Jump to content

Veliki Brat!


Recommended Posts

Haha, prvo su me smorili sto su otkazali Utisak Nedelje zbog finala, ali onda sam video ovog Djanija kad je pobedio, on nije normalan. I u ocima mu se vidi da nije normalan :) A sam show kao show je sranje jer te drzhe pet sati da bi proglasili pobednika, pola ljudi se osecam smorilo, pa cak i ovi sto aplaudiraju za 500 kinti tamo ispred. Ali u odnosu na konkurenciju, ok mi je da on uzme, ionako su svi ostali bili manje vise bezveze, a kao da Gogi i Olji pa treba 50k, to skupe za mesec dana shetanja po austriji i svajcarskoj.

Pa ne znam, meni je bas bio dobar taj dosadni deo do proglasenja.. Ono, lepo su montirali sve najzanimljivije dogadjaje, a posebno mi je bilo zanimljivo jer nisam bas pratio svaki dan.

Realno, dajem mu jedno nedelju dana da sjebe pare. Sreca pa ih ne dobija bas odmah - onaku u "afektu" bi ih sjebao za jedno vece, sigurno. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ne znam, meni je bas bio dobar taj dosadni deo do proglasenja.. Ono, lepo su montirali sve najzanimljivije dogadjaje, a posebno mi je bilo zanimljivo jer nisam bas pratio svaki dan.

Pa dobro, ja to razumem, to samo znaci da su te pogodili programom, shemom, voditeljima i ucesnicima Velikog Brata, sto je u redu. Verovatno ima jos ljudi kao sto si ti, pa je taj petosatni program bio krajnje uspesan. Po meni su bolje minijature, zato sam oduvek voleo onaj pocetni program na BK televiziji.

Link to comment
Share on other sites

lale drugare, de bre big lale i marta keler mogu da uzmu tolike pare za mesec dana? =o)) taj kesh mozda mogu ove narodnjajke i ovaj otkacheni sto je pobedio, ostali su kvazi c line serbian celebs koje niko zhiv ne zarezuje 2% i chije uceshtje u ovome je u najmanju ruku smeshno...

Link to comment
Share on other sites

lale drugare, de bre big lale i marta keler mogu da uzmu tolike pare za mesec dana? =o)) taj kesh mozda mogu ove narodnjajke i ovaj otkacheni sto je pobedio, ostali su kvazi c line serbian celebs koje niko zhiv ne zarezuje 2% i chije uceshtje u ovome je u najmanju ruku smeshno...

pa niko ne misli na te VIP za koje niko nikada nije cuo, realno, oni su tu da bi ih ljudi upoznali. Mislim na gogu, olju pa i macu sto da ne i ostale. Pa i onog manekena, sad je sezona modnih nedelja.

Link to comment
Share on other sites

**** vas u topic, pljunite ljudi neshto konkretno... ako su gole zene, nek' budu gole zene, ako je televizija, onda neka pricha ko shta voli da gleda i sl., 'de realno - koga briga ko je u nekoj tamo kuci i kakav je dezen zavesa dotichnog ambijenta? :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...