Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mozesh da kupish chokoladnu bananicu.

To možda u Hajatu, pošto je u Maksiju 7.90, odnosno 6.90 na akcijskom popustu.

Sve sami rasipnici i trošadžije, potpuno nesvesni ekonomskog kolapsa koji nam predstoji... ups, I said too much.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da sam odlepio al jebiga ...

... SELIM SE U SKLONISTE !!!1

Sa ortakom, krajem avgusta ... znaci pri zgradi, podrum sa ulazom u atomsko (valjda) skloniste :) Cena sitnica, oko 480 jura mesecno (posto je dole haos i posto je to malo ilegalno, to ne sme da se izdaje al gazda je neki ludak pa ortak sredio), znaci po pola ... sa dve sobe, ako se to mogu nazvati sobe. cca 200 kvadrata o/

Sva sreca pa su skoro pre par meseci promenili cevi za dovod vazduha inace, katastrofa :)

Imamo ubah plan, za sada imamo 8 kompa, pravimo tech-survival skolinste plus, ortak ce tamo u "hodniku" (3 metra sa 6 metara :P ) da napravi radionicu jer montira kamere and shit ... na sve to imamo i jedan projektor i platno, tako da moja soba ce da bude i mimi bioskop :)

Ako ovo sve uspe, postovacu neke slike... znaci smejurija :)) 'Bes mi sve ako me sunce vidi kad se uselim i sredimo to tamo ... ima opet wow da krenem da igram i da zavrsim sa svetom .... 'cek u stvari ne mogu, mora da se radi, to me jebe :))

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Gledam neko izvlačenje na RTS-u, voditelj izgleda kao mladi homoseksualni menadžer nečega, onako ima glas ko žena, nosi košuljicu i sako, spominje izraze poput "promoušn menadžer" i slično, i izaziva jaku želju za prebijanjem.

Ja da sam mu roditelj, odreko ga bi se javno.

Link to comment
Share on other sites

Gledam neko izvlačenje na RTS-u, voditelj izgleda kao mladi homoseksualni menadžer nečega, onako ima glas ko žena, nosi košuljicu i sako, spominje izraze poput "promoušn menadžer" i slično, i izaziva jaku želju za prebijanjem.

Sto rece ivon, to je sportski novinar, ali nisam siguran da radi samo na b92. U svakom slucaju, njegov glas je sveprisutan tipa tamo negde od 2000. pa nadalje, tako da postoji jaka mogucnost da si gledao nesto sto je on prenosio, voodoo.

@ coll - lud covek :)

Link to comment
Share on other sites

Sto rece ivon, to je sportski novinar, ali nisam siguran da radi samo na b92. U svakom slucaju, njegov glas je sveprisutan tipa tamo negde od 2000. pa nadalje, tako da postoji jaka mogucnost da si gledao nesto sto je on prenosio, voodoo.

stvar je u tome što ga nikad nisam video uživo. mislio sam da je neki debeli simpatični veseljak, a ono još jedan b92 fegzor.

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo, ali tog lika nikad nisam tako dozivljavao, posebno sto je radio pre svega ovoga na BK, a cak si mogao da ga gledas i u onom BK kvizu... kako se zvao, recimo 063 Sport, gde je vodio sa onim drugim likom. Ali dobro, sto ljudi sto cudi.

Link to comment
Share on other sites

ako vec volite te fensi obroke preporuchujem Burito con polo u santjagu u majke jevrosime. Jeste da je 500 dinara ali se covek bash lepo najede (piletina, crveni pasulj, chili, kukuruz i tabasko)

polo je majca na shpanskom, pollo - cita se poJo, to ti je piletina ;)))

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

... SELIM SE U SKLONISTE !!!1

e, mnogo ti gotivno zvuči plan, stvarno. oću ja tako :)

Provalio sam da mnogo lupam na forumu između 3 popodne i 11 uveče, jel možete da mi zabranite postovanje u tom periodu? :)

ne brate, samo ćemo ti doneti soapbox sledeći put.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...