Jump to content

B92 hejtovanje


Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wtf? kakav crni mk? o.O

Trese mile kitic, ovi skacu u bazen, kurve vrckaju, ono ni na pinku u pink diskoteci nije bilo tooliko low

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa bio je uveren da se kulturno uzdizhe gledajuci b92, zaboga pa oni su bastion kvalitetnog programa kod nas od svod zachetka ;oP

ivan je pre x meseci rekao da je b92 isti ko pink samo u drugu stranu, otkad je prvi VB pocheo da se emituje sa iste su strane (a mozhemo i da diskutujemo kako su licemerniji/ljigaviji jer imaju muda da zaposhljavaju choveka koji je dzhipom hteo da gazi demonstrante na ulazu u tunel 97me, a ovde se pozivaju na neke stvari...)

Link to comment
Share on other sites

imaju muda da zaposhljavaju choveka koji je dzhipom hteo da gazi demonstrante na ulazu u tunel 97me, a ovde se pozivaju na neke stvari...)

fakin ej!

ko ne zna, pričamo o mandi.

Link to comment
Share on other sites

lol? govoris detalje o VB? zar si toliko nisko pao da ga gledas? :P

Da nisko sam pao. Totalno sam low.

Obrni okreni, ovo im se NE moze oprostiti, cak i ako uzmemo nekadasnji b92, promene, komercijalu...

Nek puse.

I da definitivno su licemerniji od pinka.

veran matic je pre 2-3 nedelje jasno rekao - oni ne zaposljavaju mandu, oni su kupili prava za "quiz", a on je dosao u paketu.

imo, njima nije tolika poenta u komercijalnom programu, vec u angazovanosti informativnog programa.

Oook, i sad neko gleda njihov informativni, kaze "vidi kako su demokraticni i politicki korektni" a potom vidi gogu kako igra kao ja kad me bole kolena i peconijevu dronzu, pa pasce mu napamet da je i to kul, jelde.

Znas kako u 1984-oj kad citaju vesti i pljuju po istaziji, i onda na sred govora krenu pljuv po evroaziji a velicanje istazije. Raja se zbuni, pa nastavi da klice. Isto tako mozda b92 krene da velica velju ilica :)

Ne ide bato. Uvek su bili oni koji su se rugali istim likovima ismevali ih na TV manijaku, i to je bilo meni ok jer se slazem. Sad me bas zanima dal ce na tv manijaku ismevati sami sebe. Verovatno oce da bar malo sakriju svoju sramotu.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jeste, b92 nije najvazniji komercijalni program....Dizni ce da napravi crtani na osnovu te priche.

Nemoj da se lazhemo tom idealistickom bajkom, znajuci sta sve ta televizija emituje. b92 najvishe voli novac....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ni jedan proizvod Srbije ne mozes naci na Hrvatskom trzistu a oni ovde mogu da kupuju firme i mogu da plasiraju svoje proizvode.

Prvo za proizvode nemoj da pricas kad ne znash , ima pun kurac nasih stvari tamo , pocev od jafe , smokija pa do sokova i tako dalje i to na najudaljenijim ostrvima gde je frka vrsiti transport , a drugo gde si video da ekonomski sjebanija zemlja kupuje firme u ekonomski mocnijoj ? To ne ide niti ce ikada ici.

Takodje o onome kako smo mi " divni i dobri " cu ti reci sledece : ciga nece da dzepari debelog celavog nabildovanog baju sa zlatnom kajlom od 0.5kg, vec staru bakutu . . . if u got me .. drugim recima ne moze nam se .. mozda stvarno ni ne zelimo , ali nije objektivno pricati o necemu sto ne mozemo cak i da hocemo .

Edited by SabijamZivot
Link to comment
Share on other sites

veran matic je pre 2-3 nedelje jasno rekao - oni ne zaposljavaju mandu, oni su kupili prava za "quiz", a on je dosao u paketu.

imo, njima nije tolika poenta u komercijalnom programu, vec u angazovanosti informativnog programa.

ja ne worshipujem nikoga, tyvm.

.

gde si video da ekonomski sjebanija zemlja kupuje firme u ekonomski mocnijoj ? To ne ide niti ce ikada ici.

serem ti se u logiku.

Link to comment
Share on other sites

Ne ide bato. Uvek su bili oni koji su se rugali istim likovima ismevali ih na TV manijaku, i to je bilo meni ok jer se slazem. Sad me bas zanima dal ce na tv manijaku ismevati sami sebe. Verovatno oce da bar malo sakriju svoju sramotu.

Ja volim da pratim TV manijake, i redovno oni vole da citiraju stvari i iz sopstvenog programa, posebno sada kada imaju i Velikog brata, i Dragu mamu i sve te ostale raspad programe. I inace su defitnitivno postali pink samo na drugu stranu, sto znamo odavno, ali eto, sad je to jasnije nego ikada. Ne osvrcem se na informativni program, meni to sve manje vise isto ;)

Link to comment
Share on other sites

Bas danas htedoh da vidim "Utisak nedelje" kad ono:

07:42

Topšop

08:00

Vremenska prognoza

08:05

Crtani film : Nindža kornjače

08:30

Vodič za roditelje ( R )

08:50

Topšop

08:54

Dvougao ( R )

09:00

Znanje na poklon

10:26

Buđelar

11:00

Veliki Brat - Izbacivanje ( R )

12:00

Vesti B92 za osobe oštećenog sluha

12:10

Veliki Brat - Izbacivanje ( R )

13:00

Veliki Brat, uživo

13:30

Film : Potera

15:55

Dvougao ( R )

16:00

Vesti B92

16:15

Veliki Brat, uživo

16:30

Timofejev

17:30

Veliki Brat, uživo

18:30

Vesti B92

19:00

Karaoke obračun ( R )

20:00

Veliki Brat: Izbacivanje

00:05

Vesti B92

00:10

Štiklom u vrata

00:47

Timofejev ( R )

01:40

Film : Potera ( R )

03:48

Štiklom u vrata ( R )

04:13

Kako je snimano..

04:25

Buđelar ( R )

04:50

Znanje na poklon ( R )

06:05

Dokumentarna serija : Totalno divlje ( R )

06:28

Poligraf ( R )

Izgleda da je VB uzeo sve moguce termine, GG NO RE! Ono sto nije VB to je repriza, a bogami repriziraju i VB LOL.

Onda reko da pogledam

BBC NA B92: USPON I PAD RIMSKOG CARSTVA

Najpotpunija istorija prve supersile sveta - Kombinujući specijalne efekte, igrane segmente, raskošne kostime i scenografiju, kao i fantastičnu glumačku ekipu, BBC-jeva serija "Uspon i pad rimskog carstva" predstavlja istinitu priču o starom Rimu, ispričanu kroz šest ključnih dešavanja u istoriji carstva. Ono što seriju razlikuje od sličnih jeste činjenica da sve što je u njoj prikazano zaista se zasniva na istorijskim činjenicama koje su plod obimnog, dugogodišnjeg istraživanja. Snimana u Bugarskoj, Maroku i Tunisu, na stvarnim loklacijama ali i u izgrađenoj scenografiji ova serija je prvi pravi portret Rima kakav je zaista bio - koristoljubiv, ali odlučan i veličanstven. Ovo su istinite priče o nekim od najmoćnijih vladara u istoriji sveta i njihovoj pohlepi, požudi i ambicijama.

nedeljom u 17.30

AL ne moze jer su u tom terminu odredili da bude VB! Ovaj B92 je mnogo kul TV!!!!

Edited by De1
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...