Jump to content

RUR RAVERS ATTACK CHEMICAL BROSS !


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taj rad, I i II album potpuno zanemareni...... fokus se baca na shabanski novi album i shabansku himnu Galvanize

sa kojom su i pocheli, al bolje i tako nego kasnije da su je pustili.... vizualan momentan cista 5-ca, njihova zika

3-ka i nista vishe !!! Visual Highlights: Zli klovn, policajci/krimosi koji se upucavaju, leptirici, rojboti...

Fotke:

IMG_1216.jpg

IMG_0524.jpg

IMG_0590.jpg

IMG_0787.jpg

IMG_0937.jpg

IMG_9629.jpg

IMG_9689.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

o muzici ste sve rekli... mene je smorilo što srednjih tonova tamo gde sam stajao nije bilo prvih 20 minuta (ide galvanize a ja uopšte ne čujem "push te button" glas), što je bila gužva i što se šaban ispred mene skinuo.

ali one vizuelizacije su omg svrš!

smara i što nikako da napravimo baš mega osvetljenje za neku žurku ovde. ovi laseri su bili blizu toga, ali falio je tu dobar strob i još neke stvari. i sve je bilo napred, a trip je da nešto dolazi i od zadnjeg dela hale. no i pored toga, mislim da je ovo za sada vizuelno najbolji koncert u srbiji (ne znam jedino za ove na kojima nisam bio ali ne verujem da su mejdeni ili 50 napravili nešto lepše).

hahaha [:D]

ali zato Star Guitar...

to je i meni bio najbolji momenat ubedljivo. doprinelo je tome i što su se svi oko mene smirili jer nisu znali pesmu.

Link to comment
Share on other sites

ahahahahaha KURKO JEBOTE :)))

nego,Niggo daj onu poslednju fotku iz prvog posta u omg najvecoj rezoluciji :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Out Of Control je peak celog eventa.... beshe neki rework ili rmx... plus visual u tom trenu

sa onim gangsterima i murijom koji se ucmekavaju \o/

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

svi ste vi narkomani i vi propagirate zajedno sa dj-ejevima narkomaniju i drogu!!!

sve cu da vas prijavim organizaciji za borbu protiv narkomanije...

lupih se po chelu kada sam prochitao u novinama kako se to udruzenje usprostavilo koncertu hemije...omfgas!!!

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...