Jump to content

RUR CW


Recommended Posts

Znaci prve dve ekipe koje se organizuju igraju u subotu, dajte samo da pocnemo...i ako ne moze neko da igra tu su rezerve tj ljudi koji ce da popune rupe...mislim da je najbolje da se termin rezervise unapred pa ko moze moze, ovako uvek ce neko da tetki nosi lek ili nesto tako podjednako bitno te nece moci da igra ;)

Moja ekipa ima 3 spremna igraca i cekamo kalimera koji je u zemlju propao, Santa nam nije tu za vikend ali je rdy od ponedeljka

btw humba sinoc sabio igricu, Atomic demonstrirao uber sniper skill, a SandzakHawk pokazao da ce biti tough zamena za koga god :)))

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da je najbolje da se sto pre odrede satnice za sve meceve i da to uradi organizator, jer se realno nikako necemo dogovoriti drugacije :) Mnogi koji igraju zajedno se uopste ne znaju ili bar ne kontaktiraju medjusobno inace

Takodje, predlazem da se sve to izdesava u sto kracem roku, tipa max 10ak dana ... jedostavno ako ove CW varijante budu trajale predugo razbezace se ljudi samo tako daleko pre kraja.

Link to comment
Share on other sites

evo ja mogu da kazem da sam sakupio 4 igraca i mogu da iskoristim jednu rezervu i da mi mozemo da igramo u subotu, ko hoce sa nama tj ko moze?

unkind ako mozes rezervisi odmah termine u ponedeljak i utorak isto od 21 naravno samo ako su slobodni

fml

Link to comment
Share on other sites

evo ja mogu da kazem da sam sakupio 4 igraca i mogu da iskoristim jednu rezervu i da mi mozemo da igramo u subotu, ko hoce sa nama tj ko moze?

unkind ako mozes rezervisi odmah termine u ponedeljak i utorak isto od 21 naravno samo ako su slobodni

cek, jel igra i u subotu od 21h ? ili od 19? ovo isto me je zbunilo :)

ajde najbolje igrajte vi onda u subotu lepo s kim vec trebate, i odredi nama i nasim protivnicima taj ponedeljak ili utorak, a preostali par gurni u ono sto ostane :)

Link to comment
Share on other sites

cek, jel igra i u subotu od 21h ? ili od 19? ovo isto me je zbunilo :)

ajde najbolje igrajte vi onda u subotu lepo s kim vec trebate, i odredi nama i nasim protivnicima taj ponedeljak ili utorak, a preostali par gurni u ono sto ostane :)

e sandzak hawk ce sutra da nam obezbedi server kojem mozemo da pristupimo kad god ;)

tako da moze svaki dan da se pika :)

fml

Link to comment
Share on other sites

Aj brate budi dobar kao shto si lep pa sve lepo napishi sa satnicama i ostalim infom.XBA/\A :)

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

unkind ako mozes rezervisi odmah termine u ponedeljak i utorak isto od 21 naravno samo ako su slobodni

Znachi da ne rezervishem?

mozhda mi mozhemo Dejane?

Tj ja mogu, treba videti sa ostalima ;)

Ja ne mogu u subotu i nedelju... od ponedeljka mogu ,pa nadalje...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

verujem da vikendom nikome ne odgovara, sto bi znacilo da radnim danima od 21h pa na dalje moze svako da ucestvuje. samo da se dogovorimo za dan, evo moze ponedeljak kao eksperiment. prve dve ekipe koje se prijave mogle bi da ucestvuju, ako ne u full-u onda mogu rezerve da ulete ^ ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...