Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ustao, boli me metar oko glave...

cirkam kafu, cekam da se malo zagrejem do neke poluradne temperature, pa kao krecem da strebam..

mada, u stanju u kom sam, sam bog zna na sta ce to da lici...

inace sabiram utiske od sinoc, i moracu da se konsultujem sa ljudima koji su bili tamo sta se sve, i kojim redom izdesavalo...

maglicasto ftw [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahhh kako dobar rejv sa josh boljom ekipom. a znash da je dobar kada se vratish u shest ujutru sa kezom od uveta do uveta do nosa

ne pamtim da sam se ovoliko smejao skoro =)

a sad opet neki rostilj \o/

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jesi ti bio sinoc na Krstu ispred pozorishta sa ne znam kim ili sam ja bio mnogo pijan pa sam se istripovao?

bogami si mislim bio mnogo pijan, jerbo sam tade bio na Banjici/Rakovici, ne znam kako se uopste taj deo grada zove. Ali umem da odem i na krst, pa nije neobicno da si me vid'o, a mog'o si i da se javis, cisto da vidim i ja tebe :))

Ustao sam jutros oko 9, pa kao, ajde jos malo, i onda sam spavao do sad :) Sad kod babe na klopu, a posle moram da raduckam svasta nesto. Mozda odem do Home marketa da vidim dal' imaju neke sholje i tanjire.

Link to comment
Share on other sites

Jeo sam, idem malo da dremnem. Mrzim kad se napijem pa zaspim u pola 6, a onda se probudim u 10...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

koji ste hejteri..

brate, nismo hejteri nego je has bio mnogo loš

Ako se radi o onom turskom rostilju blizu shisha stvarno je tuga,ono meso realno nije ni za pse

jap, to je taj

Link to comment
Share on other sites

pa taj rad. cak i ja, koji u zivotu nisam bio u fazonu "e losh has", jer se sve da pojesti, mogu da kazem da je prilicno fush...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Kako je dobro bilo na Diorami da ne verujete :))))

Znachi likovi su svirali oko DVA SATA I 45 MINUTA

Samo shto je uzhasna ona Akademija shto ne stave neku klimu znachi ispustila sam 5 litara znoja.

oO

 

Link to comment
Share on other sites

pa taj rad. cak i ja, koji u zivotu nisam bio u fazonu "e losh has", jer se sve da pojesti, mogu da kazem da je prilicno fush...

Ja tamo nisam bas davno jeo, ali ona piletina kao malo ljutkasta uopste nije tooooliko losha. Iako je realno shish shish i tu nema puno price. Nije najbolja stvar u gradu, ali mozda su se isfusharili u medjuvremenu.

A kad smo kod topica, skuvao sam sebi Pu Er, a pre toga sam kupio onaj masazher za noge ... koja uzivanjcija ljudi moji, ne mozete da verujete :) Ima one kao "iglice" i magnete, mod koji greje vodu, mod koji pravi mehurice i vibrator (da izvinete). A mogu se kombinovati i sva tri zajedno.

Link to comment
Share on other sites

dule, daj testove lol [:D]

da vidim koliko sam ogrez'o u pivo \m/

jebiga, nije bila moja knjiga...ali ako naletim na nesto okacicu vam ovde da vidite koliki ste komani:)...btw, malo da prodje vrucina pa palim za bg polako...valja otici do faksa malo...u kafanu:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sad chitam na nekim forumima da je bilo neko sranje na ETF-u. Al bukvalno [roflmao]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...