Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Jebem ti tog Silencera koji valja authenticatore za soma dinara :)

Lokal (sajt) sam iznajmio firmi komprator iz Smedereva koji valja to. Nemam ja nista stim, sem kirije ^^

I nije soma dinara nego 999,00 Din. Ja ga imam i zadovljan sam istim. Imao sam mobile authenticator, pa sam mrzeo da jurim mobilni jer nikad nije ibo kod mene kad treba, i sto moram stalno da ga vadim da ulaizm u aplikaciju.

Mada mislim da su mu sada napravili na HTC da izvuces Widget.

Widget se moze izvuci i na galaxy-u, a samim tim mislim da moze na veciti androida zapravo :)

Link to comment
Share on other sites

E drugari, kad ce moci u prodavnicama da se digne kutija sa igricom?

0.jpg

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi pa pozovite prodavnice pa pitajte kako je kod koga, sto chekate neko sa foruma da vam odgovori.

Kod nekih krece ponocna prodaja vecheras jer ne sme da daju pre 00:00, a ko je danas (ujutru) ili pre naruchio, stize mu sutra ujutru na kucnu adresu. Ako naruchite sada, stize vam prekosutra.

Ima kod nekih ako uplatite sad (do 4-6pm dok rade banke ili posta) mogu vam poslati cd key u toku dana.

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nabavio zalihe, uzo sutra slobodan dan, zaglavio vrata od sobe, jedino razmishljam dal da improvizujem i neku klonja varijantu pod stolom :)

Nisam hteo vishe slobodnih dana, jbg nekad mora i da se spava, a bolje da to otaljam na poslu... ;)

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Cinematici prebili, po obicaju!

Kad pogledam sad, pa i nije nesto preterano epic, ali kad covek zna pricu, likove, ko je Tyrael, ko je Deckard Kain onda je do jaja, zmarci me drmaju svo vreme, samo sto ne zaplacem od srece [:D]

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...