Jump to content

Veliki Brat!


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

peva ova kaja boktemazo (jel kaja se zove?)

Ne, ne, nije losha ona, vidi se kad peva bez pratnje da to ok zvuci. Jedino sto se tripuje da joj je uzor Alisha Kiz i voli da peva njene pesme, a to kad cujem hocu da se upucam, jer mi je u rangu onoga "Ja pevam Selin Dion" ili "Ja pevam Vitni Hjuston". No, kad izadje iz tog tripa i peva prikladnije pesme njenom glasu, ok joj ide skroz.

A koliko sam ispratio nominacije, trebalo bi da su nominovana Zorica Markovic i Bicko, gledao sam sinoc taj neki izvod u 22h ili kad vec.

Link to comment
Share on other sites

i ja sam do sad mrzeo bratorog:)

al gledam sad,milic probao da isproziva repere.i kao niko nista ne razume sta se peva u repu,pa bolje i da ne pevate nego samo mumlate blabla.sve u svemu bas se potrudio da isproziva rep muziku,tj ownuje viklera i ajsa.i verovao sam da oce ,jer je do sad u svakoj diskusiji koju sam gledao,bio dominantan.al jebiga,nije vikler tako mutav kao ostali,pa ga je onako pristojno pwnovo sa "ja razumem sve" "tebe jebe sto jednu rec pevas 2 minuta,pa ti je cudno kad cujes repovanje" i ona imitacija nakon toga [roflmao] .milic je samo rekao nesto u fazonu osnovca koji ne zna sta da kaze "e jeeeste" [roflmao] .doduse ovo je pregled,moguce da je bilo jos necega.

evo sad slusam eru kako nominuje,pa covek ne zna da poveze 3 smislene reci!mrtav sam ozbiljan,jel on ima osnovnu?

kolko god da sam do sad izbegavao vb i sve sto se tice istog,ovaj mi je nekako totalna suprotnost.zanimljivo je.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...