Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

najjache da ces zbog neke blizardove igre morati da puknes pare na boli sta na kompu ... pomesao si ih sa EA i ostalim govnima

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Upravo o tome pricam ... usvakom slucaju grafika je najmanje bitan askpekt svake igre ... da da tu mislim i na pucachine.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Nisam rekao u smislu da je nepotrebna , nego da je totalno nebitna ... mozes da imas a i imas 99% igara koje imaju vrhunsku grafiku ali su teska govna , dok 99% najboljih igara ni nema vrhunsku grafiku niti im je to bio cilj ( da promovishu nvidiju ili ati sa max grafikom i na to bacaju resurse i vreme ) , vec su se fokusirali na druge aspekte igre.

pa q2 je i bio i sada je sranje singl... ako to svi govore sem tebe valjda ti to nesto govori

sranje singl ? meni je bas dojaja singl , ono jurcanje sa elitama i provaljivanje kuda treba dalje , a mogu da se pohvalim da sam presao 90% pucachina od dooma :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Nisam rekao u smislu da je nepotrebna , nego da je totalno nebitna ... mozes da imas a i imas 99% igara koje imaju vrhunsku grafiku ali su teska govna , dok 99% najboljih igara ni nema vrhunsku grafiku niti im je to bio cilj ( da promovishu nvidiju ili ati sa max grafikom i na to bacaju resurse i vreme ) , vec su se fokusirali na druge aspekte igre.

sranje singl ? meni je bas dojaja singl , ono jurcanje sa elitama i provaljivanje kuda treba dalje , a mogu da se pohvalim da sam presao 90% pucachina od dooma :P

niste me dobro skontali, kao i u svakoj " ne treba prebudzena grafika " doci ce vremenom kazesh g za 2 ili 3 godine i kao bice taman kao shto je sada d2? mislim da ce oni zinuti za parama pa ce da promovishu neku drugu generaciju grafichkih uz diablo 3 za to vreme...

nadam se da necu biti ovaj put u pravu.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

pa sobzirom da ce se igra pojaviti za nesot manje od 2 godine, ova grafika ce biti krsh kao i kod d2 kad se pojavio :)

Ovde gresis jer ce te 2 godine otici na sklapanje price, doterivanja balansa i ubacivanje novih itema i monstera kao i klasa. Dakle nema sanse da sada oni ponovo napisu endzin od nule.

Link to comment
Share on other sites

Ne zna za vas ali ja kad vidim kvalitetan 2D crtez,srce krene brze da pumpa i kita mi udari u chelo tako da:

http://www.cheats.ru/uploaded/d/diablo2-03708.jpg

http://www.cheats.ru/uploaded/d/diablo2-01145.jpg

>>>> ALL!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa grafika ne zavisi samo od engina i ne moraju da pisu engine od nule mogu da doradjuju e moj statore :)

Pricam o celukupnoj HW zahtevnosti. Cela poenta mog posta je bila da ce mnogo vise trositi vremena na balansiranje i fine tjunovanje igre nego na dodavanje brutalnih efekata :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pogledajte ovaj skrin,obratite dobro paznju na detalje i kazite koliko roka grafika,samo ne znam da li je krchkanje gradjanstva u velikoj vatri dovaljno mrachno za vash ukus ;)

http://www.blizzard.com/diablo3/media/screenshots.xml#57

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa ovakvi prizori su valjda i poena Diabla. Meni je Butcherova kripta iz prvog dela jedna on najboljih scena iz Diablo sage.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...