Jump to content

RUR CW


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bogami nakupicete se i veceras :D

ja idem na vrsacki rhh :D

au shushe brate kakve ti izgovore imash , da neveruje chovek ...

jedan dan mu se spava , drugi put ide na pijacu , eto sad ide na neki rhh neshto , shta god , a bre lepo reci da nemash pojma i da te je sramota [:D] [:D] [:D] [:D]

tu sam u 10 do 8 ... !

Link to comment
Share on other sites

dolazim i ja !!

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

mene je smorilo sve od pocetka, jer sam bio gladan non stop :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

e drustvo, imam ja jedno pitanjce.

Zahvaljujuci konekciji ivan - rev domogao sam se CS 1.6, pa sam ja to lepo instalirao pa bih probao da se igram sa vama. A posto je 50 strana topica ipak previse da citam da bih saznao detalje, interesuju me tri kratke stvari:

1. Koji server treba da upisem da bih dos'o do vas?

2. Koji je server za teamspeak?

3. I jel to kao "organizovano igranje" samo petkom, posto mi to ne odgovara zbog rhha.

Nisam igrao counter btw jedno 5 godina, pa ce mi bas ovo lepo doci da se prisetim :)

Link to comment
Share on other sites

@laki

na ovo shto je neo the odbojkash rekao, da dodam da igramo skoro svako veche. eventualno preskochimo subotu ili neki dan kad vetjina ljudi ima obaveze ove ili one vrste.

i ne brini za rovitost. vetjina nas puca ko na svadbi. a ovih par pro mozgova rasporedimo medju timovima pa su skoro sve partije tesne :]

edit:

rurcw je pass i na rur kanalima na TS-u, ako passa bude bilo to jest.

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

ma shto je mnogo previshe je ... to smo se garant napalili zbog preksinotj shto smo igrali 5 mapa , pa smo valjda sinotj morali 7 i to josh sa 15 igracha ...

mislim lepo je to shto je toliko ljudi doshlo i bash bi mogli o5 tako da se organizujemo , al ne bash tako puno :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...