Jump to content

B92 hejtovanje


Recommended Posts

To je Drale lepo rekao njima odgovara liberalizam samo ako se zagovaraju njihovi stavovi u suprotnom sve treba pobiti i spaliti takvi su komentari tih sa B92, gori su i od radikala, u stvari su oni najveci sovinisti i fasisti a govore kako su demokrate. Ja u zivotu na ovom forumu nikome nisam rekao da je glup, retardiran ili dement a meni su mnogi to rekli i ne bunim se, samo pokazujete ko ste vi u stvari, posto nemate argumente morate da vredjate kao da ste poslednje ushtve. Nema problema, vi imate svoj stav i ja ne smatram da ste glupi zbog toga, to je vas stav i svako moze da ima svoj stav i svoje misljenje, ja samo zelim da vam nesto kazem a vi to prihvatite ili ne.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je Drale lepo rekao njima odgovara liberalizam samo ako se zagovaraju njihovi stavovi u suprotnom sve treba pobiti i spaliti takvi su komentari tih sa B92, gori su i od radikala, u stvari su oni najveci sovinisti i fasisti a govore kako su demokrate. Ja u zivotu na ovom forumu nikome nisam rekao da je glup, retardiran ili dement a meni su mnogi to rekli i ne bunim se, samo pokazujete ko ste vi u stvari, posto nemate argumente morate da vredjate kao da ste poslednje ushtve. Nema problema, vi imate svoj stav i ja ne smatram da ste glupi zbog toga, to je vas stav i svako moze da ima svoj stav i svoje misljenje, ja samo zelim da vam nesto kazem a vi to prihvatite ili ne.

To je zato sto ti jesi glup, retariran, dementiran i tako to ...

Izigravanjem toshe "oh ja nikad nikome nista a mene svi pljuju" necesh nishta postitji na ovom forumu jer se gro populacije istog slazhe sa gornjom konstatacijom, chak sta vishe i svi ljudi sa kojima se kao slazesh. Pritom same tvoje konstatacije su uvreda za zdrav mozak.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

To je zato sto ti jesi glup, retariran, dementiran i tako to ...

Izigravanjem toshe "oh ja nikad nikome nista a mene svi pljuju" necesh nishta postitji na ovom forumu jer se gro populacije istog slazhe sa gornjom konstatacijom, chak sta vishe i svi ljudi sa kojima se kao slazesh.

Haha to je to, pazi mene neces uvrediti tim bednim vredjanjima, posebno ne preko neta, vredjati nekog preko neta je uvreda za zdrav mozak. :)

Pritom same tvoje konstatacije su uvreda za zdrav mozak.

Manemoj, pa ti dokazi sta je uvreda za zdrav mozak.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

ma da, kad se vrne mergovace ovo sa utimate politichkim topicom i cao zdravo =o)

lichno milsjenje (bez obzira na njihove stavove po vestima koje ne gledam)

b92 sux, isti su ko bilo koja druga tv stanica ovde, samo gledaju kesh/ratings i ne postuju gledaoca ni malo, odvratni reklamni blokovi

nekotj, dok su trosili taj svoj kesh na kvalitetne bbc stvari (ili su ih dobijali u nekom semilegal dealu) suxovali su manje tj gledao sam ih vishe, sad da nema onog south parka i povremeno neke gledljive serije tipa numbers ne bih se zadrzhavao na tom kanalu nikad =o)

Link to comment
Share on other sites

Dobro je vudu, smiri se :)

Davali su jutros prilog o zenskoj fudbalskoj ekipi sa etf-a zrenjanin koj je pobedila na elektrijadi, pa sta bi ti vise? :)

Ili ne ides ni na elektrijadu jer voz nije troo??

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Haha to je to, pazi mene neces uvrediti tim bednim vredjanjima, posebno ne preko neta, vredjati nekog preko neta je uvreda za zdrav mozak. :)

Manemoj, pa ti dokazi sta je uvreda za zdrav mozak.

