Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Cestitke kolegi terionu sa zeljom da pojebe sto vise koleginica.

Zahvaljujem kolega, ne bi trebao biti problem... nisam spavao 3 dana smishljajutji zhvaku, its buletpruF god damn it!

- koleginice, koja ste bili na listi?

- bila sam...

- E PA JA SAM BIO PRVI!!!

.

..

...

.... squeeze

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobio sam desetku i pohvalu za projekat turisticke luke beograda. Posto sam ovaj projekat nisam radio do krajnjih granica profesionalno odradjenog projeka (tipa nisam, kao prosle godine za jedan ispit gledao kolika je udaljenost wc sholje ili trokadera (hemijske otpadne wc sholje) od kanalizacione vertikale, crtao svaki detalj konstrukcije, izracunavao cenu projekta) mislim da cu uzeti formu sa ovog projekta i tehnicki je razraditi....

btw video sam pesmu na faksu....ili je bio nesto neraspolozen, ili je jednostavno, razumljivo, bio umoran od arhitektonskog zivota.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

NS verovatno. Ta dva faksa, u bg-u i ns-u se dosta razlikuju iako se isto zovu, jer oni, pogotovo pre ove debilne bolonjske konvencije, nisu uchili ni 10% nashih tehnickih predmeta. Njihov faks je bio cistiji, lakshi i umetnickiji od bg faksa. Nisam dovoljno pametan da kazem sta je bolje od te 2 opcije.

o chemu ti to pricash vudu?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

yay bio na ribljoj chorbi sa ortacima odmah posle posla na nekoj maloj adici na savi plus ubio neka dva tochena piva i oshamutio se doshao kuci otkuntao i sad cu kao da uchim :P

sinoc se oshashavio od 0.7 talijanskog rizlinga od nekog lika iz sremskih karlovaca, ne secam se da me toliko udarilo neko vino skoro (a plus je bilo i ruzno)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Stigoh kutji ... nesto sam bio bas umoran, a posle svrnuo do Menhetna da pustaju na mene onu vodenu paru / rosu / stagod, hajlajt veceri. Ne bi me cudilo da sam delovao kao da prvi put vidim televizor ;) Mada su me pripremili, pa se nisam strecnuo :)) Sad mislim da bih opusteno mogao da legnem da spavam :)

Link to comment
Share on other sites

dobio sam desetku i pohvalu za projekat turisticke luke beograda. Posto sam ovaj projekat nisam radio do krajnjih granica profesionalno odradjenog projeka (tipa nisam, kao prosle godine za jedan ispit gledao kolika je udaljenost wc sholje ili trokadera (hemijske otpadne wc sholje) od kanalizacione vertikale, crtao svaki detalj konstrukcije, izracunavao cenu projekta) mislim da cu uzeti formu sa ovog projekta i tehnicki je razraditi....

btw video sam pesmu na faksu....ili je bio nesto neraspolozen, ili je jednostavno, razumljivo, bio umoran od arhitektonskog zivota.

Ma bio sam bash umoran, prethodnog dana sam imao odbranu studija iz AK, servisna stanica (i ja dobio 10), a bio neraspolozen (feat. umoran) zato sto su nas nesto drkali svi redom toga dana, i profe i asistenti, Ana Radivojevic zasluzeno i Braca Ilica zbog neke gluposti, jebao ga ja. Jos me je pozvao da mu budem demonstrator na konstr. sistemima i studiju iz ak sledece godine.

at menadzer: studiram arhitekturu u beogradu... sa jos pola ovog foruma.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Sve uber arhitekte na forumu :)

Upravo se vratio sa Transformersa, upoznao se sa jednom do jaja ribom na premijeri, dala mi svoj mobilni, al' poshto sam ozenjen sa decom nece nishta od toga biti. Neka, glavno je da ja znam da sam josh uvek u formi, heh [;)]

LM, film je zakon (bar meni) - dva i po sata odlichne zabave, finim foricama i dobrom ribom u glavnoj ulozi [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

jebi se ajvane, kukam za jednim userbarom u signi cirka 3 meseca...

@ thread

pravim neki mIRC addon, mali quote sistem...

i tako, still got it, i drago mi je zbog toga.. mislio sam koliko dugo nisam pravio nista, da sam ispao iz forme mega, kad ono trt.. i dalje sam ubergenije [:D]

osim toga, sutra ubijanje od strebanja, posto je prekosutra ispit, i jebo konj sokola (©), ako polozim, i ako sam polozio ovaj od danas (a treba da jesam), VISE NEMAM NIJEDAN ISPIT :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

danas sam se smorio ko bulja i znojio ko lud...

odoh u krevet da se naspavam

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

jebote,ugasili mi broj,mogu samo da primam pozive,kako ce ovo da se odrazi na rachun,pozitivno ofkors :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...