Jump to content

Novi mobilni operater zvaće se Vip


kRiK u tAmI

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u svpju opremu ovde oni ulazhu jos 125 milki jura omasadoma, dil sa telekomom je bio

privremen jer su PO SVAKU CENU ZELELI DA ISPOSTUJU DEADLINE koji su sebi zacrtali,

a to je nesto sto je u SRBIJI NEPOZNAT POJAM.... Deadline in Serbia? HAR HAR !!!

Polako, da se dogovorimo mi malo, prvo oni su hteli da dovuku polovnu opremu iz Rumunije sto im nisu dali, pa onda su hteli da im core bude u Austriji sto im opet nisu dali zbog prisluskivanja, na kraju su shvatili da moraju da pocnu sa radom u odredjeno vreme inace gube licencu pa su drz-nedaj za 10 miliona evra zakupili telekomove repetitore kako bi pokrili nesto vise od 2 grada u celoj Srbiji.

Idemo dalje, mreza im ne funkcionise u vecini gradova, komercijalni start nije uopste poceo i probili su rok od mesec dana a bogami i vise, dok ne krenu sa komercijalnim startom niko sa onim karticama ne moze ni da zove ni da prima pozive.

Uopsteno veoma pilicarski su krenuli i po meni njih ce telekom i telenor da oduvaju sa ovog trzista. Ono sto je dobro sa uvodjenjem treceg operatera, ma kakav on bio, jeste to sto su i telenor i telekom spustili cene i poceli sa novim akcijama.

Aj sad kazite kako niste 1001 put imali osecaj da se u ovom sistemu VASE VREME UOPSTE NE CENI !!!

Znas kako ako ti cenis svoje vreme cenice ga i drugi, ovisno sa kakvim ljudima radis tako ce ti biti, ja a i gomila ljudi koja radi samnom ceni svoje vreme i tudje ali ti nisi poslovao sa pravim ljudima ocigledno. :)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

bice nadmetanje izmedju MTS-a, Telenor-a i VIP-a u uslugama i cenama.

Ma vazi.

sto kaze dei, pilicarski start.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Polako, da se dogovorimo mi malo, prvo oni su hteli da dovuku polovnu opremu iz Rumunije sto im nisu dali, pa onda su hteli da im core bude u Austriji sto im opet nisu dali zbog prisluskivanja, na kraju su shvatili da moraju da pocnu sa radom u odredjeno vreme inace gube licencu pa su drz-nedaj za 10 miliona evra zakupili telekomove repetitore kako bi pokrili nesto vise od 2 grada u celoj Srbiji...

mobilkom ne postoji u rumuniji, tamo su samo vodafone, orange i cosmote.

a to odakle ce ko da uvozi i koju opremu drzava im nije zabranila, niti i hoce

koliko sam upoznat, jedini je problem bio sto su planirali da im sav billing i vecina tehnickih stvari bude u 'rvatskoj

a to za bazne stanice, tesko da bilo ko moze da pokrije % teritorije koji je bio u ugovoru za 6 meseci svojim baznim stanicama.

a kao neko ko se bavi bas roamingom (u jednoj od konkurentskih kompanija, tako da necu da komentarisem mnogo :) ) mogu ti reci da je ovo je sasvim normalno svuda u svetu

na kraju krajeva, proguglaj pojam MVNO, videces da postoje i operateri koji nemaju nista od ifrastrukture svoje, a opet imaju i korisnike i stvaraju neki profit

Link to comment
Share on other sites

Znas kako ako ti cenis svoje vreme cenice ga i drugi, ovisno sa kakvim ljudima radis tako ce ti biti,

ja a i gomila ljudi koja radi samnom ceni svoje vreme i tudje ali ti nisi poslovao sa pravim ljudima ocigledno. :)

jelda da nisam?

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E ljudi da vas pitam a koji ce br. biti u pitanji 06* ?

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

i kad krecu u qrac vishe i koliki im je taj minut razgovora, posle ovoliko reklamiranja bolje da bude 1din/min NOT

;)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

A reci, reci, nije loshe? Kao doveli su VIP jer je bio jedini na tenderu da bi on svojim niskim cenama i slicno skroz unistio Telenor, koji je iovako trso ogromne pare u marketing i to, a ima malo vise cene. Tako nesto.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne razumem... kad su jurili mobtel, bili su telenor, mobilkom i neki izrealci valjda. Telenor ponudio najvise i dobio. Kako onda ovi imaju pravo da uzmu prvu sledecu mrezu? Plus kao 300 miliona cena, ali ovi daju 300 miliona + 1. Takodje, ako su znali da nece dobiti mogli su da samo guraju cenu visoko da bi telenor dao sto vise (od 300 miliona jedno 6 puta vise).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...