Da dokazujem pogresnim prazne tvrdnje i rekla kazala neimenovanih likova? Jesam dokon, sto se vidi iz pisanija po forumu, ali nisam uzaludan.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Da dokazujem pogresnim prazne tvrdnje i rekla kazala neimenovanih likova? Jesam dokon, sto se vidi iz pisanija po forumu, ali nisam uzaludan.

Dokazi da je tvrdnja prazna, eno na onom topicu sam ti lepo kroz celu istoriju napisao kako Srbija nikada nije maltretirala druge narode niti zelela da ratuje zarad neke teritorije vec da je samo gledala kako sebe da spase, al ti na to nisi nista odgovorio vec si pricao neku levu pricu, dokazi ti meni lepo da je ono sto sam rekao netacno i da je Srbija ikoga ikada maltretirala i ugnjetavala. Srbija kao drzava ne pricamo ovde o nekim idiotima sa ratista ili o paravojnim jedinicama.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

i povremeno neke gledljive serije tipa numbers ne bih se zadrzhavao na tom kanalu nikad =o)

Au brate kole sad si me opako razocarao :( Pa ja nisam skoro goru seriju video od ove :\ Svaka epizoda isti fakin shablon ... onaj chupavi matematichar neshto gistro reshava na tabli i ne uspeva, dodje onaj matori anshtajn type lik prosere se neshto i ovaj dobije sijalicu iznad glave vikne eureka i reshi sluchaj .... MISLIM ROFL ....

Dokazi da je tvrdnja prazna, eno na onom topicu sam ti lepo kroz celu istoriju napisao kako Srbija nikada nije maltretirala druge narode niti zelela da ratuje zarad neke teritorije vec da je samo gledala kako sebe da spase, al ti na to nisi nista odgovorio vec si pricao neku levu pricu, dokazi ti meni lepo da je ono sto sam rekao netacno i da je Srbija ikoga ikada maltretirala i ugnjetavala. Srbija kao drzava ne pricamo ovde o nekim idiotima sa ratista ili o paravojnim jedinicama.

Ja sam izjavio "DA MOZHE SRBIJA BI"

Nisam rekao "srbija je nekad" ni "srbija sada"

Kad naucis da citash mozda se i upustim u neku ozbiljniju diskusiju sa tobom

Tako da je tvoje ubacivanje nashe istorije mlatjenje prazne slame sto vechno i radish na ovom forumu al ajd odgovorio sam ti i na to tamo.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Au brate kole sad si me opako razocarao :( Pa ja nisam skoro goru seriju video od ove :\ Svaka epizoda isti fakin shablon ... onaj chupavi matematichar neshto gistro reshava na tabli i ne uspeva, dodje onaj matori anshtajn type lik prosere se neshto i ovaj dobije sijalicu iznad glave vikne eureka i reshi sluchaj .... MISLIM ROFL ....

=o((( razocharao sam mohija =o(((

operativna rech u mom postu je ponekad, znachi od 5-6 epizoda koje sam pogledao chekajuci SP dovoljno su se razlikovale jedna od druge da meni bude interesantno =o)

Link to comment
Share on other sites

Dobro je vudu, smiri se :)

Davali su jutros prilog o zenskoj fudbalskoj ekipi sa etf-a zrenjanin koj je pobedila na elektrijadi, pa sta bi ti vise? :)

Ili ne ides ni na elektrijadu jer voz nije troo??

Ali šta ću, ne sećam se da sam pročitao neku vest sa BBC-ja vezanu za skorašnje ratove, a da u potpisu nije bila neka Lejla, Safet ili kombinacija engleskog imena/prezimena sa bosanskim prezimenom/imenom :)

Tako da tu nema govora o objektivnosti. Amerikanci su mnogo opušteniji, em nemaju bosansko-muslimanske emigrante, em se to dešava negde u pizdi materini pa ih ne dotiče previše, em na sve gledaju kao na holivudske filmove. Tj. izveštaju su im glupi ali bar ne guraju perfidnu mržnju između redova.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam izjavio "DA MOZHE SRBIJA BI"

Nisam rekao "srbija je nekad" ni "srbija sada"

Kad naucis da citash mozda se i upustim u neku ozbiljniju diskusiju sa tobom

Tako da je tvoje ubacivanje nashe istorije mlatjenje prazne slame sto vechno i radish na ovom forumu al ajd odgovorio sam ti i na to tamo.

