Jump to content

RUR majice


Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napravimo novu robnu marku RUR!

..posle 5 godina na nekom levom forumu:

Daki: Ma koji ste vi n00bovi i kloshari, CK, D&G (i kojevetjmarke) su totalno passe, oblachim se sad iskljuchivo u RUR-u. A tek shto im je novi parfem dobar RUR Power! Igrash wow 48 sati i dalje lepo mirishesh!

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Dobra ideja dz :)

@ atomic - ne brini se, tvoja majica je na sigurnom mestu :) poslacu ti ja broj racuna, to nije frka, nego sta cemo za to preuzimanje?

@ svi ostali - videcu malo da pogledam pokoji primerak i nekih drugih majica (iako ove deluju dovoljno kvalitetne) pa nije nemoguce da u narednoj turi bude drugacjih modela plus raznih boja. Ali to cemo jos videti.

Link to comment
Share on other sites

aiiii, zar mozete i da pomislite da se skupljaju?

rur majice su napravljene od specijalnih vlakana koje ne samo da se ne skupljaju pri pranju, vec i zaceljuju izgrebane diskove i chiste sochivo cd-dvd uredjajima

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Ja prao par puta do sada i još uvek me ne steže... (lookin' at Kole teh Big ;) )

lol mozhemo se nadjemo sledeci rhh pa da vidimo u praxi...mozda pak brojevi nisu ujednacheni pa je tvoja majica ipak malo vetja? ko zna sve misterije univerzuma =o)))

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto se svi žale, ili šta su očekivali, kada je lepo rečeno kakav je model majice.

Meni je XL kul, na mojih 181cm dužina je super, širina isto, jedino ne volim taj tip rukava, ali sve sam to znao i pre preuzimanja.

Ej da, hvala Boletu (omg ovaj ima dušu :)) i Punzu što su bili dovoljno dobri da me istrpe dok mi stigne bas, kao i Greenu koji je insistirao da me vozi. Volim vas drugari. :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...