igre već postoje ali da jednostavno nemaju "težak" ip iza sebe niti Blizzardovu marketinšku mašineriju da ih uspostavi kao mainstream ali kada dođe vreme da se monetizuje svaki minut RTS partije umesto sadašnjeg "one-time purchase" modela, videćemo koliko treba zaglupeti žanr da bi ga igrali

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Znate da nema ni klikanja atribute poena? Znaci nema vise 'nabudzicu dexterity', isto ti to sama igra radi.

Znaci bice onoliko bildova, koliko su blizardovci mogli da se sete. Sto je :(.

U diablu 2 je bilo bildova gde su ljudi iskoristavali bugove, kao fireball paladin. ili Auradin, ili u principu BoneMancer. Kada nista od toga sada, huh?

Edited by loshmi

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Pređi na indie igre :tf:

Otego mi se Limbo u vrazju mater. Presao sam Defence Grid i Frozen Synapse i istrosio se. Otisli i refleksi i strpljenje. Naradje bi u igraonu sa matorim prdezima ko ja, pa da pikamo nesto u LAN-u i zajebavamo se ko 98-02 period

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Lol, ja proveram svakih 10 minuta :) Baš su sise što se toga tiče, s obzirom da sam pazario SC2 collector's edition, ovo, ono (mada će sve na kraju da se završi sigurno kao i za SC2 betu kad sam imao keyova za bacanje).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

nece raditi na ovom kompu

koliko sam ja razumeo jedan od kriterijuma odabira ljudi za beta testing je i konfiguracija. Tako da ako je konf previše "common" ili previše zastareo moguće da to bude razlog ne dobijanja ključa ... ja se za taj D3 beta prijavio pre 100 godina čim su ponudili opciju, i dalje ništa...

Link to comment
Share on other sites

pa valjda je samo to, mada meni ioanko to nece raditi na ovom kompu:D...tako da ako dobijem key dacu nekom od vas:)

seti se ko ti je dao sc2 beta nalog!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Operating System:

Windows 2.6.1.7601 (Service Pack 1)

CPU Type: Intel® Core™2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

CPU Speed: 3.02 GHz

System Memory: 8 GB

Video Card Model: NVIDIA GeForce GTX 460

Video Card Memory: 3.97 GB

Desktop Resolution: 1920x1080

Hard Disk Size: 931.51 GB

Hard Disk Free Space: 609.79 GB (65%)

Download Speed: 440.14 kB/s (3.6 mbps)

Ovo je moj spec kompa, ne bidim sta je tolko dobro na njemu da ce bude ql za diablo 3.

Ja sam juce jedva stigao da upalim igricu i nekako mi secka, jes da nisam imao time da skroz proverim sve, igracu se tamo u subotu nedelju, cimam se sad oko nekih drugih bitnijih stvari.

Ajde drugi koji su dobili beta neka bace info konfiguraicje cisto da vidimo da li i to sranje utice.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

čeka DDR4, jebiga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...