Ja sam ti iznad toga objasnio da je mogla kroz celu istoriju je mogla, mislis da nije mogla Hrvatsku da rasturi jos tamo 1377, mislis da nije mogla Hrvatsku da rasturi 1990. pa nije, te tvoje price ne piju vodu, mogla je u mnogim situacijama da maltretira druge ali nikada nije.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

=o((( razocharao sam mohija =o(((

operativna rech u mom postu je ponekad, znachi od 5-6 epizoda koje sam pogledao chekajuci SP dovoljno su se razlikovale jedna od druge da meni bude interesantno =o)

Pa ochekivao sam vishe od takvog vrsnog serijofila :D

Da zanemarimo shablon i da se fokusiramo na samu ideju serije. Mislim reshava zlochin matematikom tj valjda verovatnotjom .... ajte molim vas ako hotju sci-fi gledatju bsg ili heroes ...

Ja sam ti iznad toga objasnio da je mogla kroz celu istoriju je mogla, mislis da nije mogla Hrvatsku da rasturi jos tamo 1377, mislis da nije mogla Hrvatsku da rasturi 1990. pa nije, te tvoje price ne piju vodu, mogla je u mnogim situacijama da maltretira druge ali nikada nije.

1377 je daleko daleko ... mentalitet se promenio 50 puta od tad, chak smo i turske brke dobili u medjuvremenu.

1990 je mogla to da uradi i postane 55-ta (valjda) americhka drzhava tj ne drzhava nego kolonija, jbg mnogo je dati nama i samoupravu nad jednom americhkom drzhavom.

Nigde nisam rekao da smo fanatici mada nismo ni daleko od toga.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha da da mentalitet se promenio 50 puta, vazi dogovoricemo se. Pa nije ni za vreme prvog i drugog svetskog rata a mogla je. Da je Srbija takva kakvom je ti opisujes i da su Srbi takvi kakvim ih ti smatras mi bi to uradili zasigurno jer su to oni radili nama, Hrvati su proterali sve Srbe sa vekovnih ognjista, ni jedan proizvod Srbije ne mozes naci na Hrvatskom trzistu a oni ovde mogu da kupuju firme i mogu da plasiraju svoje proizvode.

Srbija je ovde najliberalnija zemlja u regionu, a Srbi su najvece demokrate zato i jesu tu gde su.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Eh shto volim o istoj stvari da pricham na dva topika ...

retji tju samo BI VOLELI ... futur!

A i jedna je stvar zhelja a druga realnost. Ukrsti ovo sa onom definicijom nacionalizma pa skapiraj neshto.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Eh shto volim o istoj stvari da pricham na dva topika ...

retji tju samo BI VOLELI ... futur!

A i jedna je stvar zhelja a druga realnost. Ukrsti ovo sa onom definicijom nacionalizma pa skapiraj neshto.

Da mohi, veoma je cudno da Srbi posle ~800 godina primanja u bulju razviju zelju da zavuku nekom.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

sa političkog aspekta, televizija koja od američkih para ovde reklamira američke interese

sa društvenog, svetionik za kvaziurbanu kvaziintelektualnu omladinu kojoj je zajedničko to što su ubeđeni da su nekom višom silom (iako ne veruju u boga i mrze crkvu, ovo ima smisla, jer će u nekoj takvoj raspravi svi reći da nema boga ali da postoji NEŠTO, i značajno se zagledati u šolju kafe na stolu) predodređeni da žive u parizu ili njujorku, ali eto, došlo je do greške u porodilištu i završili su u srbiji, pa se nekako koprcaju.

