Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Lechim rane junachke od jucherashnjeg uzivanja na Adi. Ono u kancu, klima na 20, mokar peshkir na ledja i udri...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uplatio net , malo da danem dushom od vrucine pa aj na strebanje.... bem ti zivot...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

bio u upravi carina da se raspitam kako da postanem carinski agent, ali cu izgleda morati da registrujem firmu za poslove medjunarodne spedicije, samo neko drkanje i uzimanje para.

ali kad to odradim, bice velika usteda, spediteri caos ^ ^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ne izlazi mi se iz kancelarije...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

prochila sam jako ali JAKO morbidnu temu..

glava me jako ali JAKO zabolela..

IZBRISANE SLIKE SA CD-RW !!!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

IZBRISANE SLIKE SA CD-RW !!!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

IZBRISANE SLIKE SA CD-RW !!!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

Na cd-rw imao sam preko 200 slika.To su slike od mog sina Nemanje koji je imao 13.god.i koji je preminuo zbog bolesti pre 10-tak dana.Na tom disku hteo sam da dobacim jos 15 slika( kako lezi u sanduku),i najverovatnije da sam umesto zapisi slike pretisnuo dugme za brisanje.Vise nema nijedna slika na disku osim tih zadnjih 15.Postoji li ikakve sanse da se predhodne slike povrate???Necu ni da govorim koliko mi to znaci.Ne pitam za cenu samo da se to sredi,ovde ili u inostranstvu.MOLIM ZA POMOC !!!!!!!!!!!!Zoran iz Leskovca.

jbn krstarica..

i jbn podforum beograd..

odoh da prilegnem..

oO

Link to comment
Share on other sites

obicno popodne na netu, i savrseno mesto za cupanje iz konteksta na milom nam #rur-u :

[17:23:14] <Junkie> oces da ga uvelicam ili samo centriram?

[17:23:20] <@highl1> pa moze malo da ga uvelichash

[17:23:21] <@highl1> i centrirash

kako covek da ih ne voli <3

[^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Cekam sutra da prorade banke da vidim da li su mi odobrili kredite hold your thumbs ppl ;)

:(

administrativne zabrane, libor, euribor, EKS, NKS, solidarni jemac, anuitet, PIO obrazac, potvrda o privatizaciji!?, Kreditni Biro, stopa rasta cena na malo, uvecanja po osnovici, prosek plata, odgovorno lice, isplatne liste, izvod iz APR-a od firme, anex ugovora, relevantni akti banaka ...

bottom line ne mozes da dobijes kredit a da nekako ne ispusis.I to je pozeljno da imas overen sertifikat da si placao poreze na pusenje u zadnja 3 meseca.

Link to comment
Share on other sites

Proveo sam na faxu malo manje od 5h chekajuci da mi profesor upishe ocenu iz rachunovodstva. Smorio sam se gadno, skuvao se josh gadnije... A hteo sam da stignem i na Adu. Al` dobro, josh engleski u chetvrtak i dosta od mene za ovo leto.

Sutra na RHCP \o/

Link to comment
Share on other sites

Posle malo manje od 2 godine ponovo sam instalirao Doom 3... Jebem ti sve... Josh sam prestravljen...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

kakva smorina, moguca kisha sutra na pepersima :(

a taman se iscimao da napravim vremena za njih i plus nabavio kartu za male pare i plus drustvo i plus prevoz do tamo... ne moze sve da bude savrseno pffffffffffffff

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bio na Adi ceo dan.Dosao sam oko 6 sad sam se istusirao...

Ponekad se pogledam u ogledalo i uplasim se od lika kojeg tamo vidim...Pocinjem da se plasim da cu svoje probleme krenuti da resavam sekirom i srafcigerom...

Satan's coming 'round the bend

People running 'cause they're scared

The people better go and beware!

No, no, please, no!

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...