Jump to content

Leptirić 2


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahahahaa wulfi je brutalan =o))

a vudu je fasciantan zaista, dolazi solo da se raspravlja sa 10 ljudi koji imaju argumentovano oprechan stav njegovom i onda josh cmizdri....nezrelo krajnje...

+sto mislim da je namerno ovo uradio da bi sklonio dotichnu raspravu sa sa foruma gde je moderator gospodin "sluchajno-brishem-postove-i-manje-sluchajno-rejpujem-assove" ;o))

Link to comment
Share on other sites

a vudu je fasciantan zaista, dolazi solo da se raspravlja sa 10 ljudi koji imaju argumentovano oprechan stav njegovom i onda josh cmizdri....nezrelo krajnje...

Više sam argumenata pročitao u tredovima gde se hejtuje mara nego u Fallout temi.

Link to comment
Share on other sites

ahahahaa wulfi je brutalan =o))

a vudu je fasciantan zaista, dolazi solo da se raspravlja sa 10 ljudi koji imaju argumentovano oprechan stav njegovom i onda josh cmizdri....nezrelo krajnje...

+sto mislim da je namerno ovo uradio da bi sklonio dotichnu raspravu sa sa foruma gde je moderator gospodin "sluchajno-brishem-postove-i-manje-sluchajno-rejpujem-assove" ;o))

auh, pa to je jednom bila greska omg :) a nije da sam izbrisao nekakav trud nastao implozijom suvog vuduovog intelekta vec klasichan oneliner koji ma koliko vudu to zeleo nije nikakav argument za raspravu

eno ga sad opet ce da zapochne argumentovanu raspravu i kad bude opet pwnd ce da nama svima kaze kako smo noliferi jer se palimo na ascii grafiku :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

E dži, nhf ali ne kenjaj više. Svi moji onelineri su odgovori na ultra glupe postove gde neko pokušava da svoje subjketivno mišljenje progura kao jedinu i pravu istinu, bez ikakvih dodirnih tačaka sa nečim što se zove realnost i objektivnost. Znači dođe neko nadrndan i frustriran, seti se da mu se nije svideo Oblivion, i onda onako fino zašlajmari celokupan serijal i sve što je izašlo iz razvojne firme. Ili dođe neko i krene da kuka kako nema dubokih i dugačkih igara, a usput spomene da igra npr. Two Worlds koji nema veze s dubinom i dužinom.

I nemojte molim vas više da me pwnujete, posle vaših neverovatno mudrih objašnjenja o tome kakvo izvođenje i dušu neka igra treba da ima, samo sam jasnije uvideo koliko je Fallout govno i da ne vredi ta dva CD-a što sam potrošio na njega.

Promašili ste deceniju, promašili ste zanimaciju koju ste izabrali, prestanite sa igranjem video igara i pređite u npr. komentarisanje filmova, tamo je izuzetno plodno tlo za nametanje pogrešnih stavova drugima.

Link to comment
Share on other sites

uu neko se iznervirao :)

fora ja što svi pljuju igru koja im se ne svidja a ti primas to previse subjektivno

sorry sto svi pokazuju prstom na tebe kao da si gubav, ti si sam kriv za to.., ko te tera da zalazish u tred koji je o igrama koje ne mozes da skapiras i pljujesh ih i onda se bunis sto te svi trpaju

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Terash me da prekrshim moje danashnje pravilo da postujem samo u slikama...

E dži, nhf ali ne kenjaj više. Svi moji onelineri su odgovori na ultra glupe postove gde neko pokušava da svoje subjketivno mišljenje progura kao jedinu i pravu istinu, bez ikakvih dodirnih tačaka sa nečim što se zove realnost i objektivnost. Znači dođe neko nadrndan i frustriran, seti se da mu se nije svideo Oblivion, i onda onako fino zašlajmari celokupan serijal i sve što je izašlo iz razvojne firme. Ili dođe neko i krene da kuka kako nema dubokih i dugačkih igara, a usput spomene da igra npr. Two Worlds koji nema veze s dubinom i dužinom.

Which one am I? I can't tell. :(

I nemojte molim vas više da me pwnujete, posle vaših neverovatno mudrih objašnjenja o tome kakvo izvođenje i dušu neka igra treba da ima, samo sam jasnije uvideo koliko je Fallout govno i da ne vredi ta dva CD-a što sam potrošio na njega.

Lawl, Vudi, shvati da to shto se tebi svidja jednostavno nije RPG. Mis'im, upravo si rekao da je najbolji RPG EVAR!1!!1 govno, a pritom tvrdish da je do jaja neshto shto se pre moze svrstati u FPS, a sa klasichnim vidjenjem RPG-a ima veze samo utoliko shto ima statistike i vanila fantasy setting. Meni je drago shto si ti lichno, iz nekog neobjashnjivog razloga uzivao u toj igri, you are my frieeeeend and I want you to be happy [:D], ali to nije RPG i pogreshno je shto RPG zanr posmatrash kroz izoblichenu prizmu Obilibolonoa.

Treba tebi jedno dobro deprogramiranje, da te otrgnemo iz shaka Bethesda sekte... [:D]

Promašili ste deceniju, promašili ste zanimaciju koju ste izabrali, prestanite sa igranjem video igara i pređite u npr. komentarisanje filmova, tamo je izuzetno plodno tlo za nametanje pogrešnih stavova drugima.

2003186814429989392_rs.jpg

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Which one am I? I can't tell. :(

Ovaj put nijedan, ali polako, ima vremena :)

Meni je drago shto si ti lichno, iz nekog neobjashnjivog razloga uzivao u toj igri, you are my frieeeeend and I want you to be happy [:D], ali to nije RPG i pogreshno je shto RPG zanr posmatrash kroz izoblichenu prizmu Obilibolonoa.

Is not!

Link to comment
Share on other sites

no ura ghay!

L2P ur class, n00b!

NERF WARLOKCS!

Nego, jedna legitimna primedba. Ovaj novi forum nishta ne valja. Uopshte nije kompatibilan sa Operom 7. 90% stvari mi ne radi, a i deshava se da sve crkne odjednom. Vratite se na stari, plz kthxbye!

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

...Ili dođe neko i krene da kuka kako nema dubokih i dugačkih igara, a usput spomene da igra npr. Two Worlds koji nema veze s dubinom i dužinom...

This is me, this is me!!! [:D]

Glasam protiv Leptirica2, prvi je bio dovoljan *2 dana ban* a svoj glas podrske dajem inicijativi deprogramiranja voodoo_-a. Imamo dva puta ka cilju. Ili ga teramo da igra Oblivion, ST:L itd. dok mu se ne smuci *dug proces po svemu sudeci* ili sok terapija, vezemo ga za stolicu i pustamo na video bimu slike iz igara. Na svaku Oblivion ga drmnemo strujom, pospemo ledenom vodom itd. a na svaku drugu ga pustimo na miru.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...