dakle, b92 možemo podeliti na dve pojave, i obe su mi podjednako gadne. osim ove druge, koja mi je gadnija.

s jedne strane imamo medij koji je zaista finansiran i kontrolisan iz amerike, a s druge imamo čitav društveni pokret koji se temelji na neosnovanom elitizmu i sačuvajbože kulturnom obrascu koji negira sve što je dobro u lokalnoj kulturi i zagovara prihvatanje zapadnjačke zdravo za gotovo. i te dve stvari se fantastično dopunjuju. dok nipodoštavanjem i odbacivanjem svega što je SRPSKO b92 omladina postaje idealni primalac američke propagande, ta propaganda je tako upakovana i isporučena da se i ljudi koji joj ne bi bili podložni na momente pitaju da li tu možda ima nečega, da li smo mi možda stvarno tako užasni i krivi za sva zla koja su se desila otkako postojimo -- od proboja turaka u evropu, preko prvog svetskog rata do srebrenice.

mogao sam ceo ovaj post da uštedim samo nabrajajući imena ljudi koji su delovali putem te medijske kuće, ali em možda neko nije čuo za te ljude ili ne zna ko su zapravo, em već dve godine ne gledam televiziju, a za to vreme su se sasvim sigurno pojavili neki novi. ali evo nekih:

nataša kandić, sonja biserko, srbijanka turajlić, ninoslav, luna lu.. ova skupina je normalnom i obaveštenom čoveku dovoljna da nikad ne upali b92.

primetite kako nisam spomenuo velikog brata.

što volim ovaj post jaoj

Link to comment
Share on other sites

@igi

ja nisam rekao da su oni objektivni (chak tjesh pimetiti da sam rekao da ne postoji objektivno novinarstvo), samo da nisu mnogo gori po tom pitanju od drugih. da je rts mogla otvorenije da podrzhava dss (u proshlom mandatu), ona bi to sigurno i chinila. ovako je podrzhavala prikriveno (mada nekada i otvorenije), itd.

b92 definitivno ima simpatije prema jednoj politichkoj opciji. a ta opcija je po meni, a zdrav razum iz mene govori a ne genetska privrzhenost nekoj stranci, jedna od skoro izmurlih relativno normalnih opcija koje nam se nude u ovoj zemlji. nema simpatije prema stranci, jer ako bi taj ds naprasno otishao u desne vode b92 sigurno ne bi pratila.

i opet se ponavlja... licimerno jeste. bu-hu... imamo josh jedan licimerni medij :D

a za ovo drugo se slazhem. za tu povrshnost i pregrsht slichnih stvari... da se ne vratjam na taj kvazi urbani stav.

@ivane

lep je post, chitao sam ga i ranije.. mislim da sam ti i onda odgovorio na njega.

elem, sve to stoji, ali i dalje mislim da bi bili u 2 puta goroj situaciji da nema te medijske kutje.

da kvotujem sebe

i josh jednom, niko nije ni rekao da je sve shto izadje iz b92 radionice sveto pismo. samo da umeju ozbiljno da se pozabave temema za koje niko drugi nema petlje, volje ili interesa.

na b92 si u stanju da chujesh stvari koji drugi jednostavno ne objavljuju ili, u najboljem sluchaju, ne posvetjuju dovoljno pazhnje.

to dal ih platja amerika, sorosh, lejdi di, djavo ili mich bjukenon, mene preterano ne interesuje, jer je to ipak medij a ne teroristichka grupa. kad ocenim neshto kao agitovanje za stavove njihovih finansijera, onda to i odbacim (osim ako se moje mishljenje ne podudara sa tim). to jednostavno ne menja da neke druge stvari koje govore imaju smisla.

shto se mene tiche, b92 je kao chedica i ldp... voleo bih da su uvek u parlamentu, i da nikad ne predju 10%... da samo budu tu i pokretju prave teme i postavljaju prava pitanja :]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...