Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ustao, cirkam kafu...

kontam da napisem jednu mini puskicu sa nekim groznim glupim formulama... o boze, kako je to strasno kad menadzeri uvuku diferencijale i integrale u svoje prljave male igre :\

elem, nesto kenjam po krstarici, i pogledam online timer... kad ono :

clipboard8jc0.jpg

imba...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Danas ce biti mada faking 33 stepeni sva sreca pa ne moram nigde da idem :) Dakle ono klima fantasticna trojka K.U.K. (Kafa/Ucenje/Komp)

Juce spikam nesto sa caletom oko vojske i pita me cale pa el si odlucio oces u civilnu ili regularno. Ja reko nemam pojma ono ipak je regularna 3 meseci kraca, moram da razmislim. Gleda mene cale i kaze vidim ja da ces ces ipak ti u civilnu ti bi se osusio 6 meseci bez internet-a [:D]

Link to comment
Share on other sites

Danas ce biti mada faking 33 stepeni sva sreca pa ne moram nigde da idem :) Dakle ono klima fantasticna trojka K.U.K. (Kafa/Ucenje/Komp)

Juce spikam nesto sa caletom oko vojske i pita me cale pa el si odlucio oces u civilnu ili regularno. Ja reko nemam pojma ono ipak je regularna 3 meseci kraca, moram da razmislim. Gleda mene cale i kaze vidim ja da ces ces ipak ti u civilnu ti bi se osusio 6 meseci bez internet-a [:D]

tuzno je kad ti to drugar kaze

ali kad ti to cale kaze onda si bas sjeban :/

jbg

Link to comment
Share on other sites

Danas ce biti mada faking 33 stepeni sva sreca pa ne moram nigde da idem :) Dakle ono klima fantasticna trojka K.U.K. (Kafa/Ucenje/Komp)

Juce spikam nesto sa caletom oko vojske i pita me cale pa el si odlucio oces u civilnu ili regularno. Ja reko nemam pojma ono ipak je regularna 3 meseci kraca, moram da razmislim. Gleda mene cale i kaze vidim ja da ces ces ipak ti u civilnu ti bi se osusio 6 meseci bez internet-a [:D]

[roflmao]

Upoznaj me s tvojim ćaletom. [jupi]

Mrzim ovu vrućinu, a hlađenje klima uređaja ne dopire do moje sobe uopšte. Noćas sam ostavio torent da šljaka, prevruće mi je bilo i da zaspim.

Ali dobro, bar zato leti ustajem još ranije zbog trčanja i slično, da bih izbegao vrućinu.

Link to comment
Share on other sites

Juche ceo dan bio na Adi, plivao dosta i pikao odbojku. Nocas uchio italijanski, malopre sabio ispit iiiii....

Uslov! \o/

Ostace mi jedan ispit za septembar...ili za januar, ili za kadgod, al` seva mi paja.

Sad bleja na gajbi, kasnije idem sa devojchicom do njene sestre u bolnicu, operisala koleno mala, ali ok je sve.

Kad bolje razmislim, bleja mi je do oktobra. Kul. [:)]

Link to comment
Share on other sites

po mojoj strucnoj proceni, pwnovao sam ispit :]

uostalom, kad covek napise nesto tipa "... tehnicko procenjivanje se bazira na aspektima..." u radu, kako da jebeno padne ?

[:D]

elem, rados'

a sad odo da spavam [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ne stizem ni da dishem... Ovaj posao je prava ludnica... Po nekad nije dobro imati vlast u svojim rukama...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

uostalom, kad covek napise nesto tipa "... tehnicko procenjivanje se bazira na aspektima..." u radu, kako da jebeno padne ?

[:D]

lako, ako profesor ne čita kurir? ;)

Link to comment
Share on other sites

nepolju je odvratno vrutje

napolju je neverovatno lepo, mislim da treba napraviti stambeni splav na savi il dunavu, uzhivanje na 34stepena =o)

ima dana kad familija pwns i sve zhivo sto trebash da uradish i odlozhish zbog iste je totalno bespredmetno

statore - ne samo sto ima bolnica sa netom (a ima), ima i drugih ustanova, tipa neka bogoslovija ili tako nesto pri SPC koji imaju kablovski 100mbitni net =o)) uostalom samo si 8h dnevno tamo, posle si gajbi za kompom =o)

Link to comment
Share on other sites

bila na bulevaru do sad i vodela me drugarica u extra kafic... jao, vec sam zaboravila kako se zove, uglavnom ima samo kafe i cajeva :)

btw, prodajem kartu za peperse. vise o tome u malim oglasima [:D]

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

statore - ne samo sto ima bolnica sa netom (a ima), ima i drugih ustanova, tipa neka bogoslovija ili tako nesto pri SPC koji imaju kablovski 100mbitni net =o))

Si sa amfilohijem zajedno uplodovao slike :)

Inace danas sam prvi put za 6 godina kombinacijom ranog ustajanja, vode, 2 klime (12 i 14-ica), restriktivnim ponasanjem i slicno, uspeo da odrzim da bude ladno u deusu. Mislim da sam oborio neki od zakona termodinamike,

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...