Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Videh te u Kneza Milosha :P

To je sasvim moguce :) A ako igramo tu igru "video sam te" onda sam ja video danas Formicu na starom Difu! :)

@ topic - okupao sam se jer sam mnogo bio znojav, sad imam nekog poslica pa da gledam taj famozni basket :)

Link to comment
Share on other sites

juce ovde je bila parada Gay Pride 2007, bilo uzivo juce ukljucenje na tv.

zajebavanje, bilo vise strejt ljudi nego njih...

love parade nije dobio termin u Berlinu (pu, Nemci) pa su morali da traze drugu lokaciju.

essen 2007, dortmund 2008, bochum 2009, duisburg 2010, gelsenkirchen 2011

sada ja se pitam kako su dobili termin gejevi, a love parade ne? pa prosto, racunali su i od love parade nemaju koristi, ili oni to misle.

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

Bio kod devojcice na selu, orezivao voce lol i pregoreo :) Shvatio sam da je van Bg-a sasvim dovoljno 3 dana. Da se lepo odmoris u miru, zelenilu i tisini i onda shvatis da ti postaje dosadno. Cekam sutra da prorade banke da vidim da li su mi odobrili kredite hold your thumbs ppl ;)

Link to comment
Share on other sites

Veceras je bio koncert Julijana Rahlina u SC-u. Svirao je 8 godisnjih doba (prvo prolece od Vivaldija, pa prolece od Pijacole, itd.). Onda je izasao na tri bisa. Na prvom bisu je svirao Bahovu sonatu za violinu u spomen skoro preminulom Rastropovichu. Nesto najdivnije sto sam cuo u zivotu.

I posle toga meni neko da kaze da sam muzicki zadrt. Pha! Srecan sam sto sam zadrt jer ko ovo nije cuo, nikada nece moci da pocne da shvata sta je muzika.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Nashao kornjacu u bari gde su mi koi. Kako je dospela u naselje puno kerova i machaka + saobracaj ne znam, a josh manje kako je upala u ogradjeno dvorishte...i bash se odlucio da je raketiram ali sam se sazhalio kad sam je video kako se koprca u ruci. Odnecu je na Palic ili gde vec ima neka bara pa nek tamo terorishe.

Nekako sam uspeo da ozhivim neki polu osusheni bambus, ako sve bude ok bice dobar dekor za sobu.

Link to comment
Share on other sites

da li jos neki nesrecnik pored mene sutra mora da ide u skolu? shmrc

Ja moram na fax, da mi upishe ocenu iz rachunovodstva, jel se to vazi?

Najboljoj ortakinji rodjendan, ishao na neku vecheru u to ime, sledeci petak ili subotu idemo na Ambis da proslavimo, tradicionalno. Svake godine se provedemo carski...

Igram dotu sad neku malo, pa na kunt.

Link to comment
Share on other sites

Da ti ja lepo Lazo odma kazem, nema ti od tog posla nishta

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kontao da iscimam dzankija da cepamo malo Djavola, al posto se on ne odaziva (sisoje :*), resio sam da (posto sam skinuo fallout 1 i 2), instaliram keca, i pocnem da igram, posto nikad pre nisam :)

tako da, eto i mene uskoro u prici neki covek vs ostali coveci [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

kontao da iscimam dzankija da cepamo malo Djavola, al posto se on ne odaziva (sisoje :*), resio sam da (posto sam skinuo fallout 1 i 2), instaliram keca, i pocnem da igram, posto nikad pre nisam :)

tako da, eto i mene uskoro u prici neki covek vs ostali coveci [:D]

mislish da je ovo promaklo budnom oku mom :P

srami se igrash tu neke djavole a nisi odigrao prvi masterpiece ;)

bio na nekom finom rostilju, po drugi put za danas

lep dan

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Setio sam se da mogu da slusam radio stanice preko neta (setim se ja toga tako svakih par meseci) pa sam srecan uz radio Kiss Deltu (ko zna zna ;)). Pored toga sam uzeo da popijem neki nes (inace ne pijem kafu) samo da me razbudi jerbo sam leg'o sinoc oko 3 a ustao u 6, a sve da bih otisao kod majstora na redovan "pregled" automobila. Sve je u redu sa istim, kuc, kuc, kuc.

Sad nesto jos da zavrsim, sutra sam ceo dan posvecen koncertu RHCP-a, od jutra do posle koncerta :) A zabavno je sto kazhu da ce biti oluja i opste ludilo, nadam se da su ovi iz Indjije kupili pokoji onaj protivgradni top :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...