Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ufff naspavah se ,barem malo... u poslednjih 15 dana nisam spavao ovako slatko... ali opet me jbno probudila vrucina... al opet je lepo... odo se tushnem,has,i odo da bacim pare u mrtvi bondjorno....

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bemti skurc, kad covek ni ne moze da uziva u cinjenici da je dao iz prve prezajeban ispit.

jebes ti sve ovo, palim ja sam u kafanu na pivo.

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

lol prvi duži izlazak posle mesec dana, i to na ispit. video sam ramba i soad girl u mračnim holovima etf-a.

al bi bilo fino da položim ovo, pa da mi se vrati samopouzdanje, pa da se osećam bolje, i da za promenu krenem da dobijam na kilaži. pojavljuju mi se prvi zdravstveni problemi zbog ovog studiranja, nije baš prijatno.

Link to comment
Share on other sites

Danas idem po svedochanstvo, pa moram neshto za pasosh da se cimam i tako...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

^Nije, ako dodas "josh" izmedju mi i 100.

Izmuchio sam se sinoc na RHCP neverovatno. Ali, sve u svemu, vredelo je. Opshirnije na topicu u muzika podforumu.

Sad blejim, igram neshto, sutra treba da mi upishe ocenu iz engleskog i kraj za ovo leto. \o/

Link to comment
Share on other sites

Al' je zahladnelo, covece ... ko bi rek'o ... a ni ne secam se da je padala neka mnogo velika kisa sinoc, samo jutros hladno (a pasce i kisa najverovatnije). Srecom pa nemam nestpuno obaveza da moram da se petljam po gradu, osim nekog sastanka u 14h.

Link to comment
Share on other sites

Jurim stubove/bandere po Barichu...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ah, sve sam sredio, samo josh pasosh da izvadim i cao. Btw, jebem ti 4 iz elektrotehnike :(

A mogao sam biti 4.00 :(

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Al' je zahladnelo, covece ... ko bi rek'o ... a ni ne secam se da je padala neka mnogo velika kisa sinoc, samo jutros hladno (a pasce i kisa najverovatnije). Srecom pa nemam nestpuno obaveza da moram da se petljam po gradu, osim nekog sastanka u 14h.

POD HITNO, ali pod hitno na neko podmladjivene :)

Te ti je malo vruce, te ti je malo ladno. Jos da se uplasis promaje, i kraj !11!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dok sam studirao uvek sam sedao kod tih sto su nespremni da prepisem, to su ono najzesci streberi :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

POD HITNO, ali pod hitno na neko podmladjivene :)

Te ti je malo vruce, te ti je malo ladno. Jos da se uplasis promaje, i kraj !11!

Ma nije da se ja zalim, nego me smara. Jedino sto zaista ne volim je kisha kad pada, to mi bas smeta jer sam posle skroz mokar :)

A sto se vrucine tice, opet mi nije problem zbog vrucine kao takve, nego se mnogo znojim i onda vonjam a i izgledam kao da sam sa skele sishao kad udjem negde gde je klima ;)

A sad idem da uzmem nes neki da popijem, spavao sam puno sinoc pa mi se sad jos spava ;)

Link to comment
Share on other sites

ne pamtim kad sam bio ovoliko nespreman za ispitni rok.... kasnije idem da polazem istoriju umetnosti i polozicu samo ako me prosere.

joj to i mene jos ceka, a sve odlazem, imam fore do, mislim, 19.7. svake srede i cetvrtka mogu, ali ja cu to ostaviti za poslednji dan, znajuci sebe...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...