Jump to content

Veliki Brat!


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dovla, kako ti se ovo kumica izrazava? zomg.

[:D]

Takve su ti ove nove generacije, nisu fini kao mi. :)

Sto se VB tice, gledao sam veceras kad su izbacivali onu mucenu Martu... sto mrzim kad se ljudi foliraju tako. Ono, rekli su joj da je ispala i ona kao: "Jes!!" Pa koji si moj pristala na ucesce ako jedva cekas da izadjes?? Enihau, njeno pojavljivanje u "VIP" vb-u je sigurno nece vratiti u glumu lol.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Rodbina i kumovi a torte niko ne nudi i veselja nigde nema. :(

pa, kad bude bilo povoda... :)

@topic

mnogo je bolji prvi VB, ovde su svi isfolirani.

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Haha, prvo su me smorili sto su otkazali Utisak Nedelje zbog finala, ali onda sam video ovog Djanija kad je pobedio, on nije normalan. I u ocima mu se vidi da nije normalan :) A sam show kao show je sranje jer te drzhe pet sati da bi proglasili pobednika, pola ljudi se osecam smorilo, pa cak i ovi sto aplaudiraju za 500 kinti tamo ispred. Ali u odnosu na konkurenciju, ok mi je da on uzme, ionako su svi ostali bili manje vise bezveze, a kao da Gogi i Olji pa treba 50k, to skupe za mesec dana shetanja po austriji i svajcarskoj.

Link to comment
Share on other sites

Haha, prvo su me smorili sto su otkazali Utisak Nedelje zbog finala, ali onda sam video ovog Djanija kad je pobedio, on nije normalan. I u ocima mu se vidi da nije normalan :) A sam show kao show je sranje jer te drzhe pet sati da bi proglasili pobednika, pola ljudi se osecam smorilo, pa cak i ovi sto aplaudiraju za 500 kinti tamo ispred. Ali u odnosu na konkurenciju, ok mi je da on uzme, ionako su svi ostali bili manje vise bezveze, a kao da Gogi i Olji pa treba 50k, to skupe za mesec dana shetanja po austriji i svajcarskoj.

slazemo se:)

da je sale normalan - nije:)

meni je najgotivnija olja bila, ali ko sto kazes, koji ce joj te parice, bolje on da uzme, da iznajmi covek stan ahah:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...