Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

boli me kurac za lan jebo ih wow ocu nesto u single plejeru da mogu da se zabodem do 6 ujutro

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pa q2 je i bio i sada je sranje singl... ako to svi govore sem tebe valjda ti to nesto govori

svetogrdje

+ ne mogu da verujem shta si izjavio za pucachinu+grafiku

isto to je vudu izjavio za rpg pa ste ga linchovali, a obe izjave su podjednako glupe

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

posle q1 q2 je bio sranjce... da li se toga secas ili ne, ne znam, ali takva je ospti zakljuchak bio, koji se mozda izbrisao posle toliko godina

a grafika u fps-u jeste najbitnija stvar... sta je bitno ako to nije... zato FP i postoji zato je i nastao to mu je i namena

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ovo treba splitovati...ali da je grafika za fps najbitnija je smeh...

eno ti q3, svi ga ojade da nema g od grafike pa je opet top3 fpsa ikada.

sta je bitnije od grafike za fps? pa gameplay :)

pa q3 je multiplayer only... ajde nekako i to da priboravimo to je jedna jedina igra, dakle izuzetak... nek ih je i pet... pogledaj bre koliko fps-ova ima

fpsovi su 90 % tupave igre, jedini izgovor za njihovo igranje je grafika (ne nemojte mi spominjati deusex, ss i sl, kazem fps, firs person shooter ne rpg,adventure wannabe igre)

gledam na to kao na plavushe... ako cu vec da shetam plavushu ima da bude jebeno prezgodna i prelepa, sve namunjeno da izgleda svaki dan kao da je od milion dolara, i ima samo da je karam karam karam :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa toliko price je zato sto ne kapiras poentu :) q3 je i dalje mega popularan, dok je za npr crysis bilo OMG KAKVA GRAFIKA pa ga pola ljudi nije ni zavrsilo (npr ja) jer je igra uzasno dosadna, tako da grafika NIJE najbitniji deo fpsa, vec gameplay (kao uostalom i za sve zanrove je li)...ja ne znam nijedan noviji fps koji je zaziveo i igra se aktivno, a svi imaju grafiku dobru. NISI U PRAVU :D

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

pa brate prichas o q3 i hl igrama koje su izasle pre koliko godina? :) a to su 2 od tri igre koje su vecne ne samo u fps zanru vec generalno. koliko je naslova izaslo u medjuvremenu? sasvim mi je jasno da je svaki novi fps parada novih mogucnosti najnovije serije grafulja, eto ubacili su fiziku JEEE! ... ako cu da igram fps ima da bude nabudzen maximalno sa najboljim texturama koze na sisici moje heroine jer nista drugo od fpsa i ne ocekujem.. .ako me iznenadi super ako ne, opet super... fps nije rpg pa da moze ne znam koliko da se razlikuje sto se tice gejmpleja, priche, samog sistema... brate ides pucash skachesh reflexi ovo ono :P mada sta da spominjem rpg, kada je on gotovo mrtav u danashnje vreme...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa brate prichas o q3 i hl igrama koje su izasle pre koliko godina? :) a to su 2 od tri igre koje su vecne ne samo u fps zanru vec generalno. koliko je naslova izaslo u medjuvremenu? sasvim mi je jasno da je svaki novi fps parada novih mogucnosti najnovije serije grafulja, eto ubacili su fiziku JEEE! ... ako cu da igram fps ima da bude nabudzen maximalno sa najboljim texturama koze na sisici moje heroine jer nista drugo od fpsa i ne ocekujem.. .ako me iznenadi super ako ne, opet super... fps nije rpg pa da moze ne znam koliko da se razlikuje sto se tice gejmpleja, priche, samog sistema... brate ides pucash skachesh reflexi ovo ono :P mada sta da spominjem rpg, kada je on gotovo mrtav u danashnje vreme...

istripovao si brale

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Kada my rasparchas glavu iz nekog oruzja teskog kalibra treba da se vide i vrlo lako prepoznaju u mlazu krvi delovi lobanje i mozga.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

brate, ko se nije najezio kad je je ubijao Stroggove u q2 taj nije ziveo.... posebno onaj prvi trenutak kad naletis iza nekog coska na onog Ogromnog robota koji ima rocket launcher na ramenu... pomislis da je neki jebeni boss.... single je bio mega.

sto se tice D3... videcu igru, ne deluje mi iz skrinshotova nista obecavajuce, ali to je kao kad neko pogleda skrinshot starcraft keca.. zaista nista posebno... al onda kad sednes da igras... zaboravis na skrinshot

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

To je najbolji opis Blizzardovih igara koji sam cuo u zadnje vreme [:)], mozda sa izuzetkom WoW-a. Kod vecine igara na danashnjem trzishtu je uglavnom DO JAJA screenshoot, a kad sednesh da igrash smorish se i pozelish da nikada nisi ni video taj screenshoot.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

brate, ko se nije najezio kad je je ubijao Stroggove u q2 taj nije ziveo.... posebno onaj prvi trenutak kad naletis iza nekog coska na onog Ogromnog robota koji ima rocket launcher na ramenu... pomislis da je neki jebeni boss.... single je bio mega.

Damn, sad mi dođe ponovo da instaliram :))

Link to comment
Share on other sites

pa brate prichas o q3 i hl igrama koje su izasle pre koliko godina? :) a to su 2 od tri igre koje su vecne ne samo u fps zanru vec generalno. koliko je naslova izaslo u medjuvremenu? sasvim mi je jasno da je svaki novi fps parada novih mogucnosti najnovije serije grafulja, eto ubacili su fiziku JEEE! ... ako cu da igram fps ima da bude nabudzen maximalno sa najboljim texturama koze na sisici moje heroine jer nista drugo od fpsa i ne ocekujem.. .ako me iznenadi super ako ne, opet super... fps nije rpg pa da moze ne znam koliko da se razlikuje sto se tice gejmpleja, priche, samog sistema... brate ides pucash skachesh reflexi ovo ono :P mada sta da spominjem rpg, kada je on gotovo mrtav u danashnje vreme...

u pucachinama imash 5-6 igara koje su mega i sve ostalo je shit

u rpgovima imash 5-6 igara koje su mega i sve ostalo je shit

fallout2 je sav u pikselima. dodje vudu i kazhe "JAO ONO JE SVE U PIKSELIMA JA VOLIM OBLIVION ON SAV SJAJI I SIJA" i onda ti kazhesh "ti si vudu lud, ta igra nema dubinu, bolje je triput pikselovano sa brutalnom prichom nego to tvoje" a onda dodjesh vamo i kazhesh obrnuto

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...