Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Rejz to the rescue!

Tenk juri veliku mačku, naručio.

Zovite, ima još samo par komada. Ako neko zna Pipa (tj njegov mob), nek ga cima :)

Pa nek se jebu, vidim na njihovom sajtu juče osvanula cena za CE (to ranije nije bilo) i ja brže bolje naručim (kao, ostao jedan komad na lageru), i dobijem potvrdu da sam naručio i priznanice i sve, i, kao, čekajte da vas pozovemo pa tek onda uplatite. I čekam, i čekam, i uplatim danas regularnu verziju preko Game-Sa, jer njima 13 ističe taj popust na preorder :(( (a 13-i, jel, radni dan od jutra do mraka)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam danas uzeo u gamesu, 5400 din ili tako neshto

btw ko planira da formatira telefon ili uradi neshto slicno a koristi autentikator neka prvo "otkaci" isti sa bnet naloga ili nece da mu radi ako ga samo obrishe i instalira drugi

Link to comment
Share on other sites

Ako nam diskovi stizu na dan pocetka servera, treba da nam dodju u ponedeljak diskovi ili ce nam stici tek u utorak...ablargh.

Ovim mislim na diskove pretplacene kod blizz.rs i slicnih prodaja.

Sad procitah mail, plan da dodju 15og...... FFFFFFFF

Edited by l3fty
Link to comment
Share on other sites

Kad se setim Open Bete, kako li ce izgledati Live Diablo III 15 Maja :D

bowman.jpg2001stargate.jpg

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam danas uzeo u gamesu, 5400 din ili tako neshto

btw ko planira da formatira telefon ili uradi neshto slicno a koristi autentikator neka prvo "otkaci" isti sa bnet naloga ili nece da mu radi ako ga samo obrishe i instalira drugi

Instalirao ja autentikator juche.

Nego ako se formatira fon ili shta vec, moze da pomogne onaj serial i restore code koji se zapise? :)

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro vido Silencer valja autentikatore za soma dinara komad?

Jebem ti tog Silencera koji valja authenticatore za soma dinara :)

Lokal (sajt) sam iznajmio firmi komprator iz Smedereva koji valja to. Nemam ja nista stim, sem kirije ^^

I nije soma dinara nego 999,00 Din. Ja ga imam i zadovljan sam istim. Imao sam mobile authenticator, pa sam mrzeo da jurim mobilni jer nikad nije ibo kod mene kad treba, i sto moram stalno da ga vadim da ulaizm u aplikaciju.

Mada mislim da su mu sada napravili na HTC da izvuces Widget.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Jebem ti tog Silencera koji valja authenticatore za soma dinara :)

Lokal (sajt) sam iznajmio firmi komprator iz Smedereva koji valja to. Nemam ja nista stim, sem kirije ^^

I nije soma dinara nego 999,00 Din. Ja ga imam i zadovljan sam istim. Imao sam mobile authenticator, pa sam mrzeo da jurim mobilni jer nikad nije ibo kod mene kad treba, i sto moram stalno da ga vadim da ulaizm u aplikaciju.

Mada mislim da su mu sada napravili na HTC da izvuces Widget.

Nemoj odma da se palish. :)

Nisam mislio nishta loshe. Samo sam konstatovo da, eto tvoji podstanari kako se ispostavlja - valjaju autentikatore za manje para nego shto je Katsu napravio dil.

Inache imam i ja redovni ("hardverski") autentikator. Bogomdana stvar.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Nemoj odma da se palish. :)

Nisam mislio nishta loshe. Samo sam konstatovo da, eto tvoji podstanari kako se ispostavlja - valjaju autentikatore za manje para nego shto je Katsu napravio dil.

Inache imam i ja redovni ("hardverski") autentikator. Bogomdana stvar.

Ma ne palim se :D Nego mi na neki nacin smeta kad kazu SIlencer :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

One final note: we learned from a blue post on Battle.net that AMD's Catalyst 12.4 driver won't be supported in Diablo III. According to a follow-up response at PC Perspective from AMD representative Robert Hallock, some of the older Radeon models (specifically the HD 2400, 2600, 2900, 3400, 3600, and 4500) may suffer visual artifacts when this version is installed. The issue doesn't affect Radeon HD 5000, 6000, and 7000 users though, which explains why none of our benchmarks were affected. If you have an older Radeon card, you're advised to revert back to Catalyst 12.3 for Diablo III until a fix is available.

:tf:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...