Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Treba da sacekam kevu koja dolazi za mora u onom cuvenom terminu izmedju ponoci i sest ujutru, pa zavisi kako majstor nagari :) Tako da cu iskoristiti priliku da pisem neke tekstove, samo se nadam da cu veceras makar jedno 3 sata sna uspeti da skupim :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisao jedan deo lektire, ostaje mi josh Kurnjikova (© debil iz razreda, IQ jednocifren)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Imam utisak kao da je tri popodne... ustao sam u 3 da bih sacekao kevu jer se vratila sa mora, to je bilo do cetiri, oko pola pet sam bio kod kuce i rek'o gde cu sad da spavam cuku-dve, ako legnem necu se probuditi do podneva, pa sam uzeo nesto malo da sredjujem, cistim i pisem poneki tekst. Tako da ce i danas biti veselo. 48h a spavao sam ukupno jedno 5 sati, tako da sad znam kako je dzankiju :> Mada je on jedan jedini.

Sad cu da uzmem neki crni chaj da popijem, malo da se razbudim :)

Link to comment
Share on other sites

Smorila se. Treba da idem u EDB u jebeni Barich na neke pregowore i dogowore, pa chekam kolegu da me vozi. A u medjuvremenu, papirologije preko glave.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

sredjujem papire za knjigovodju i gledam sesame street na youtubeu, koje kocenje :)

moram da naucim da radim knjige, jebes knjigovodju.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...