Jump to content

EURO U21


domiNus

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Basta...ja bih voleo da mi neko objasni sta on ima.Tehniku nema,fizicku snagu nema,mozak nema,brzinu neku prosecnu je nekad imao sada ni to nema.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem šta se desilo. Od one moćne iz prve četiri utakmice večeras nismo videli ništa. Kližu se ko da igraju hokej, a ne fudbal. Stvarno ne razumem šta je sa tim Holanđanima pa ne možemo da ih dobijemo već 35 godina.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

On može da igra samo po levoj strani, tamo gde su klupe za rezervne igrače. ©

[roflmao]

ali reci jebote koja izjava dana,ma jok,decenije :))

@topic

Hm,ovako

koliko god smo lose igrali,imali smo sansu da se vratimo u mech,nismo uspeli sta da se radi...Toshic sa 3 metra glavom mashi prazan gol,Basti ulecu u shut na 5 metara,a Kolarov pogadja stativu...realno jucerasnju tekmu je izgubio Djukic jer je stavio Bastu da igra

1)Jankovic je stavljen na levu stranu,on i Kolarov su i dobro drzali tu stranu u principu,ali poenta je da je Jankovic bio desno onda bi i nasa desna strana bila mnogo opasnija,i samim tim buduci da smatram Jankovica boljim od Drentea,ili bi bila situacija Jankovic sa njihovim levim bekom 1v1 stalno i Drente takodje sa Rukavinom ili bi Jankovic naterao Drentea da malo aktivnije ucestvuje u defanzivi(a bas to mislim da bi se to i dogodilo)

leva strana sa Z.Tosicem i Kolarovom bi defanzivno i poziciono isto odlicno odradila posao,posto onaj gari desno i nije nesto opasan,a kao sto sam vec rekao,leva strana Holandjana bi izgubila na ofanzivnosti da je Bole igrao desno

Basta je jos jednom dokazao da je najveci degen od igracha i da sam jos jednom u pravu,samo je svima trebalo 2 godine da shvate da nema nista od njega

Rukavina ocajno odigrao,Drente mu slomio kichmu bar 6 puta,njegovi igrachi su dali 3 gola,tako da ono,tuga i jad:(

Sve u svemu,koliko god su svi lose odigrali,Rukavina i Basta su van konkurencije,s tim sto sam to od Baste i ocekivao

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

[20:54] <darko> shoosh shta mislish o ovome

[20:54] <darko> shto bosko igra levo

[20:54] <darko> umesto tosica, a basta desno ?

[20:55] <shoosh> pa jel si video kako je odma demonstrirao silu

[20:55] <shoosh> :D

[20:55] <darko> :))0

[20:55] <shoosh> bole

[20:55] <shoosh> mislim

[20:55] <shoosh> :)

[20:55] <darko> da

[20:55] <darko> ali mislim da se nece bash snaci levo

[20:55] <darko> valjda greshim

Link to comment
Share on other sites

Prosto mi zao tog Baste. Chemu on sluzi, a pritom i ne radi?

Masa se zasitila njegovih plavih loknica, i sad konachno izlazi na povrshinu da dechko jednostavno ne ume da igra. Bez ikakvog hejta ili navijachke ostrashcenosti - momak treba da ide u shkolu fudbala, da probaju da mu nadju neshto shto moze da igra, ili da se preorijentishe na neku drugu delatnost dok josh nije kasno.

Daleko od toga da je on kriv za ono juche, samo je bolno ochigledno koliko je beskoristan... trudio se jebote, pokushavao je da glumi Duljaja, da bude koristan na sve strane, al' jednostavno mu ne ide. Ne ume da dribla, ne ume da centrira, nema igru u skoku... samo baza okolo i fejluje fudbal. :(

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

sta kenjate sada svi o basti???

kada je igrao svi ste bili u fazonu "U JEBO TE, OVO JE NOVI NEDVED, BASTA SRPSKI NEDVES OMG!!!!"

cim je krenuo losije da igra (posle loma ruke se realno nikako nije vratio u red, sem u drugoj polovini ove sezone koju je odigrao iznad proseka) svi "BASTA RETARD TREBA GA SPALITI NA LOMACI"

ja i dalje tvrdim da je on najbolji desni bek nase lige, ako ne i reprezentativni uzor!

samo cekamo da ga krene, da poveze par dobrih utakmica, da stekne samopouzdanje koje je definitivno poljuljano...

samo cekam da krene ponovno normalno da igra pa da vas vidim sta cete onda pisati o njemu...

kapu dole jedino gruji koji ga pljuje od kada dolazim na ovaj forum ....

Link to comment
Share on other sites

Vidi ga Chustasha shto je zapenio... nije ni on imun na Bastine loknice. [:D]

Lawl @ "srpski Nedved". Takve gluposti samo nashi novinari mogu da smisle... dechko je izvikan i debelo precenjen.

i dalje tvrdim da je on najbolji desni bek nase lige, ako ne i reprezentativni uzor!

A ja tvrdim da si ti najruznije pile koje sam ikada video.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

kad je basta dobro igrao, i ko ga je hvalio ? [:D]

igrao covek, bas pre te povrede sto sam spomenuo... u to vreme dosta se klubova interesovalo za njega..a i realno je ubijao po desnoj strani, dok treneri nisu poceli da eksperimentisu sa prebacivanjem na krilo..

PA SVI REDOM SU GA HVALILI, POCHEVSHI ODAVDE, DA, DA, SA TVOG CENJENOG NAM RURA!!!

Vidi ga Chustasha shto je zapenio... nije ni on imun na Bastine loknice. [:D]

Lawl @ "srpski Nedved". Takve gluposti samo nashi novinari mogu da smisle... dechko je izvikan i debelo precenjen.

A ja tvrdim da si ti najruznije pile koje sam ikada video.

wule se javi jednom u 100 godina i odma baci hejt... ni da pozdravi vec odma po principu DA MU JA POKAZEM KO SAM I STA SAM!! de si bre wulfsone, sto te nema na #rur-u ???

NAJRUZNIJE, AL SAM U PRAVU !!!

Link to comment
Share on other sites

Ne, nisi.

Dečko je pustio kosu od kada su ga u Žurnalu (merodavan list, svakako) poredili s Nedvedom, ali ni to nije pomoglo da zaigra kao čovek.

Ako je on najbolji desni bek naše lige, bolje da svi prestanu igrati fudbal i prebace se na boćanje.

Kakav bre Basta, ja mogu da potpišem da ga pljujem od kada znam za njega, a svako ko ga je ikada veličao, nema pojma o fudbalu.

Nažalost, i ti spadaš u te (nhf). Žao mi je što to moram da ti kažem, ali ne znaš, brate.

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

Samo kad ti Lazo znash..

Dalje, Basta mozda nije u nekoj formi, al nije on juche jedini igrao. Jel on kriv shto je bila odbrana shuplja, ili za crveni kolarova, ili za ostale promashaje, kojih je bilo?

Kolko je glupo optuzivati jednog choveka, kad je rezultat bio 4-1, i mogao da bude veci.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...