Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Koliko sam razumeo ovaj tweet koji je linkovao stator kao da i jeste US stress test. Kapiram da je americas default za US instaler, a ljudi sa enGB instalerom moraju posebno da podese americku verziju. Sad mi je pitanje da li bi ja trebalo da instaliram enGB jer jelte imam enUS. Koji rebus :D

Link to comment
Share on other sites

mnogo si pro, nema druge Dragane

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa ide brzo do 9tog lvla, kad prakticno zavrsis betu.

Posle toga ti treba oko 2h da dodjes do 13 lvla i to samo ako radis Leoric run, zato sto su kripovi manji lvl.

Mislim da je meni trebalo sa svima oko 3h da nabudzim 13 lvl, moguce da bi islo brze da sam radio solo, ali kad jednom predjem posle toga sam stalno radio 4 man.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

IMPORTANT: IF your getting error 3003: Do (Options > Account > Region > "The Americas") EU region is NOT active

IMPORTANT: Make sure you downloaded the BETA CLIENT, not the retial. (Also you login with your Battle.net EMAIL, not the battletag name)

IMPORTANT: They are looking into the "No Diablo III Game License" Error 12

IMPORTANT: "We've temporarily capped #D3 open beta concurrency until we can address some stability issues. Expect Error 37 and login failure."

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

jako je bitno da ljudi razumeju da ovo nije onaj diablo i da sa pravi sa namerom da se izbaci sav grind moguci, samim tim less hc - > more tard friendly -> manje kvaliteta -> manje ce trajati hype. cak nece biti ni one arene koja je najvljivana, tako da ce postojati dva aspekta kojim ce ljudi moci da se hvale (inferno mod i hc char) dok ce ostatak da bude cao ja dosao i ubio hehe zanimljivo

Link to comment
Share on other sites

Po tebi znachi shto manje grinda to vishe tardova?

Pa pre ce da bude tard onaj koji grinduje (kao tard).

I bolje shto je tako da moze i normalni ljudi da igraju a ne da prave igru samo za one shto nema nishta pametnije da rade nego da grindaju po celi dan..

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

sto je laksa igra to je dostupnija idiotima, da. mozemo da pocnemo od toga da je ipak poenta bilo koje online igre da budes bolji od nekog pored sebe ,recimo 16godisnjeg svedjana koji ne zna sebi dupe da obrise ali ce igrati isto ovo jer je cuo da je d2 bio do jaja dok se on nije ni rodio, jer onda ne bi ni bila online igra vec bi svako odigrao po neki grad za sebe i ne bi mu bilo bitno sta se desava u svetu oko njega

desi teach inace !:D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam skinuo sve za nekih 2-3 sata.

Inače, The servers are busy at this time.Please try later(error 37)

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

sto je laksa igra to je dostupnija idiotima, da. mozemo da pocnemo od toga da je ipak poenta bilo koje online igre da budes bolji od nekog pored sebe ,recimo 16godisnjeg svedjana koji ne zna sebi dupe da obrise ali ce igrati isto ovo jer je cuo da je d2 bio do jaja dok se on nije ni rodio, jer onda ne bi ni bila online igra vec bi svako odigrao po neki grad za sebe i ne bi mu bilo bitno sta se desava u svetu oko njega

desi teach inace !:D

a ja mislio da je poenta da ti bude zabavno dok se igrash :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...